Praktický lékař
Libušina třída 19, Brno

Pacienti, kteří mají zálibu být stále " jako nemocní - zdravý nemocný " nebudou nikdy s žádným lékařem spokojení zejména, když lékař nezhledá žádnou závažnou chorobu ! Tito pacienti nebudou nikdy s lékařskou péčí spokojeni a nebudou lékaře hodnotit objektivně !
Osobně jsem se svým lékařem spokojen, ještě by měl umět vyléčit chřipku či rýmu do 24 hodin.!

Pani Doktorka je ochotna k me i cele nasi rodine, ktera je u ni registrovana. Strasne moc ji dekuji za "zachranu" me dcery. Nebudu zde popisovat detaily , jednak nejsem odbornik a jednak nechci zverejnovat soukrome veci nasi rodiny. Jsem jen rada, ze pani doktorka ji vylecila a zjistila co ji vlastne bylo. Kez by bylo vic takovych jako je ona. Misto preposilani veskere zodpovednosti na jine odborniky ci vysetreni se sama ochotne postavi k problemu.
Verim ji.

sympaticka pani doktorka, chodila jsme dlouho po nemocnicich, kde me doktori posilali z jednoho oddeleni na druhe a nic nenasli. Pak jsem sla k pani MUDr. Danielova a ona jedina si to vsechno dala dohromady a zjistlia co mi je.

Nedam na ni dopustit

Při každé návštěvě mi paní doktorka připadne jako by se právě probudila. Vždy se znovu ptá na stejné otázky, opakovaně, je vidět, že nějaký osobní přístup vůbec nehrozí. Vždy se mě nejprve zeptá kde pracuji a jestli potřebuji neschopenku a až poté mě začne "vyšetřovat" , tradiční poslech a už se jde na předepisování antibiotik. Nějaké kontrolní vyšetření po dobrání antibiotik, nebo preventivní prohlídka tak to jsem se za 15let nedočkal. Ještě když jí dělala sestřičku její dcera, tak to bylo: "Připravte si 30 korun", a to jsem ještě ani neotevřel pusu co potřebuji. Jediné východisko bylo změnit lékaře.

Bohužel se musím přidat k negativním hodnocením. Jsem ráda, že se mi potvrdilo to, co tu píší ostatní. Chtěla jsem již několikrát, aby mě paní "doktorka" poslala s mými opakujícími se problémy k odborníkovi a paní doktorka se tomu bránila zuby nechty. K odborníkovi mě prostě neposlala, protože prý "ted začíná jaro a na oddělení již mají hodně pacientů a nebudou chtít přijmout nové" prosím Vás, toto je profesionální přístup?? Když jsem to vykládala svojí paní doktorce s jinou odborností, tak tomu ani nechtěla věřit a vysvětlila mi, proč mě tam paní doktorka nechce poslat - jednoduše by se musela podílet na nákladech spojených s mým vyšetřením u specialisty. Takže paní doktorka opravdu šetří a to na lidech. Na můj stále se opakující zánět močového měchýře mi předepisuje neustále antibiotika - i ty na které jsem alergická a nepomáhají. Souhlasím, že s ní jsou spokojeni jen pacienti, co opravdu nepotřebují léčit. Okamžitě se od rádo by paní "doktorky" Danielové odhlašuji!

k paní doktorce chodí několik let jsem s ní velice spokojená vždy mi pomohla
je vynikající odborník

Paní doktorka není zlá, ale její odbornost je nulová. Při řešení problému se stále opakuje, neposlouchá a vnucuje neschopenky. Byla jsem s ní velmi nespokojená. Naštěstí mám již novou obvodní lékařku.

K paní doktorce chodím již mnoho let. Odbornost nemůžu hodnotit,nejsem lékař.A ať se zamyslí každý, kdo kritizuje, zda on sám ve své práci nedělá chyby.Když je udělá lékař, je to horší, ale i lékař je jenom člověk.
Paní doktorka je příjemná, ochotná a jsem ráda ,že k ní chodím (mám předešlé zkušenosti s jinou a potom si člověk váží přístupu).
Jedinou výtku mám k čekárně. V nově vybudované budově je v čekárně slyšet každé slovo, které je v ordinaci řečeno.Je to velice nepříjemné, bojím se popsat svoje zdravotní potíže nahlas, aby to všichni neslyšeli.A stačilo by v čekárně pustit např. radio, jako to řeší u jiných lékařů.

Jsem jejím pacientem 25 roků a nesouhlasím s negativními hodnoceními. Rozhodně patří k těm starostlivějším. Tzv. obvodní lékaři to mají nesmírně těžké při diagnostikování toho, co Vám zrovna je. Řada nemocí se navíc rozpozná podle příznaků velice nesnado např. rozpoznat mononukleózu od angíny - příznaky mají obě choroby shodné (bolesti v krku a celého těla, zarudnutí na stejných místech, vyšší tělesná teplota) jen na mononukleózu nezabírají běžná antibiotika, ale to se zase pozná nejdříve po dvou až třech dnech. Za těch 25 roků se její diagnostické schopnosti rozhodně zlepšily, pokud si není diagnózou jistá, provádí příslušné odběry nebo odesílá na odborná vyšetření. Podle mých zkušeností dobře využívá výsledků rozhovoru s pacientem a přijímá k rozhodování pacientovy pocity a "rady". Rozhodně je komunikativní. Jak ji z minulosti znám, nesnáší simulanty a nenapíše neschopenku jen proto, že ji pacient z nějakého důvodu potřebuje. Mně osobně za těch 25 roků nepředepsala snad ani jedenkrát antibiotika, zřejmě jsem je nepotřeboval, takže hodnocení některých přede mnou mohu úspěšně ve svých 66 letech věku negovat. To přirozeně neznamená, že by se v Brně a jeho blízkém okolí nemohl najít lékař, kterého by jiný pacient nemohl hodnotit lépe. Nemám důvod pro změnu.

s pani lekarkou jsem nikdy nemel zadny problem vzdy mi napsala to co na moji nemoc bylo nejlepsi,nemuzu si na ni stezovat a lidem z kohoutovic mohu jen doporucit.:-)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,kazdy den me trapi bolesti a tlak na hrudniku,spis jakoby uprostred prsa.
Jsem unavena a mam krece v rukou,obcas brní.
Porad si myslim,ze je to neco se srdcem,protoze ho jakoby citim a citim tam tlak.
Co by to mohlo byt?

ANO JE TO SRDCE. NAVŠTIVTE CO NEJDŘÍVE SVÉHO DOKTORA

MUDr. Věra Danielová

Dobrý deň
Mám 23 a vyhadzujú sa mi červené flaky po celom tele..Niekedy je to horšie a niekedy slabšie..Neviem si dať stým radi..A to nehovorím o tom že si dám 2 alebo 3 pohárky vína a vypadám ako Hell boy ????
Za odpoveď vopred ďakujem

prosím o doplnění zda jste dáma ( žena) nebo muž

MUDr. Věra Danielová