Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
U Vojenské nemocnice 1200, Praha

Nikdy více.Nezájem, arogence,povýšenost.Bohužel moje paní doktorka nebyla a prý nebude.Což chápu pod tímto šéfem.Já vzala papíry a jdu jinam.

Pan doktor je možná odborník v oboru a výborný chirurg, ale co je to pacientovi platné, když tohle všechno smaže svým hrubým chováním a nedostatkem empatie. Při mém vstupu do ordinace mě ani nepozdravil, představení se při prvním vyšetření žádné. Při vyšetření v zrcadlech (které je pro mne vždy bolestivé) mi moji reakci okomentoval "no no, zlato, to bude dobrý" a místo jakéhokoliv komentáře k jeho nálezu při vyšetřování radši prohodil ať "příště přivedu i kamarádky". Nevím, nechápu, asi jsme každý prostě naladění na jiný typ humoru. Jestli má ale takovéto chování místo v ordinaci gynekologa, to ať si posoudí každý sám. Já už se ovšem nikdy nevrátím.

hrozná skúsenosť, p. doktor venoval viac pozornosti svojmu mobilu než mojmu vyšetreniu, bol arogantný a nepríjemný, bol nepríjemný aj na svoju inak
veľmi milú pani sestričku, ktorá vybavila vlastne úplne celú komunikáciu so mnou za neho

Pan doktor byl neempaticky a bez ochoty pomoci. Nevyšetřil me pohmatem, odmitl mi napsat lék na bolestivou menstruaci a doporucil tělísko. To jsem odmítla, protože jsem ho již měla a způsobilo mi velké potíže. Tento názor doktor smetl ze stolu s tím, že mi garantuje, že problémy nebudou a mám prý tedy užívat ibuprofen. Při vyšetření zrcadlem mě oslovoval zlato. Po zkušenostech se sexuálním násilím ze strany mužů je takové oslovení pro mě nepřípustné.

Celkově návštěva trvala 7 minut ( zpoždění 20 m). Z toho 2 minuty doktor věnoval mně, 5 minut - svému mobilu. Nejhorší zkušenosti!

K panu doktorovi jsem se dostala vlastně náhodou, když zastupoval mou doktorku. Při vyšetření zjistil, to co mi pani doktorka říkala už asi 2 roky a nijak to neřešila. Sliznice z dělohy byla v místech, kde neměla co dělat. Pan doktor navrhl okamžité řešení (aby se předešlo rakovinným změnám) zákrok, konizaci děložního čípku i provedl. Jelikož už jsem před 10 lety byla na konizaci, věděla jsem co bude následovat. Ale omyl - nechápu jak to pan doktor udělal, ale žádná bolest, krvácení minimální a díky doporučené medikaci mám teď (prý) čípek krásný. Ano, komunikace pana doktora je asi svérázná, ale za mě je to odborník, který se velmi dobře stará o své pacientky a řeší důsledně podstatné věci. Vždy vysvětlí důležité věci. A dle mého prostě nerad řeší prkotiny. Každopádně já byla vždy s péčí spokojená a rozhodně pana doktora doporučuji.

Pan doktor kladl otázky necitlivě, bagatelizoval problém. Oddaloval jeho řešení, přičemž oddálení by způsobilo minimálně psychické obtíže. Byla jsem u něj jako u zastupujícího lékaře a kdykoliv moje lékařka nebude moci, raději počkám, nebo půjdu jinam. Lituji každou ženu, se kterou pan Nováček spolupracuje.
Empatii a citlivost, vstřícnost a snahu o nejrychlejší možné vyřešení problému u něj nečekejte.
/jde o návštěvu v ordinaci gynekologie/

Velmi zřídka píšu komentáře nebo recenze, ale to je přesně ten případ, kdy nemohu jinak. Jsem již třetí den po operaci na odstranění těžké dysplazie a stále nechápu, jak je to možné, protože před operací jsem 2 noci nespala, očekávala, že po operaci budu mít stále noci bez snu od bolestí a silné krvácení. Ale nic z toho není, žádná bolest, žádné krvácení a nevím, co je to za zázračný lékař, ale měla jsem velké štěstí, za což mu mnohokrát děkuji

Pan doktor občas působí, že si ješte nedal svou ranní kávu... Ale mně jeho cyničtější (nikoliv nepřátelský) přístup od začátku sednul. Může se zdát, že se pacientem nezabývá do detailu, ale myslím, že opak je pravdou, a že díky své dlouholeté praxi je schopen rozlišit podstatné od nepodstatného (a zbytečně tak pacientku nestresuje a nenutí ji řešit nesmysly). Vždy jsem se u něj cítila respektovaná. Jeho sestřičku Vendulku bych chtěla domů. Doporučuji.

U pana doktora jsem absolvovala hysteroskopii. Zákrok provedl, ale například do komentáře k výsledku napsal, že jsem po zákroku bez bolestí, nekrvácím. Na nic se mě ovšem neptal, prostě to tam napsal, i když jsem 8. den po zákroku středně silně krvácela a břicho mě bolelo. Celkovvě mi jeho styl komunikace byl velmi nepříjemný, jeho kolegyně, kterým šéfuje zase byly totálně zmatené, když jsem ohradila, že mě omylem pozvali k zákroku o hodinu dříve v 6:30 a já tam dorazila a sestry z lůžkového mě odmítly přijmout a musela jsem zbytečně čekat na chodbě, řekl, že nebudeme řešit malichernosti, ale věnovat se podstatným věcem. Nebyl to jediná zmatená informace, kterou jsem dostala. Těžko se pak věří, že je skutečně odborník.