Adresa

Ordinace praktického lékaře
Chládkova 13, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

37 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

S pani doktorkou Heclovou som sa stretla na pohotovosti v Brne. Bol to NAJHORŠÍ zážitok s lekárom aký som mala v živote.
Prišla som tam, pretože som hodiny zvracala žlč v ukrutných bolestiach. Doktorka mi buď nerozumela, alebo nechcela rozumieť.
Aj keď som jej prizvukovala, že zvraciam v častých intervaloch a vlastne celá moja návšteva bola o tom, že zvraciam v bolestiach, skontrolovala vzorku moču, do papierov mi napísala, že nezvraciam a poslala ma preč s tým, že mám zápal močového mechúra a mám sa lepšie obliekať.

Keď som sa jej opýtala, či zápal močového mechúra spôsobuje vracanie, odpovedala mi, že o vracaní som jej nič nepovedala a tam jej profesionálne vyšetrenie skončilo. Bola som úplne vyčerpaná a nemala som energiu to už ďalej riešiť.
Mám pocit, že sa ma chcela čo najskôr zbaviť! Nepomohla mi vôbec, akurát som musela zaplatiť poplatok za vyšetrenie a vyčkať tam viac ako hodinu zvýjajúca sa v bolestiach a zvracať na nepríjemných toaletách, ktoré majú v brnenskej úrazovej nemocnici!

O
Ověřený profil

Je to v pohodě doktorka, neměl jsem zatím žádný problémy. Všechny chřipky mi vyléčila a to je snad to co od Lékaře člověk potřebuje. Aby ne LÉČIL ale VYLÉČIL... :)

T
Ověřený profil

S paní Dr Heclovou jsem spokojenost. Vždy mi vyšla vstřic, i když jsme požadovali napr. recept na leky, hlavně to není lékař odedveří povykládá a hledá ten správný lek jsem velmy spokojeni.Tesařík


S
Ověřený profil

Velmi vstřícná a ochotná, nemám žádné záporné hodnocení, jsem s paní doktorkou velmi spokojena :)


D
Ověřený profil

S paní dr. velká spokojenost. Vždy mi vyšla vstřic, i když jsme požadovali napr. recept na leky, kdyz mela dovolenou nebo nas vzala i po ordinacnich hodinach. Vse je o domluve a ochote. My jsme nadmíru spokojeni.


M
Ověřený profil

UZ PRESTANTE NA NU HAZET SPINU NENI MOJE ZNAMA ALE VDAKA NEJ JSEM MEZI ZIVYMI TAK PRESTANTE JE HODNA A DOKAZE LIDEM POMOCT DEKUJI


D
Ověřený profil

Musím se přidat k negativním názorům a rozhodně tuto paní dr nedoporuičt. Opravdu i při mém vyšetření byla absolutně nepoužitelná nemohla ani zřetelně artikulovat. Ikdyž jsem vždycky přišla hned na otvíračku abych byla první a nemusela v čekárně trávit zbytek dne tak jsem si stejně tak 40 minut počkala jelikož chodí se spožděním ikdyž ordinuje v baráku. No a odběr krve hrůza!!!! Hledám již nového lékaře jelikož mám malé mimčo a představa že jdu kní mě děsí!!!!


M
Ověřený profil

Dobry den na pani doktorku nemuzem nic rict je mila pozorna a dokaze naslouchat ja jsem jej pacientka a jsem rada ze ju mam kdyby nebilo jej nevim jak by jsem dnes dopadla vdaka nej jeste zijem a jej vdecim za zivot tak prestante na nu nadavat dekuji


V

Na paní MUDr. Heclovou mi "nesahejte" prosím..je naprosto empatická, milá..že to má možná složité v životě....já jsem rovněž vdova po 30 letech manželství...věřte..není to jednoduché, zvláště když má 2 syny jako já...ale opravdu se snaží a dělá co může!!!!! Spoléhám na ni a její erudici!!!


T
Ověřený profil

K paní doktorce chodím již 12 let. Chodí tam i většina mých příbuzných a nikdy jsme s ní neměli žádný problém. Mně před šesti lety zachránila život,když jsem ležela v nemocnici a špatně mě tam léčili.Zajímala se o můj zdravotní stav i nad rámec svých povinností,zavolala mi,řekla at podepíši reverz a léčila mě ona. Bez ní bych tu už vážně nebyla.A nepatřím do okruhu jejich známých. Už se mi sice doneslo z více stran,že má nějaké problémy a řeší je alkoholem,ale já ani mí příbuzní a známí jsme ji nikdy pod vlivem neviděli.Vždy je v pohodě,usměvavá,ochotná,správně určí diagnozu a raději udělá nějaký odběr projistotu navíc než by něco zanedbala. Vždy se s náma domluví na léku,který předepisuje a informuje nás o jeho ceně,což spousta lékařů nedělá a předepisují léky od firem se kterýma jsou domluvení.A že má neustále plnou čekárnu svědčí spíš o tom,že je dobrá lékařka a každý si rád počká než by šel k lékaři,který ho léčí po telefonu nebo jen pohledem od stolu.Myslete si co chcete,ale já u této lékařky zůstanu dokud to bude možné a to i přesto,že jsem mimibrněnská a musím k ní dojíždět. Mám k ní plnou důvěru. A takový lékař se velice těžko hledá!!!!!!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu