Oční ordinace
Senovážné náměstí 16, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace Preventivní prohlídka

Velice špatná organizace návštěv pacientů. I přes objednání jsem čekala nejdříve 40 minut, když sestry vzaly několik pacientů, kteří přišli po mě a dotázala jsem se proč, tak mi bylo sděleno "že mě přeskočili". Po vyšetření na přístrojích se sestrou jsem opět dlouho čekala. Celá návštěva zabrala dvě hodiny, byť jsem byla objednaná na přesný čas.

Umístění: Oční ordinace dysfunkce meibomských žláz

Velmi špatný oční lékař. Asi nejhorší jakého jsem navštívila. Zanedbání léčby hned v počátku. A díky ní jsem se dostala už do nevyléčitelných problémů. Velmi neprofesionální, nemoderní přístupy, nepříjemný personál.

Jelikož ztrácím důvěru ve svého očního lékaře, chtěla jsem svůj problém konzultovat s jiným odborníkem. Našla jsme si na webu ordinaci MUDr. Stuchlé. Při pokusu o objednání a rychlém načrtnutí mé situace mi bylo sděleno, že mi mohou akorát předepsat jiné kapky. Blesková diagnóza po telefonu... Podle pozitivních reakcí na ordinaci paní doktorky jsem čekala profesionálnější přístup. Ordinaci samozřejmě nenavštívím.
Lucie Neumannová

K pani doktorce chodim uz nekolik let a jsem nadsena. Pani doktorka ma v ordinaci spickove pristroje a vybaveni, jeji profesionalita je na vysoke urovni. Sestricek je nekolik a vsechny mile a usmevave. Ordinace i cekarna jsou pekne, prijemne zarizene. Jinam bych nechodila.

V ordinacích MUDr. Stuchlé jsou profesionální a příjemný lékaři, srozumitelný výklad výsledků nálezu a příjemné prostředí
Vřele Všem doporučuji.

Ordinace pí doktorky mi byla doporučena. Nicméně - čekací doba je cca 2-3 měsíce. Sestřičky při telefonickém kontaktu velmi nevstřícné. Pokud Vás něco trápí a potřebujete rychle vyšetřit, nejedná se o vhodnou volbu.

vstřícné jednání a velmi pěkné prostředí

Pani doktorka Stuchla je moc ochotna a mila. Profesionalka, urcite doporucuju navstevu u ni v ordinaci. Ordinace i cekarna je prijemna vybavena, personal je velmi vstricny.

Velmi dobré technické vybavení, profesionální a přitom příjemný přístup obou lékařů, srozumitelný výklad výsledků nálezu. (rien)

Velmi dobrá oční lékařka.