Karoliny Světlé 5, Praha
Gynekologická ordinace (mapa)

Umístění: Gynekologická ordinace

U pana doktora Rajnocha jsem v péči od roku 1997 a nikdy bych ho neměnila. Jako mladá jsem v Praze hledala gynekologa a co jsem zažila za gynekology to byla hrůza - necitliví, příšerné ordinace atd.
Jak jsem vděčná, že jsem objevila velmi jemného, pečlivého a vzdělaného doktora Rajnocha. Je velmi důsledný, řeší i zdravotní souvislosti s jinými zdravotními problémy a hlavně je velmi citlivý při vyšetření. Ordinaci má perfektně vybavenou, nynější sestra je skvělá. Doporučila jsem ho mé sestře a kamarárádkám a všechny jsme velmi spokojené. Děkuji pane doktore, jsem ráda, že Vás mám! Julie Wimmerová

Umístění: Gynekologická ordinace

Pan doktor je odborník, pacienty se zabývá, je pečlivý, vše vám vysvětlí (někdy si tedy připadáte jako na přednášce :)). Vaše problémy nebagatelizuje, ale řeší. Objednání je rychlé, čekání v čekárně minimální. Někdy je trochu morous.

Pan doktor Rajnoch je velice schopny lekar a specialista,chodim k nemu ja,sestra i maminka a nekolik kamaradek,kterym jsem pana doktora doporucila,u vsech naprosta spokojenost.Jim provadena vysetreni jsou velice citliva narozdil od me byvale gynekolozky,pan doktor ochotny,peclivy,poradi,jeho nazory moderni rozhodne se zde nezastavil cas.Diky radam pana doktora jsem donosila dve zdrava miminka,ac mi v obou pripadech hrozil predcasny porod.Sestricka,zvlastne ta soucasna moc mila a vstricna.Jak uz nekdo napsal,nejsme v Ordinaci v Ruzove zahrade,nekdy jsme naladove i my pacientky.Hana Ramischova

Tak za mě pana doktora nedoporučuji. Bylo mi nepříjemné k němu chodit. Pokaždé jsem měla pocit že vlastně celkem otravuji že vůbec něco chci. Byl chladný, nepříjemný a pokud jsem se na něco vyloženě neptala tak mi v podstatě nic neřekl. Ale na druhou stranu jako lékař u mě nikdy nepochybil takže z profesního hlediska v podstatě v pořádku. Nicméně o jeho zdravotní sestře škoda mluvit. Nepříjemná, neochotná, protivná a nejčastější slovo jsem od ní slyšela bylo no to nevim. Tu jsem svou osobou obtěžovala evidentně úplně pokaždé. Změnila jsem a jen jsem koukala že lidská slušnost a ochota a dobrá nálada ještě nezmizela. Eliška Koppová

V panu doktorovi Rajnochovi chodím již 20 let a jsem naprosto spokojená. Jeho přístup je profesionální a sestřička velice příjemná, čekání minimální a vždy se dovolám. Mohu jen doporučit.
Eva Brožová

Z pana doktora nemám dobrý pocit, i když jsem bez problémů a docházím k němu prakticky jednou za rok, jsem vždy před touto návštěvou nervózní. Vesměs souhlasím s ostatními negativními hodnoceními, pokud bych měla vážnější problém nebo chtěla otěhotnět určitě od něj odejdu. Sestra je milá, prostředí v pořádku, pan doktor náladový, někdy až hrubý, nechápe nervozitu pacientky při vyšetření, diskutovat se s ním moc nedá, spíše vede monolog. Asi je to zkušený lékař, na vyšetření si nemohu stěžovat, tedy s vyjímkou toho posledního, které bylo hodně rychlé a podle mě nekompletní. Nezapomenu na to, jak mi pan doktor před pár lety nevybíravě sdělil (bylo mi přes 30) že už bych měla otěhotnět, že on je tady od toho aby přiváděl ženy k porodu a jízlivě se ptal se na věci do kterých mu nic není.

S panem doktorem Tomášem Rajnochem jsem velmi spokojená již několik let a mohu ho jen doporučit! Děkuji vám pane doktore.Petra Kejřová

Nikdy jsem s panem doktorem neměla problém, prošla jsem s ním svá dvě těhotenství, je sice poněkud odměřený, nějakého alespoň pousmání se člověk nedočká, ale připadá mi důsledný a vždy mi všechno ochotně vysvětlil... někdo si jeho odměřenost možná vykládá jako neochotu, já ne. A sestřička je rovněž úplně normální ochotná komunikativní ženská, které se vždy dovolám a vychází mi vstříc. Navíc tam nikdy nečekám :)

G

Nedoporucuji, nebyla jsem spokojena s peci - nedostala jsem vysvetleni ohledne potizi a lecby, sestricka je velice neochotna a neprijemna, je problem se ji vubec dovolat.

G

U pana doktora jsem byla zatím pouze dvakrát, ale ani jednou prohlídka neprobíhala tak, jak bych si představovala. Bylo mu jedno, že jsem nervózní (první vyšetření u gynekologa - muže), choval se chladně až podrážděně. Pokaždé mu za zády stála sestra, což jsem u předchozích lékařek v životě nezažila, a na mou žádost, zda by mohla odejít, mi oba skoro vynadali, že to není možné. Ačkoliv mi naštěstí nezpůsobil zdravotní problémy jako jiným komentujícím, nemám z něj vůbec dobrý pocit. Kromě toho je ordinace velmi nepříjemně vybavená a stále se vyžadují návleky na boty, což je mi nepříjemné (a to zejména v létě). Sestra je velice nepříjemná a neochotná.