Gynekologicko - porodnická ambulance
Klánovická 2a/487, Praha

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance Jiný

Pokaždé když tam zavolám, nebo jdu na prohlídku, tváří se, že nic nestíhají, o vše si musíte říkat, zprávy od jiných lékařů, které jsem mu měla předat si nevzal. Vždy je návštěva rychle rychle ven. Vždy jsem na ně byla milá a říkala si tak toho mají hodně, příště to určitě bude dobré. Nebylo! Dnes odcházím nadobro. Mám zánět močových cest a pan doktor mi řekl, že nemá čas mi napsat neschopenku, protože to je pro ně práce na 20 minut a v podstatě mě z ordinace vypakoval. Zadnou lékařskou zprávu jsem také nikdy nedostala. Slušně jsem se rozloučila a spokojeně odcházím. Myslím, že každý lékař toho má mnoho na práci.

Ze začátku pan doktor i sestřička působili milým dojmem. Po ročním docházení k panu doktorovi ( po jedné návštěvě, kde otevíral novou ordinaci a byl hrozně milý) jsem otěhotněla a vše začalo. Naštěstí to bylo mé druhé těhotenství, tudíž jsem od předchozího gynekologa(který bohužel odešel do důchodu) věděla základní informace. První rána byla, že se mi pan doktor ani nezmínil, že bych měla či alespoň mohla jít na prvotrimestrální screening. Když jsem tuto informaci sdělila jí i sestřičce, bylo mi řečeno, že je to zbytečné. I přesto jsem se na screening objednala (naštěstí miminko bylo v pořádku). Poté návštěvy probíhali vždy bez ultrazvuku. Možná i jako lehce hysterická maminka jsem chtěla obzvlášť v začátku od pana doktora slyšet, že je miminko v pořádku, že mu tluče srdíčko, aby byl ke mě jako k pacientce ematicky- to absolutně nebyl. Do ordinace jsem vždy vstupovala a on se mě zeptal: tak co vás trápí. Absolutně nepřipraven k pacietce, neprofesionální přístup. Poslední kapka pro mě byla, když jsem k němu dorazila celá netrpělivá co miminko (o kterém jsem kromě prvotrimestrálního screeningu v porodnici neměla žádné informace a pan doktor mi řekl: 'tak dnes to uděláme komorní. Cítíte se dobře? Tak se mějte a za měsíc naviděnou." V 17tt jsem odešla k jinému doktorovi, který mou péči převzal zodpovědně a nyní jsem naprosto v klidu. Vím o miminku vše potřebné, veškeré vyšetření probíhají pečlivě, pan doktor mi vše vysvětlí a tak by to mělo dle mého vypadat. Rozhodně pana Čmelínskýho těhotným pacientkám nedoporučuji!!

Velice NEDOPORUČUJI!!! Na první pohled může doktor budit dojem milého člověka, ale postupem času jsem nabyla jistoty, že je to jen nějaká maska – ve skutečnosti ho totiž vůbec nezajímáte (že ho nezajímáte jako člověk, budiž, to je celkem jedno, ale bohužel se zdá, že ho nezajímáte ani jako pacient!). Jsem poprvé těhotná, čili bez zkušeností a porovnání. Logicky toho o těhotenství moc nevím, pardon. Doktor má ale nulovou empatii, nic nevysvětlí, když se odvážím zeptat, znuděně a arogantně cosi odsekne. Horší je, že postupně zjišťuju, že nekašle jen na komunikaci, ale i na péči. Například mě vůbec neposlal na prvotrimestrální screening (resp. mi vůbec neřekl o té možnosti), poslal mě pouze na tzv. triple test, který – jak jsem se dozvěděla v Podolí – je v dnešní době už zastaralý a vlastně nicneříkající. V Podolí se před druhotrimestrálním screeningem hodně divili, že v ruce nemám žádné relevantní výsledky! Jméno pana doktora jim podle všeho nebylo neznámé a bylo mi doporučeno, abych hned po porodu změnila lékaře, což udělám. Pokud si těhotenství chcete užívat a ne se strachovat, co všechno bylo zanedbáno, zvolte určitě jiného doktora. Fakt nemám pocit, že je v pořádku, abych si musela sama vyhledávat informace na internetu a pak doktora kontrolovat, jestli mi dělá všechna potřebná vyšetření! To mě ale pochopitelně na začátku těhotenství nenapadlo a teď už je na dohnání zanedbaných vyšetření pozdě, tak můžu jen doufat, že všechno dobře dopadne... Smutné, opravdu smutné. Jediné pozitivum na této ordinaci je skvělá sestřička – jediné relevantní informace mám od ní, bez ní by to tam už asi dávno nefungovalo (vlastně vzhledem k průběhu odfláknutých kontrol prováděných samotným doktorem by sestřička chod ordinace nejspíš zvládla bez něj :-) ).

