Adresa

Hostinského 1533, Praha
Praktický lékař - gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

Paní doktorka byla moje první gynekoložka, takže mi dlouho trvalo, než jsem přišla na to, jak moc je to u ní na prd. Moje neustále se opakující mykózy vůbec neřešila. Když jsem si pak stěžovala na to, že mám zase vaginální zánět, a že mám pocit, že se to "rozlezlo" i do močových cest, řekla mi, že mě nevyšetří, ať si jdu někam na urologii nebo za praktickou lékařkou. Při vyšetření děložního čípku jsem začala krvácet a musela jsem si po sobě vytřít podlahu. Bolestivou menstruaci a prosby o změnu HA na silnější ignorovala s tím, že to je normální, až po čase se mi ji podařilo ukecat. Dost mi přitom pomohlo, že moje praktická lékařka zjistila, že jsem anemická a opravdu potřebuji menstruaci zmírnit. Teď konečně ordinaci přebírá jiný lékař a jeho sestra hned zjistila, že zanedbávali odběry z děložního čípku a že jsem si to měla hlídat sama. Paní doktorka mě opravdu nepoučila o tom, že bych si měla hlídat, jestli mi při předepisování HA taky odebírá cytologii. A to nemluvím o tom, jak mi neustále prohazovali karty s mojí matkou a nedokázali od pohledu poznat dvacetiletou a pětačtyřicetiletou. A při zpoždění menstruace, kdy jsem ještě byla panna, mě hned sprdli, jaktože jsem si neudělala těhotenský test a že mi ho udělají. Pak si důsledně počkali, až jim ho zaplatím a až nakonec je trklo, že je to možná trochu podivné, když mám v kartě napsáno, že jsem panna. Po vyšetření u paní doktorky jsem měla vždycky pocit, že ze mě nějaké orgány vypadnou, často jsem i krvácela. Možná je to běžné (i když u jiného doktora, kam jsem musela akutně zajít, když jsem měla zas a znova mykózu a paní doktorka mě nemohla akutně přijmout, jsem ten pocit neměla), ovšem mám z ní neoblomný pocit, že jedná stylem "přežila to každá, tak to přežiješ i ty, ty hypochondře". Ovšem nedá se ji upřít, že u mé matky rozpoznala včas špatnou polohu mého bratra v děloze.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce chdím už dlouho a nikdy se nesnažila vybírat peníze. Když jsem přišla s problémem, snažila se ho řešit, třeba i tím, že mne poslala ke specialistovi.


Souhlasím, že komunikace by mohla být vstřícnější a mohla by být sdílnější o zdravotním stavu pacientky; na druhou stranu, když jsem měla sexuologický problém, pí doktorka mi pomáhala, sehnala mi kontakty, povzbuzovala mne, uklidnila. Doporučuji pacientkám nenechat se odradit a pí doktorky se samy iniciativně ptát na podrobnosti. Jinak jsem žádný problém při péči neměla.


O

Z paní doktorky mám velice špatný pocit. Pokaždé, když musím na preventivní kontrolu je mi zle od žaludku a do orginace vstupuji vyloženě s hrůzou. Zdraví jejích pacientek ji absolutně nezajímá, její styl komunikace je katastrofa. Tuto lékařku rozhodně nedoporučuji, naopak. Jediným kladem její ordinace je sestřička, která je přesný opak paní doktorky. Je milá vstřícná a příjemná, když si jdu nechat napsat recept na HA raději jdu jen za sestřičkou a paní doktorce se vyhýbám obloukem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z

Paní doktorka byla moje prvni gynekoložka. Když jsem za ní přišla s problémy (špinění uprostřed cyklu několik dní, bolesti), vždy mi předepsala jinou HA, aniž by se podívala, jestli třeba nemám nějaký zánět. Když jsem u paní doktorky byla naposled, nabízela mi nějakou HA, která byla poměrně drahá, s tím, že čtvrt roku bych ji v rámci nějaké studie měla zadarmo. Když jsem odmítla (v té době jsem HA nebrala), naštvaně krabičku hodila zpátky do šuplíku a komunikace se omezila na nutné věty. Stále k ní ještě chodí maminka, ale občas jsem na rozpacích z toho, co slyším. Nevím, měla jsem u ní bohužel vždy dojem, že peníze jsou až na první místě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou jsem určitě spokojená. Chodím k ní patnáct let, je to výborná odbornice a skvělá lékařka i člověk.


S pani doktorkou jsem velmi spokojená.


D

dobrá


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti