MUDr.

Kontaktní informace

• skvely lekar

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• druhoatestovaný lékař s praxí 41 let v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů na Klinice chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN v Motole

• adiktolog

Nemoci

• nádory hlavy
    • poruchy sluchu
    • dětská orl onemocnění
    • nádory krku
    • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o.

Klánovická 487/2a, 198 00 Praha, hl. město Praha

Ušní mikroskopie
    Audiologie
    Tympanometrie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Chtěl bych se tímto s ostatními podělit o svůj zážitek s telefonátem do této ordinace. Zvedla to nějaká arogantní ženská a nenechala mne ani dokončit co potřebuji. Když zjistila, že nemám trvalé bydliště v Praze 4 rovnou se odmítla se mnou dále bavit. Ani jsem nestačil vysvětlit, že v už léta bydlím a pracuji na Praze 4 a tak je pro mne komplikace absolvovat zákrok v místě trvalého bydliště. No budíž, pokud mají plno. Ale dalo se to řešit jinak. Tento způsob jednání mne akorát vytočil a nezbylo než konstatovat, že už nemám zájem. Nevím, jestli sám pan doktor o takovémto přístupu svých spolupracovníků k pacientům ví.

MUDr. Tomáš Šmilauer2013-10-03

Ano vím o tom a již tento problém řeším.

• skvely lekar

• Vlice zkušený, ochotný, lidský a erudovaný lékař.

• Ochotný, vstřícný, má zájem o pacienta.
      Dostatečně erudovaný.Doporučuji navštívit.

• Ochotný, slušný, dobrý diagnostik.Doporučuji.

• Určením diagnózy nádoru a časným odesláním k léčení mi zachránil život.
      Nepříliš komunikativní.

• Neschopný, nekompetentní ignorant.
      Místo léčby nosních mandlí mě léčil na hluchotu a to přesto, že provedl vyšetření ze kterých by měl být důvod mých problémů zjevný.
      Provedl vyšetření endoskopem aniž by si všiml zduřelých nosních mandlí, což bylo odhaleno až na CT o 8 měsíců později.