Adresa

Korunní 4, Praha
Ambulance gynekologie a porodnictví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
22 názorů

P
Ověřeny pacient

Několik let byla paní Mudr.Havelková dnes již Lochmanová nejlepší gynekoložkou ,kterou jsem za život poznala .Přesně do té doby než nastal opravdu problém .Z profesionála se stal neuvěřitelný amatér ,bez zkušeností ,z čehož jsem byla neskutečně překvapená.Zanedbala naprosto všechno co se dalo ,neuměla přemýšlet komplexně nad problémem .Dodržuje jen své zajeté postupy ,,které s realitou nemají nic společného.Doporučuji ,aby si paní dr.zopakovala co je bakteriální vaginoza ,,akutní a chronické záněty,aby si zopakovala nitroděložní umrtí plodu,co je kyretáž ,jaké jsou komplikace a hlavně jak se léči PID(zánětlivá pánevní nemoc).A také pokud si člověk stěžuje na bolesti ,že nemusí hned být magorem.Je mi líto,že jsem někdy navštěvovala tuto ordinaci a věřila v odbornost.S pozdravem Petra Z.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Dobrý den, jen pro informaci, paní doktorka Havelkova nemá smlouvu s VZP pojišťovnou, to znamená, že pokud chce být její pacientkou, veškerá vyšetření si hradíte sami. Jedno vyšetření včetně ultrazvuku stojí 2000 Kč.


Nejlepší lékařka, co znám.


Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu všem doporučit, je velmi příjemná, při vyšetřování jemná a pečlivá. Škoda jen, že v ordinaci v Zahradním Městě ordinuje pouze jednou v týdnu, tudíž jsou dlohhé objednací termíny. Poplatky za běžnou prevenci nejsou nikterak závratné, 30 Kč jako všude a 50 Kč za jednorázové zrcadlo. Také sestřička je fajn.
Jsem moc spokojená!


Paní doktorka je opravdu velice profesionální, milá, nic nezanedbá a vím, že můžu kdykoliv přijít. Je pravda že poplatky jsou trochu větší než jinde, ale určitě to za to stojí. Já osobně jsem velice ráda, že vždycky používá ultrazvuk, i když za to zaplatím víc.


Úžasná paní doktorka, svým lidským přístupem i profesionalitou. Taktéž sestřička si zaslouží velkou pochvalu....


M

Po několika letech vleklych problemu jsem se dostalak k Mudr. Havelkove, ktera tehdy pusobila v Gyncentru a zbavila mne vsech starosti do jednoho roku. Jsem velmi spokojena s jejimi sluzbami. Muzu vrele doporucit


L

Skvělá paní doktorka,neměnila bych.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


M

Paní doktorka mě vyšetřila pomocí dostupných přístrojů, díky nímž sem u minulého gynekologa měla zanedbané rozšíření endokrynologických zásahů do vaječníků a dělohy. Minulý pan doktor patrně měl dojem, že je poloBůh, takže vše zjišťoval jen pohmatem, i když mi byl doporučen jako skvělý gynekolog, což mi potvrdili i na Bulovce, kde jsem se pak musela podrobit operaci, kdyby použil i dříve ultrazvuk, bylo by to tam patrné a neskončilo by to tak rozsáhlou operací !!!

Po této zkušenosti jsem opravdu musela hleda KVALITNÍHO doktora s přístroji, které by odhalily i sebemenší začátek čehokoli špatného, ač bych za to měla zaplatit, protože zadarmo dostanete maximálně průjem, ale zdraví máte dámy jenom jedno !

Zadarmo lékařskou péči dostanete na Kubě - jinak se budete muset smířit s kvalitou nebo kvantitou.

Já jsem spokojená!!!
MH


A

Paní doktorku doporučuji, je velmi ochotná a má zájem člověku pomoct.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti