Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, LDN (mapa)

Na Poříčí 26 (Palác Archa), Praha
GENNET, s.r.o. (mapa)

Sněmovní 11/172, Praha
GynCare Praha spol. s r.o. (mapa)

Q
Umístění: GynCare Praha spol. s r.o. gynekologické vyšetření

Jsem moc rada za to ze jsem nasla Pani Doktorka Kosova, jsem s ni uplne spokojena. Profesionalni, mila, MOC mi pomohla s tehotenstvim. Dekuji za vse!

Dnes jsem u ní byla poprvé a opravdu nelituji ani poplatku 1000, Kč. Jako první mě uvítala velice příjemná sestřička v poklidném prostředí recepce. Vyšetření proběhlo zcela bez stresu a profesionálně. Vybavení ordinace je také velmi dobré, především mě potěšilo i vyšetření ultrazvukem, který je v ordinaci. Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Jsem ráda, že jsem se stala její pacientkou. MM

Velmi příjemná, respektuje volbu pacientky, zbytečně nestresuje těhotné. Byla mi také doporučena soukromou porodní asistentkou.

Doporučila mi ji kamarádka, protože jsem hledala někoho, s kým mohu projít těhotenství bez zbytečných testů a otevřeně si pohovořit o rizicích. Velice milá, něžná, příjemná lékařka. Ordinuje jen jeden den v týdnu, ale vyplatí se být její pacientka. Po šestinedělí mne ihned nehnala do ordinace a šla se seznámit i s naším miminkem a manželem.

dostala jsem se k ní v těhotenství
dava na výběr, zda si preji testy, vyšetření a je ochotna k diskuzi
velice vstřícná, milá, mladá
doporučila ji soukromá porodní asistentka