Tomáš Klobas, praktický lékař Brno

MUDr. Tomáš Klobas

Praktický lékař

32 názorů

Uložit


Adresa

Drobného 312/48, Brno
Praktický lékař pro dospělé.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
32 názorů

K
Ověřeny pacient

Mam malo casu a tak bych chtel pochvalit, ze uz jsou lekari jako pan doktor Klobas, kteri maji fungujici objednavaci system, kde nemusite cekat v cekarne az se na Vas dostane rada a palit cas. Sestra profesionalne a energicky ridi chod a pan doktor mi netlaci antibiotika horem spodem uz ve dverich, ale kdyz mi neco je, udela mi nekdriv test a az na zaklade vyslesku udeluje lecbu. Lepsi pristup jsem nezazil nikde jinde a tak se o tuto zkusenost rad podelim.


K
Ověřeny pacient

Důrazně nedoporučujeme!!! Neprofesionalita. Při akutním stavu odmítli ošetřit s odůvodněním, že ošetřují jen na tzv. "časovky" a nemocného pacienta v akutním stavu v 7 ráno pošlou pryč s odkazem, ať přijde za tři hodiny. Velmi nekompromisně a arogantně.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nikdy jsem se u lékaře nesetkala s takovou arogancí,kterou předvedl pan doktor. Nebere v potaz rodinnou anamnézu, odmítá provést vyšetření,pokud to on neuzná za vhodné, empatie je mu cizí, rozhodne nedoporučuji,pokud chci lékaře,který má zájem o pacienta radši pojedu 200 km k jinému....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Tohoto doktora bych nikomu nedoporučila. Při každé návštěvě měl vždy velice naspěch a staral se především o svůj čas, nikoliv už tak o zdravotní stav pacienta. Nejhorší zkušenost, jakou jsem kdy s doktorem měla...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Konečně praktický lékař, který mi udělal test, zda jsou nebo nejsou antibiotika potřeba. Vše velmi profesionální a nečeká se. :-)


M
Ověřeny pacient

Za to, ze pan doktor venoval mi 5 minut sveho casu a napsal jednou vetu, a to jeste z chybou, zaplatila jsem 450 kc a musela jit do bankomatu na druhy konec Luzanek, protoze byla to sluzba, ktera neni placena pres pojstovnu.


C
Ověřeny pacient

Výborný praktický lékař, doporučuji pro je vstřícnost, znalosti, objednávkový systém, kdy jdete ihned na řadu a nečekáte v plné ordinaci nemocných lidí. Ocenuji, že nasazuje antibiotika jen v nejnutnějších o případech pokud jsou opravdu potřeba. Markéta Č.


M
Ověřeny pacient

Za potravinarsky prukaz vytisteny na papir 400? a to jeste tak ze se nedal pouzit oboustrane? a musite se objednat, ovsem kdyz mu chcete k tomu rict ze je vam navic blbe pan doktor odveti, jste ale objednana jen na potravinarsky prukaz, musite se objednat znovu.... no a kdyz clovek prijde neobjednan dostane zdrbane za to ze se musi objednat (i kdyz nema pacienty) coz asi pan doktor nechape kdyz mate uraz a do toho chripku ze proste je clovek rad pokud podnika ze se k doktorovi dostane. A kdyz mate zlutou barvu hlenu dostanete antibiotika... Driv se o pacienty zajimal, ted mi to prijde jak u poklady v supermarketu...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem na doporučení přestoupil minulý týden a jsem nadšen. Objednání na čas, lidské prostředí a hlavně profesionální přístup. Doporučuji všem. A dá se zde pohodlně zaparkovat :o)))
Šenkyřík


R
Ověřeny pacient

Než jsem se zaregistroval u pana doktora,bydlel jsem nějaký rok ve Znojmě a byl jsem v péči jeho tatínka,také výborného praktického lékaře a je vidět,ze jablko nepadá daleko od stromu,protože jeho syn je výborný praktický lékař,při objednání člověk nečeká a jeho odborné znalosti jsou na vysoké úrovni. Můžu tedy hodnotit jenom výborně.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti