Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Chládkova 13, Brno
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
36 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient

Je to v pohodě doktorka, neměl jsem zatím žádný problémy. Všechny chřipky mi vyléčila a to je snad to co od Lékaře člověk potřebuje. Aby ne LÉČIL ale VYLÉČIL... :)


T
Ověřeny pacient

S paní Dr Heclovou jsem spokojenost. Vždy mi vyšla vstřic, i když jsme požadovali napr. recept na leky, hlavně to není lékař odedveří povykládá a hledá ten správný lek jsem velmy spokojeni.Tesařík


S
Ověřeny pacient

Velmi vstřícná a ochotná, nemám žádné záporné hodnocení, jsem s paní doktorkou velmi spokojena :)


D
Ověřeny pacient

S paní dr. velká spokojenost. Vždy mi vyšla vstřic, i když jsme požadovali napr. recept na leky, kdyz mela dovolenou nebo nas vzala i po ordinacnich hodinach. Vse je o domluve a ochote. My jsme nadmíru spokojeni.


M
Ověřeny pacient

UZ PRESTANTE NA NU HAZET SPINU NENI MOJE ZNAMA ALE VDAKA NEJ JSEM MEZI ZIVYMI TAK PRESTANTE JE HODNA A DOKAZE LIDEM POMOCT DEKUJI


D
Ověřeny pacient

Musím se přidat k negativním názorům a rozhodně tuto paní dr nedoporuičt. Opravdu i při mém vyšetření byla absolutně nepoužitelná nemohla ani zřetelně artikulovat. Ikdyž jsem vždycky přišla hned na otvíračku abych byla první a nemusela v čekárně trávit zbytek dne tak jsem si stejně tak 40 minut počkala jelikož chodí se spožděním ikdyž ordinuje v baráku. No a odběr krve hrůza!!!! Hledám již nového lékaře jelikož mám malé mimčo a představa že jdu kní mě děsí!!!!


M
Ověřeny pacient

Dobry den na pani doktorku nemuzem nic rict je mila pozorna a dokaze naslouchat ja jsem jej pacientka a jsem rada ze ju mam kdyby nebilo jej nevim jak by jsem dnes dopadla vdaka nej jeste zijem a jej vdecim za zivot tak prestante na nu nadavat dekuji


V

Na paní MUDr. Heclovou mi "nesahejte" prosím..je naprosto empatická, milá..že to má možná složité v životě....já jsem rovněž vdova po 30 letech manželství...věřte..není to jednoduché, zvláště když má 2 syny jako já...ale opravdu se snaží a dělá co může!!!!! Spoléhám na ni a její erudici!!!


T
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již 12 let. Chodí tam i většina mých příbuzných a nikdy jsme s ní neměli žádný problém. Mně před šesti lety zachránila život,když jsem ležela v nemocnici a špatně mě tam léčili.Zajímala se o můj zdravotní stav i nad rámec svých povinností,zavolala mi,řekla at podepíši reverz a léčila mě ona. Bez ní bych tu už vážně nebyla.A nepatřím do okruhu jejich známých. Už se mi sice doneslo z více stran,že má nějaké problémy a řeší je alkoholem,ale já ani mí příbuzní a známí jsme ji nikdy pod vlivem neviděli.Vždy je v pohodě,usměvavá,ochotná,správně určí diagnozu a raději udělá nějaký odběr projistotu navíc než by něco zanedbala. Vždy se s náma domluví na léku,který předepisuje a informuje nás o jeho ceně,což spousta lékařů nedělá a předepisují léky od firem se kterýma jsou domluvení.A že má neustále plnou čekárnu svědčí spíš o tom,že je dobrá lékařka a každý si rád počká než by šel k lékaři,který ho léčí po telefonu nebo jen pohledem od stolu.Myslete si co chcete,ale já u této lékařky zůstanu dokud to bude možné a to i přesto,že jsem mimibrněnská a musím k ní dojíždět. Mám k ní plnou důvěru. A takový lékař se velice těžko hledá!!!!!!!!!!


Ověřeny pacient

Pani doktoka je príkladem v péči o pacinty.Při svobodné volbě lékaře si myslím není nic jednodušího jak přestoupit k jinému lékaři.To je výzva pro nekorektní lidičky,kteří pomlouvání berou jako jedinou možnost jak se prezentovat......


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti