MUDr.

Tomáš Šmilauer

Otorinolaryngolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

druhoatestovaný lékař s praxí 41 let v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů na Klinice chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN v Motole Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• 12
    Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Ušní mikroskopie
    Tympanometrie
    Komplexní služby v celé oblasti orl
    Audiologie

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

• druhoatestovaný lékař s praxí 41 let v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů na Klinice chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN v Motole

Nemoci

• nádory hlavy
  • poruchy sluchu
  • dětská orl onemocnění
  • nádory krku
  • onemocnění nosu a vedlejších dutin nosních

• slabý

Chtěl bych se tímto s ostatními podělit o svůj zážitek s telefonátem do této ordinace. Zvedla to nějaká arogantní ženská a nenechala mne ani dokončit co potřebuji. Když zjistila, že nemám trvalé bydliště v Praze 4 rovnou se odmítla se mnou dále bavit. Ani jsem nestačil vysvětlit, že v už léta bydlím a pracuji na Praze 4 a tak je pro mne komplikace absolvovat zákrok v místě trvalého bydliště. No budíž, pokud mají plno. Ale dalo se to řešit jinak. Tento způsob jednání mne akorát vytočil a nezbylo než konstatovat, že už nemám zájem. Nevím, jestli sám pan doktor o takovémto přístupu svých spolupracovníků k pacientům ví.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Tomáš Šmilauer ( 3. října 2013)

Ano vím o tom a již tento problém řeším.

• dobrý

skvely lekar

• velmi dobrý

Vlice zkušený, ochotný, lidský a erudovaný lékař.

• velmi dobrý

Ochotný, vstřícný, má zájem o pacienta.
    Dostatečně erudovaný.Doporučuji navštívit.

• velmi dobrý

Ochotný, slušný, dobrý diagnostik.Doporučuji.

• velmi dobrý

Určením diagnózy nádoru a časným odesláním k léčení mi zachránil život.
    Nepříliš komunikativní.

• velmi slabý

Neschopný, nekompetentní ignorant.
    Místo léčby nosních mandlí mě léčil na hluchotu a to přesto, že provedl vyšetření ze kterých by měl být důvod mých problémů zjevný.
    Provedl vyšetření endoskopem aniž by si všiml zduřelých nosních mandlí, což bylo odhaleno až na CT o 8 měsíců později.

Lékař, ke kterému se můžete objednat online