Gynekologická ordinace
Americká 17, Praha

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

Pan doktor mi jako odborník moc nevyhovoval. V těhotenství zlehčoval test cukrovky, u ultrazvuku mi v podstatě nic neřekl. Vždy mi oznámil, že bude vše dobré a bylo hotovo. Objednala jsem se na velký UTZ v porodnici v Podolí. Když jsem to panu doktorovi řekla, začal na mě zvyšovat hlas a být nepříjemný, že toto vyšetření dělá on a žádné další mi pojišťovna neproplatí. Jsem ráda, že jsem si ho v Podolí zaplatila. Bylo mnohem podrobější a důkladnější než u pana doktora. Od té doby byly návštěvy dosti nepříjemné a platit pětistovku při každé návštěvě mi přišlo jako nastandard, který se mi však nedostával. Věřím, že pan doktor má spoustů zkušeností, ale přijde mi, že pacientky jsou pro něj pouze bezedné peněženky.

S Panem doktorem Bednářem jsem velmi spokojena. K Panu doktorovi chodí mé tety, babička, matka a já už leta a dostává se nám skvělé péče. Jsem ráda, že máme spolehlivého gynekologa, kterému můžeme věřit :)

K panu doktorovi chodim 22 let. A jsem velmi spokojena. Nebyt pana doktora, byli bychom bez ditete. Pro mne velmi komplikovane prijit do jineho stavu. Kdyz se nam to konecne po 15 letech povedlo (3x IVF) na posledni pokus to vyslo. Celkem zivotni zazitek ktery nikomu nepreji zazit. Prubeh tehotenstvi celkem jakz takz. Zaver krizovka. Jeste ze jsem rodila v Krci a porodnik byl jeho byvaly kolega. Kdybych netrvala na tom co mi pan doktor rekl a nedala jsem se, pravdepodobne by se nase vytouzena dcera narodila mrtva..... veliky dik za pristup a peci....

K dr. Bendářovi chodím už 23 let, moje dcera 15 let. Jsem s ním velmi spokojená, je to nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkala. Pečuje o mé zdraví profesionálně, má lidský a příjemný přístup. Jeho ordinace je skvěle vybavená, tým je rovněž příjemný a profesionální. V porovnání s ostatními lékaři , které jsem musela navštívit, ho hodnotím na špici. Rozhodně bych neměnila a doufám, že budu moci využívat jeho služeb i nadále. Placení mi nevadí, rozhodně je to adekvátní k nadstandardní péči. Kdo není spokojen ať nepomlouvá a jde jinam. Eva Říhová

Chodila jsem k dr. Bednářovi cca 3 roky. Peníze jsem neřešila neboť co chce mít člověk v tomto státě kvalitně, to si prostě musí zaplatit sám. Pravda je, že jsem nikdy nedostala doklad o zaplacení a že by mi bylo mnohem příjemnější platit na recepci než takto v ordinaci na ruku. Jednou jsem kvůli akutním problémům musela být ošetřena ve stejné ordinaci jiným doktorem a pan Bednář byl velice rozladěn. Nikdy jsem neměla problémy, takže prohlídky probíhaly normálně, s doktorem je docela sranda. Osobně bych ale uvítala citlivější přístup, někdy mi prohlídka byla celkem nepříjemná. Po poslední prohlídce, která mě vyloženě bolela a byla absolutně necitlivá jsem se rozhodla už více tuto ordinaci nenavštěvovat. Bylo to v době, kdy se mi začaly objevovat ne nijak vážné gynekologické problémy, ale přesto mi nějak nevyhovovalo jak to pan dr. pojímá. Přešla jsem k jinému gynekologovi, který mě ihned informoval o dost závažných věcech, které mi předtím sděleny nebyly, možná to panu dr. Bednářovi nepřišlo podstatné. Také mi druhý gynekolog udělal bezplatně krevní testy na trombocity, neboť jsem geneticky zatížená. U dr. Bednáře mi toto nabídnutou nebylo, za to jsem zde hned na začátku podstoupila nákladné očkování proti rakovině děložního čípku. Osobně na mě dělal tento pan doktor, ale i někteří další v jeho věku dojem, že tak trošku usnuli na vavřínech a teď už to jsou zkušení matadóři, kteří pouhým okem diagnostikují každou nemoc, přičemž většina žen trpí to samou. Upřednostňuji komplexní a pečlivý přístup - je mi jedno jestli se mě doktor ptá, jak se mi líbí v práci a kam jezdím na dovolenou, očekávám, že i zkušený doktor v letech nebude nic podceňovat a bude se neustále dovzdělávat ve svém oboru. Každopádně dodnes když si vzpomenu na poslední prohlídku v této ordinaci, ještě se mi dělá zle..

Dobrý den, nedávno jsem zde psala svůj názor. Slušně, citlivě ač negativně. Přišla mi odpověď, že můj názor nemůže být vložen. Nerozumím tomu. Ptám se v jaké že to žijeme době? V jakém režimu, že se ani nemohu vyjádřit svobodně k nespokojenosti lékaře. Resp. pouze jsem se dotázala, proč hradit pravidelné prohlídky v těhotenství u MUDr. Tomáše Badnáře. Pokud je to špatně, omlouvám se, ale mám zato, že zdravý rozum , zde stojí. Plaťte si za co chcete lidi, i když nemusíte. Je to osobní volba a má zní, že pan MUDr. Tomáš Bednář, by měl se možná více věnovat pečení rohlíků, zákusků a bezlepkového pečiva, než to co dělá. Pokud čte tuto poznámku, ví , o čem mluvím. Moře úspěchů ...

Skvělý diagnostik, psycholog a slušný člověk. Stačí to?

velmi příjemný a profesionální, v případě problémů umí vše dobře vysvětlit, příjemné prostředí

jsem s Mudr.Bednářem velmi spokojená...je moc milý a zbytečně mě nezatěžuje vysvětlováním... a hlavně nestraší a je v pohodě...A VY,KTEŘÍ JSTE POHORŠNI PLACENÍM....BĚŽTE JINAM A NEPOMLOUVEJTE

Pan Mudr.Bednář je velmi dobrý ve svém oboru,jsme s ním spokojeni.