Proti panu doktorovi, jako člověku nemůžu nic říct. Působil skvěle. Ovšem jen do doby, co jsem začala mít 'problemy'. Víc jak rok mě sledovali na podezření rakoviny děložního čípku a vše se zdálo v pořádku. Ale pak se najednou objevil výsledek H-SIL, tzn. velké podezření k rakovině a nutná operace. Pan doktor mi vypsal zadanku bez rodného cisla, pojistovny a čehokoli dalšího v ruce, že se mám někam objednat na předoperační vyšetření a pak do nemocnice. Zkoušela jsem se ho zeptat na nějakou 'proklepnutou' nemocnici, ale jen mi řekl, že je to vlastně jedno. I můj prakticky lékař z toho byl v šoku a v nemocnici řešili půl dne, na jaký že to mám zákrok vlastně jít. Nedoporučuji! Po operaci okamžitě měním a radim to všem ženám, co u pana doktora stále jsou.

Dokud jsem neotěhotněla, bylo vše v pořádku. Ve 4. týdnu mě pan doktor naprosto vyděsil mimoděložním těhotenstvím, až sama jsem si zjistila, že tak brzy často na ultrazvuku nic nebývá vidět a bylo to samozřejmě celé zbytečné. Po ukončení 1. trimestru mě přestal vyšetřovat, vždy řekl "uděláme to dnes komorní". Kdyby mi bylo vysvětleno, že nemá nástroj k ultrazvukovému vyšetření přes břišní stěnu, pochopila bych, ale to se bohužel nestalo a nikdy mě ani neprohmatal břicho. Na webu se píše, že jedna ze služeb je objednání na přesný čas. Ani nevím kolikrát se mi stalo, že jsem byla objednaná a stejně jsem čekala minimálně hodinu. Zejména ráno, kdy bývala často plná čekárna a pan doktor se sestřičkou přišli až několik desítek minut po zahájení uvedené ordinační doby. Po 3., co jsem čekala přes hodinu, jsem se rozhodla lékaře změnit. Třešnička na dortu byla, když jsem si po odběrech na těhotenskou cukrovku zažádala přes nového gynekologa o přeposlání dokumentace. Bylo mi řečeno, že už nic nemají, že žádnou dokumentaci nevedou a jestli chci výsledky z cukrovky, mám si je sama zjistit v laboratoři. Není to snad povinné? Já tedy silně nedoporučuji, pokud chcete mít informace během těhotenství...

K panu doktorovi jsem začala chodit v letošním roce, když jem zjistila, že jsem těhotná. Pan doktor byl při první návštěvě milý, ale byl se mnou velmi rychle vyřízený, na skoro nic se mě nezaptal. Pak mě poslal domů. Docházela jsem k němu pár měsíců a nebýt příjemné sestřičky, tak ty návštěvě byly opravdu hrozné - bez ultrazvuku, takže jsem nevěla já ani doktor zda je mimi v pořádku, bez možnosti se na něco zeptat, protože pan doktor pokaždé spěchal a vypadalo to, že nemá čas. Nebyl vůbec empatický a když jsem mu řekla i o nějakých problémech, kterými jsem trpěla, tak mě poslal ležet do nemocnice bez toho aniž by se na mě podíval a vyšetřil mě. Bohužel jsem pokaždé odcházela z ordinace zklamaná a smutná. Myslím, že pokud někdo dělá lékaře měl by se pacientům věnovat, zajímat se o ně a projevovat empatii, což tady úplně chybí. Pana doktora nedoporučuji hlavně těhotným, které se zajímají o sebe a především je zajímá, jak se daří miminku. Musela jsem si vyhledat jiného lékaře.

