Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR
8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
Sagena s.r.o., Denní stacionář interní (mapa)

Úžasný PAN doktor... A ne jen jako pan doktor, ale i jako člověk. Je tu málo hvězdiček, dala bych i více, kdyby to šlo :) Jde moc vidět, že jeho práce ho baví a má jí rád. Takových doktorů, jako je on, by mělo být více! :)

Skvělý lékař, člověk se u něho nebojí ani když ho čeká něco nepříjemného. Chodíme k němu celá rodina a když na operaci, tak jen k němu. Operuje tak, že se nemusíte bát komplikací a zbytečných krevních transfůzí. Děkuji!!!
Všem ho doporučujeme, tak doufáme, že bude ještě dlouho v dobré kondici.

Vynikající lékař, skvělý a příjemný, naprosto úžasný člověk, znám jej již bezmála 18 let

Před 6-ti lety jsem prodělala operaci tlustého střeva.Tento lékař nevážil jezdit ošetřovat mé pooperační komplikace i o víkendech, protože se nedalo čekat na pracovní dny. Neznám nikoho takového. Velice mu tímto děkuji.

Tento lékař změnil mou původní nedůvěru v dannou nemocnici, a to nejen díky svému naprosto úžasnému přístupu jako člověka, ale zejména naprosto profesionálnímu přístupu a špičkově odvedeným operacím. .....
Děkuji. Vanda Roučková

Před 5 lety mě Dr. Mrázek operoval nádor na tlustém střevě, díky jeho precizní provedené operaci a následné onkologické terapii jsem v pořádku.Jeho chování k pacientům je obdivuhodná, kdyby bylo víc takových lékařů.

Velmi mně zklamal.

Já jsem měl několik složitých operací a podařily se mu výborně, takže musím nutně doporučit. S odstupem času se dá říct, že jsem na tom díky doktoru Mrázkovi téměř stejně jako před úrazem a to to vypadalo, že nepřežiju ani 24h. Další obrovské plus je jeho opravdu lidský přístup se správnou dávkou humoru :-)

Vynikající,příjemný,empatický.

lékař odborník, lidský i profesionální přístup k pacientům i rodině, lékař"sluníčko!

Všem ho doporučujeme, tak doufáme, že bude ještě dlouho v dobré kondici.

Děkuji. Vanda Roučková

Velmi mně zklamal.