Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Milý, laskavý a klidný lékař, sympatické sestřičky, v ordinaci vládne milá atmosféra, komunikace a partnerský přístup. Jsem moc ráda, že i přes téměř plnou kartotéku ještě pan doktor vzal synka do péče, on i sestřičky by si zasloužili pozlatit ruce. Děkuju moc!!!

Pan doktor Holý je velice pečlivý amohu ho jen doporučit. Syn je astmatik, proto oceňuji přístup pana doktora, který na vše nepíše ATB, pokud to není potřeba. Oceňuji i jeho zkušenosti Afriky, kde léčil děti. Rodiče poslouchá a věří jim. Problém je jen delší čekací doba, ale v případě komplikací se lze se sestřičkou domluvit po telefonu na konkrétní době, kdy máte přijít (např se zdravým dítětem na kontrolu, s miminkem, s horečkou apod).

velmi dobrý a zkušený lékař. Milé sestřičky, vždy mi poradili. Doporučuji!

Nejlepší pediatr pro mé dvě děti. Jsem moc ráda, že nás ještě vzal, i když už má svojí kartotéku tak plnou! Vždycky poradí, ochotný, milý, nehoní nás zbytečně do ordinace za každou cenu, poradí po telefonu, nedává hned na všechno ATB (dcera 4,5r a syn 1,5r ještě žádné nikdy neměli). Děti se ho nebojí a to měla dcera jednu nepříjemnou zkušenost z pohotovosti na Bulovce, od té doby se bála všech bílých plášťů, díky panu doktoru Holému se bát přestala a má ho moc ráda, na každou návštěvu se těší, syn se vždycky směje. Děti i my mu důvěřujeme. Děkujeme, že Vás máme a doufáme, že ještě nějakou dobu mít budeme!!! Květa a Petr

Už k němu s dětmi (2 dcery) chodím dvanáct let a od začátku je to nejlepší lékař, jakého znám. Mám k němu naprostou důvěru a mám ho i moc ráda jako člověka. Sestřičky jsou velice milé a opravdu hodné.
Pane doktore, moc děkuji a přeji hodně zdraví a životní energie :-) !!!

Pokud pan TN mluví o paní doktorce Trbuškové, což je sousední doktorka Dr. Holého, je mi líto, jaké střevo má za lékařku. Od roku 78 navštěvuji zdější polikliniku, nejprve jako dítě dnes jako matka a jelikož nejsem laik v oblasti medicíny musím říct, že pan doktot Holý je výborný lékař a jsem s ním nadmíru spokojená. Kdežto mé zkušenosti s paní doktorkou Trbuškovou jsou takové, že ta bohužel napíše ATB i na zaražené prdy, jak se bojí. Bohužel si neuvědomuje, což by jako lékařka měla, že zbytečná ordinování ATB vede k rezistenci mikroorganismů a k pozdějším komlipkacím léčby banálních infekcí :( Jsem šťastná za pomalejšího, ale výborného lékaře jakého pro své děti mám!!!!

Pan doktor Holy, je dobry lekar. Ma mnoho zkusenosti i ze zahranici, coz mu dava takovy ten globalni pohled. Je peclivy, neordinuje hned na vse antibiotika a diskutuje s rodici, coz povazuji za velike vyhody.
Je starsi a tudiz trochu pomalejsí, coz nekomu můze vadit, protoze se dlouho ceka. Ale casto plati, ze na dobre sluzby se musi cekat
a tam kam nikdo nechodi,. . .

Velice dobrý lékař! Je mi 32, takže k němu už delší dobu nechodím, přesto na něj vzpomínám jako na nejlepšího lékaře z dětských let. Vřele doporučuji! Milan Jirouš

S 3 měsíční dcery, která měla vysoké horečky, jsem musela navštívit pana MUDr. Holého, protože má pediatrička měla dovolenou. Velmi se mi jeho přístup líbil, nic nepodcenil, udělal CRP a až na základě výsledků dal antibiotika. Trpělivě odpovídal na mé dotazy. Doporučuji.

Pan doktor je výborný lékař i báječný člověk, velmi vstřícný a trpělivý. Chdím k němu se dvěma dětmi a mám s nám ty nejlepší zkušenosti.
Dvě skvělé sestřičky, nepotkávají se novorozenci s nemocnými dětmi, kojenecká poradna v týdnu dopoledne i odpoledne - promyšlený systém.
Vždy poradí, je osobní, nedává zbytečně antibiotika a i když je syn často nemocný, tak se pana doktora nebojí.
Jedinou vadou na kráse je delší čekání, protože je tam neustále narváno. To mi pochopitelně nevyhovuje, ale stojí mi to za to. A co mám zkušenost, tak u jakéhokoliv dobrého doktora se prostě čeká, pokud se to někomu nelíbí, tak ať jde k nějakému mastičkáři, ke kterému nikdo nechce, a proto nemá co dělat = prázdná čekárna.