Audiologie

Komplexní služby v celé oblasti orl +2 Více

Tympanometrie

Ušní mikroskopie

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

druhoatestovaný lékař s praxí 41 let v oblasti ORL dospělých i dětských pacientů na Klinice chirurgie hlavy a krku 1. LF UK a FN v Motole

• adiktolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Chtěl bych se tímto s ostatními podělit o svůj zážitek s telefonátem do této ordinace. Zvedla to nějaká arogantní ženská a nenechala mne ani dokončit co potřebuji. Když zjistila, že nemám trvalé bydliště v Praze 4 rovnou se odmítla se mnou dále bavit. Ani jsem nestačil vysvětlit, že v už léta bydlím a pracuji na Praze 4 a tak je pro mne komplikace absolvovat zákrok v místě trvalého bydliště. No budíž, pokud mají plno. Ale dalo se to řešit jinak. Tento způsob jednání mne akorát vytočil a nezbylo než konstatovat, že už nemám zájem. Nevím, jestli sám pan doktor o takovémto přístupu svých spolupracovníků k pacientům ví.

MUDr. Tomáš Šmilauer

Ano vím o tom a již tento problém řeším.

skvely lekar

Vlice zkušený, ochotný, lidský a erudovaný lékař.

Ochotný, vstřícný, má zájem o pacienta.
Dostatečně erudovaný.Doporučuji navštívit.

Ochotný, slušný, dobrý diagnostik.Doporučuji.

Určením diagnózy nádoru a časným odesláním k léčení mi zachránil život.
Nepříliš komunikativní.

Neschopný, nekompetentní ignorant.
Místo léčby nosních mandlí mě léčil na hluchotu a to přesto, že provedl vyšetření ze kterých by měl být důvod mých problémů zjevný.
Provedl vyšetření endoskopem aniž by si všiml zduřelých nosních mandlí, což bylo odhaleno až na CT o 8 měsíců později.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Před týdnem se mi v uchu rozjel zánět středního ucha. Vzhledem k tomu, že jsem v 8. měsíci těhotenství a vzhledem k aktuální situaci s onemocněním Covid-19 jsem svůj zdravotní stav konzultovala s ORL doktorkou přes telefon. Předepsala mi atb kapky Otobacid, které hned v ten den zabraly a bolesti okamžitě ustoupily. Od té doby mám však 6 dní šíleně zalehlé ucho a začíná mi v něm při zvuku nepříjemně pískat a občas i píchne. Při změně polohy v něm lupe a mám v něm občas obrovský tlak. Jsou tyto potíže normální? Nemusím se bát o poškození sluchu? Jak dlouho by odlehnutí mohlo trvat? Dr. po telefonu mluvila o horší rekonvalescenci kvůli těhotenství, což chápu, ale z pískání a šumění začínám šílet. Moc Vám děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den, podle popisu potíží by se mohlo jednat i o maz ve zvukovodu, který by bylo vhodné odstranit výplachem.

MUDr. Tomáš Šmilauer

• adiktolog