Zúžená 3, Praha
Oční ordinace

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Pan doktor má vychování řeznického psa. Arogantní, nepříjemný, povýšený. Teprve když zjistil, že mám VŠ začal se chovat trochu slušně. S potížemi mi nepomohl. Chodím jinam a je to už dobré.

Jana

Pokud chcete vyhodit peníze za zhotovení brýlí, jděte k panu Karáskovi. Předpis na dioptrie mi "vytvořil" během 4 minut, což znamenalo vyšetření na autorefraktoru, do zkušebních brýlí mi dal celkově 3 skla. Změnil mi od minulých hodnot jak dioptrie, tak hodnoty cylindrů a očních os - výsledek byl bolest hlavy a dodnes řeším, jestli z pana doktora dostanu peníze alespoň právní cestou, protože pojištěn není a podle jeho slov, neudělal žádnou chybu. Pan "doktor" spoléhá na autorefraktor a běžné vyšetření už asi zapomněl, takže ani kontaktní čočky od něj nešly nosit. Nehledě na to, že za vyšetření i zkušební pár čoček si účtuje po 100,-. Přístup pana doktora je navíc tak arogantní, že i kdyby mi vše změřil správně, nikdy už k němu nejdu!

Velmi zvlastni pristup/chovani k pacientum a ponekud odbyte vysetreni.

Pan doktor je velmi svůj a.k.a. "je hooodně divnej". Ošetření očí během 5 minut včetně přeměření na autorefraktoru. Ověření naměřených hodnot letem světem - autorefraktor nelže, je to počítač, tak hodnoty MUSÍ být správně. Nitrooční tlak mi neměřil - a narozdíl od ostatních zde píšících v mém případě udělal chybu. Od dr. Karáska jsem odešel po druhé návštěvě a nikdy více již ho vidět nemusím.

Neprofesionální, nevychovaný. Dává rady do života, trochu mimo obor:-) Manželovi rozkapal oči, aniž by mu vysvětlil, že potom cca tři hodiny neuvidí... Prostě poklad. Zřejmě dobře technicky vybavená ordinace, ale to nestačí.

je dobrej.
Anna Javořická

Je fakt dobrej.
Vana

To co pise Slunicko s tim tlakem je asi pravda. Take mi diagnostikoval vyssi a vyzadoval kontroly kazde 2 mesice. Po premereni jinde zadny problem.
Chovani mi take prilis nevyhovovalo.

Pomohl mi

Dana