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance Jiný

Musím se přidat ke spokojeným pacientkám. K panu doktorovi chodím víc jak deset let. Je diskrétní a citlivý. Chodila jsem k němu pravidelně když jsem byla podruhé těhotná a nemohu si stěžovat. Vždy mi předepíše co si vyžádám. Když jsem měla závažnější gynekologické problémy zdárně mi pomohl je vyřešit.

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance Tehotenstvi

I went to see Doctor Cmelinsky early February 2019 when I found out I was pregnant. At first, it was a good impression, he was friendly and could speak some English which was very helpful since I'm a foreigner. But I left early June and was advised to go and find another gynecologist for multiple reasons.
Every appointment was rushed, more often than not lasting less than 5 minutes. I had several questions but didn't get any answer. My GP started being suspicious since I was not given any vitamins/nor folic acid for 4 months. One day I fainted at home and hit myself badly on the corner of a table, but Doctor Cmelinsky didn't explain to us what might have happened and instead told me that I looked fine now and said goodbye after 2 minutes. I called him a few times to ask him questions but he wouldn't even remember me, couldn't find my name,...Recently I had an appointment at Motol where I'm scheduled to give birth but the doctors and the midwives there were very surprised to find out that important information was missing in the pregnancy booklet: no indication of my blood group, no results from the first screening. They had to call him since he had indicated that my delivery date was between 18/09 and 16/10 and noone could understand how it was possible to have such a huge discrepancy. He told them I had stopped going to see him after 6 weeks, whereas I was his patient for 5 months. He never did the screening for datation that is usually done during the 12th week of pregnancy. I'm fortunate enough that everything went well with my pregnancy and that I'm very healthy but it is pretty clear to me that he behaved in a very unprofessional way, and I was really relieved to have found another gynecologist who did answer all my questions and made all the requested screenings. I definitely do not recommend this doctor.

Umístění: Gynekologicko - porodnická ambulance vaginální obtíže

Byla jsem u pana doktora 2x, poprvé jako nová pacientka- neudělal žádnou vstupní prohlídku (odběry krve, testy na poševní mikrofloru ani kontrola tlaku), zdůrazňovala jsem mu, že po zánětu ledvin trpím výtokem a že mě urolog posílá na gynekologii, aby mi udělal testy zda se nějaké bakterie nedostaly tam kam neměly- řekl, že z toho to mít nemůžu. Poslal mě domů bez ničeho, ozvala jsem se tedy znovu protože dostupné medikamenty z lékáren nezabraly, dal mi ATB krém na mykozu (vyšetření 30sekund), prosila jsem, aby předepsal i něco partnerovi, protože je normální, aby jsme měli partnerskou léčbu- nic nepředepsal, i když řekl že to udělá. Když jsem mu zavolala z lékárny zděšená že mám jen krém, řekl že jsem dostala co jsem chtěla a zavěsil. ATB nezabraly- tak měním doktora.

Umístění: jiné místo Těhotenství

Panu Čmelínskemu se vyhněte obloukem zvlášť pokud jste těhotné. Kontroly naprosto odbyté v ordinaci jste minutu a uz vas doslova vyhazuje pryč a hlavně nevnímá co mu říkáte poslední kapkou pro me bylo když jsem se z internetu dočetla ze jsem měla být už dávno na screeningu na genetické vady o kterém se mi absolutně nezmínil . Moje nová gynekoložka byla naprosto zděsená z jeho přístupu a naštěstí celou situaci zachránila. Upřímně lituji všech kteří se svěří zrovna jemu do rukou.