Doporučení urologové s Oborová zdravotní pojišťovna Hlučín

• „Úžasný pan doktor, jak profesně, tak lidsky. Skvělá, empatická zdravotní sestřička. Díky jejich laskavému přístupu jsem zvládla vyšetření, do kterého se nikdo z nás nežene, dokonce rovnou odmítne. Pan doktor rozhodně ví co dělá a se sestřičkou jsou skvělým týmem. Moc jim, za vše děkuji ! ! Více

Sokolská tř. 49, Ostrava Mapa

• Urolog, Chirurg

1 názor

„Chodím na pravidelné kontroly s prostatou (mimo jiné provedeny biopsie a sledovány PSA,index a j.Velice zodpovědný lékař,vše podrobně vysvětlí s velmi lidským přístupem.Mohl by být vzorem pro ostatní lékaře. Zdeněk Dedek Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Super doktor, rozumí své práci a má lidský přístup. Chodím k němu s dvěma syny a naše zkušenosti jsou je kladné.

28. října 108, Ostrava Mapa

Odborný lékař urologie

• „K panu Sýkorovi chodím pravidelně již několik let.Dovolím si tvrdit,že jsem se v Ostravě doposud nesetkala s lepším urologem.Vždy vše důkladně vysvětlí tak,abych situaci porozuměla a probere semnou i postupy další léčby. Také oceňuji jeho velice vlídný a lidský přístup.Mohu jen doporučit ! Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „S panem doktorem jsem velice spokojená.Je velice pečlivý,okamžitě našel problém,který nikdo jiný u mne neregistroval....mockrát děkuji.Hana R. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Věřte,že můj zdravotní stav je velmi vážný.Velkou část svého života trávím u lékaře.S takovým přístupem,ochotou a odbornou pomocí,kterou mi poskytl pan doktor Hrdlička jsem se setkala jen málokde. Více

Čs. armády 6a, Hlučín Mapa

Odborný lékař urologie

• „Zodpovědný, ačkoliv nepatřím mezi pacienty s akutní závažnou chorobou, nikdy neopomene provést důkladné vyšetření a navíc má schpnost vysvětlit stav pacienta dostupným způsobem. J. H. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Velmi svědomitý a vynikající odborník. Navštívil jsem hodně urologů a jen on mi pomohl. Moc děkuji !!

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

• Nová cesta 531, Bílovec Mapa

• 17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

• Nemocniční 898/20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava, p.o.

• 17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

• 17.listopadu 1790 / 5, Ostrava Mapa