Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
4 názory

I
Ověřeny pacient

Je to už nějaký pátek co jsem k paní doktorce chodila, ale souhlasím s neochotou, na akné mi dala differin a řekla že mám každý den pojídat jogurt, a když se to nezlepšilo, tak to byla moje vina (prý na mé pleti bylo znát že ho nejím každý den)...


J
Ověřeny pacient

Také souhlasím, že se paní doktorka chová trochu povýšeně nebo aspoň lhostejně. Když jsem u ní léčila exém a snažila jsem se jí vysvětlit, za jakých okolností se to zhoršuje atd., tak mě moc neposlouchala a už mi honem něco předepisovala. Navíc se na postižené místo podívala tak na 3 vteřiny z půl metru. Problém se však pořád vracel a když jsem změnila lékařku, bylo mi řečeno něco ve smyslu, že mám pokožku zničenou předchozí léčbou. Také jsem měla problém s bradavicemi, které mi paní doktorka vypalovala, ale po roce léčby zde mi u nové paní doktorky bradavice zmizely po jediném vypálení (bolelo to víc, ale pomohlo to :-)). Jediná pozitivní věc byla, že nebylo nutné se objednávat (teď mám kvalitní lékařku, ale musím se objednávat 2 měsíce dopředu. Ale stejně si myslím, že i tak je léčba rychlejší a účinnější).
Takže určitě nedoporučuji.


Souhlasím s tím,že paní doktorka je neochotná a povýšená.2 měsíce mě léčila ekzem po celém těle,doprovázený silným svěděním.Když pominu,že za 2 měsíce,jsem jen za regulační poplatky a léky,či mastíčky,ji předepsané dala 600 kč a vlastně bez efektů.Jednou jsem se dozvěděla že je to alergie na zeleninu,podruhé zase na kořenená jídla.Ma žel portále,jsem našla jinou lékařku a do 10 dnů jsem měla po ekzemu.Nevím,možná jsem nespravedlivá,ale jednání paní doktorky mě případne,že buď to není lékařka na svém místě,nebo je to jen tahání peněz z lidí.


Velmi dobrá lékařka, s velkou praxí. Příjemná a spolehlivá, chápající. Je na ni vždy spolehnutí, umí vlídně poradit a má zájem na vyléčení.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti