Drobného 312/48, Brno
Praktický lékař pro dospělé.

Mam malo casu a tak bych chtel pochvalit, ze uz jsou lekari jako pan doktor Klobas, kteri maji fungujici objednavaci system, kde nemusite cekat v cekarne az se na Vas dostane rada a palit cas. Sestra profesionalne a energicky ridi chod a pan doktor mi netlaci antibiotika horem spodem uz ve dverich, ale kdyz mi neco je, udela mi nekdriv test a az na zaklade vyslesku udeluje lecbu. Lepsi pristup jsem nezazil nikde jinde a tak se o tuto zkusenost rad podelim.

Důrazně nedoporučujeme!!! Neprofesionalita. Při akutním stavu odmítli ošetřit s odůvodněním, že ošetřují jen na tzv. "časovky" a nemocného pacienta v akutním stavu v 7 ráno pošlou pryč s odkazem, ať přijde za tři hodiny. Velmi nekompromisně a arogantně.

Nikdy jsem se u lékaře nesetkala s takovou arogancí,kterou předvedl pan doktor. Nebere v potaz rodinnou anamnézu, odmítá provést vyšetření,pokud to on neuzná za vhodné, empatie je mu cizí, rozhodne nedoporučuji,pokud chci lékaře,který má zájem o pacienta radši pojedu 200 km k jinému....

Tohoto doktora bych nikomu nedoporučila. Při každé návštěvě měl vždy velice naspěch a staral se především o svůj čas, nikoliv už tak o zdravotní stav pacienta. Nejhorší zkušenost, jakou jsem kdy s doktorem měla...

Konečně praktický lékař, který mi udělal test, zda jsou nebo nejsou antibiotika potřeba. Vše velmi profesionální a nečeká se. :-)

Za to, ze pan doktor venoval mi 5 minut sveho casu a napsal jednou vetu, a to jeste z chybou, zaplatila jsem 450 kc a musela jit do bankomatu na druhy konec Luzanek, protoze byla to sluzba, ktera neni placena pres pojstovnu.

C

Výborný praktický lékař, doporučuji pro je vstřícnost, znalosti, objednávkový systém, kdy jdete ihned na řadu a nečekáte v plné ordinaci nemocných lidí. Ocenuji, že nasazuje antibiotika jen v nejnutnějších o případech pokud jsou opravdu potřeba. Markéta Č.

Za potravinarsky prukaz vytisteny na papir 400? a to jeste tak ze se nedal pouzit oboustrane? a musite se objednat, ovsem kdyz mu chcete k tomu rict ze je vam navic blbe pan doktor odveti, jste ale objednana jen na potravinarsky prukaz, musite se objednat znovu.... no a kdyz clovek prijde neobjednan dostane zdrbane za to ze se musi objednat (i kdyz nema pacienty) coz asi pan doktor nechape kdyz mate uraz a do toho chripku ze proste je clovek rad pokud podnika ze se k doktorovi dostane. A kdyz mate zlutou barvu hlenu dostanete antibiotika... Driv se o pacienty zajimal, ted mi to prijde jak u poklady v supermarketu...

K panu doktorovi jsem na doporučení přestoupil minulý týden a jsem nadšen. Objednání na čas, lidské prostředí a hlavně profesionální přístup. Doporučuji všem. A dá se zde pohodlně zaparkovat :o)))
Šenkyřík

Než jsem se zaregistroval u pana doktora,bydlel jsem nějaký rok ve Znojmě a byl jsem v péči jeho tatínka,také výborného praktického lékaře a je vidět,ze jablko nepadá daleko od stromu,protože jeho syn je výborný praktický lékař,při objednání člověk nečeká a jeho odborné znalosti jsou na vysoké úrovni. Můžu tedy hodnotit jenom výborně.