Chládkova 13, Brno
Ordinace praktického lékaře

O

Je to v pohodě doktorka, neměl jsem zatím žádný problémy. Všechny chřipky mi vyléčila a to je snad to co od Lékaře člověk potřebuje. Aby ne LÉČIL ale VYLÉČIL... :)

S paní Dr Heclovou jsem spokojenost. Vždy mi vyšla vstřic, i když jsme požadovali napr. recept na leky, hlavně to není lékař odedveří povykládá a hledá ten správný lek jsem velmy spokojeni.Tesařík

Velmi vstřícná a ochotná, nemám žádné záporné hodnocení, jsem s paní doktorkou velmi spokojena :)

S paní dr. velká spokojenost. Vždy mi vyšla vstřic, i když jsme požadovali napr. recept na leky, kdyz mela dovolenou nebo nas vzala i po ordinacnich hodinach. Vse je o domluve a ochote. My jsme nadmíru spokojeni.

UZ PRESTANTE NA NU HAZET SPINU NENI MOJE ZNAMA ALE VDAKA NEJ JSEM MEZI ZIVYMI TAK PRESTANTE JE HODNA A DOKAZE LIDEM POMOCT DEKUJI

Musím se přidat k negativním názorům a rozhodně tuto paní dr nedoporuičt. Opravdu i při mém vyšetření byla absolutně nepoužitelná nemohla ani zřetelně artikulovat. Ikdyž jsem vždycky přišla hned na otvíračku abych byla první a nemusela v čekárně trávit zbytek dne tak jsem si stejně tak 40 minut počkala jelikož chodí se spožděním ikdyž ordinuje v baráku. No a odběr krve hrůza!!!! Hledám již nového lékaře jelikož mám malé mimčo a představa že jdu kní mě děsí!!!!

Dobry den na pani doktorku nemuzem nic rict je mila pozorna a dokaze naslouchat ja jsem jej pacientka a jsem rada ze ju mam kdyby nebilo jej nevim jak by jsem dnes dopadla vdaka nej jeste zijem a jej vdecim za zivot tak prestante na nu nadavat dekuji

Na paní MUDr. Heclovou mi "nesahejte" prosím..je naprosto empatická, milá..že to má možná složité v životě....já jsem rovněž vdova po 30 letech manželství...věřte..není to jednoduché, zvláště když má 2 syny jako já...ale opravdu se snaží a dělá co může!!!!! Spoléhám na ni a její erudici!!!

K paní doktorce chodím již 12 let. Chodí tam i většina mých příbuzných a nikdy jsme s ní neměli žádný problém. Mně před šesti lety zachránila život,když jsem ležela v nemocnici a špatně mě tam léčili.Zajímala se o můj zdravotní stav i nad rámec svých povinností,zavolala mi,řekla at podepíši reverz a léčila mě ona. Bez ní bych tu už vážně nebyla.A nepatřím do okruhu jejich známých. Už se mi sice doneslo z více stran,že má nějaké problémy a řeší je alkoholem,ale já ani mí příbuzní a známí jsme ji nikdy pod vlivem neviděli.Vždy je v pohodě,usměvavá,ochotná,správně určí diagnozu a raději udělá nějaký odběr projistotu navíc než by něco zanedbala. Vždy se s náma domluví na léku,který předepisuje a informuje nás o jeho ceně,což spousta lékařů nedělá a předepisují léky od firem se kterýma jsou domluvení.A že má neustále plnou čekárnu svědčí spíš o tom,že je dobrá lékařka a každý si rád počká než by šel k lékaři,který ho léčí po telefonu nebo jen pohledem od stolu.Myslete si co chcete,ale já u této lékařky zůstanu dokud to bude možné a to i přesto,že jsem mimibrněnská a musím k ní dojíždět. Mám k ní plnou důvěru. A takový lékař se velice těžko hledá!!!!!!!!!!

Pani doktoka je príkladem v péči o pacinty.Při svobodné volbě lékaře si myslím není nic jednodušího jak přestoupit k jinému lékaři.To je výzva pro nekorektní lidičky,kteří pomlouvání berou jako jedinou možnost jak se prezentovat......