Neurologická ambul.pro děti a dospělé
Vozová 5, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka byla velice dobrá vždy mi pomohla za vším chtěla bych vědět kdo jí zastupuje a kde sídli Dneska jsem jí šla navštívit a zjistila jsem že už tam není škoda. Když tam mi dejte vědět na email:jirinka.honza@seznam.cz Díky

Vždy jsem byl nadmíru spokojen s přístupem této lékařky.
První lékař po revoluci, který mě prohlédl velice důkladně a zároveň stanovil správnou diagnózu, tedy které předcházelo i mnoho dalších sekundárních vyšetření.
Více takových lékařů by bylo potřeba.....

S paní doktorkou jsem vždy byla velice spokojena, má velmi lidský i profesní přístup. Bohužel jsem ji dlouho nenavštívila a nyní když jsem se chtěla objednat na uvedeném tel. čísle, tak jsem zjistila že tel. již neexistuje. Prosím někoho, kdo má aktuální tel. spojení na paní doktorku,aby mi ho poskytnul, ráda bych se k ní objednala na vyšetření. Paní doktorku vřele doporučuji.
Děkuji. Křížová

výborná

Paví doktorka je odborník,škoda že ji nemohu naštěvovat,protože VZP s ní vloni neuzavřela smlouvu a tak po 11 letech jsem musela hledat nového neurologa.Na paní doktorku nejde zapomenout.

Kvůli potížím ji musím navštěvovat několikrát do roka. Vždy se mne snaží povzbudit a co nejvíc mi ulevit od bolesti. Díky ní jsem zatím nemusel na operaci. Velmi mi pomáhá se vyrovnat s potížemi, které mi nemoc přináší.

Výborná lékařka s neuvěřitelně lidským přístupem, perfektní jednání s dětmi, fakt skvělá.

Paní doktorka je nejen dobrý člověk s lidským a ematickým přístupem ke každému
člověku ,ale také úžasný lékař, ještě jsem nepoznala lepšího lékaře,
moc, moc si paní doktorky vážim.

Velmi kvalitní lékařka

U paní doktorky Davidové se léčím již roky a velmi mi pomohla zmírnit utrpení způsobené degenerativním onemocněním. Navíc je lidská a vstřícná, což se o mnohých lékařích říci nedá.
Považuji ji za špičkového odborníka, proto jí svěřuji i preventivní kontroly syna.
Kéž by takových lékařů bylo více!