Fakultní nemocnice v Motole - Pediatrická klinika
V Úvalu 1/84, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole - Pediatrická klinika Jiný

Dceři začaly ve třech letech růst prsa, chodily jsme po plno doktorech. Ale všichni to smetli, že je to jen zvětšená prsní žláza. Po tom co jsme se dostaly k paní doktorce, tak nás okamžitě dala na plno vyšetření včetně magnetické rezonance, kde se našel hamartom, který malé probudil pubertu, díky její včasné reakci a to že to nesmetla ze stolu, moje dcera roste i díky hormonům, které nám předepsal. Děkujeme ji moc.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole - Pediatrická klinika opožděný růst

K paní doktorce jsem se dostala ve 12 letech kvůli opožděnému růstu. Chovala se ke mně velmi nevybíravě, urážela, zesměšňovala, zkoumala mě (svlečenou) a necitlivě komentovala, co mi kde roste/neroste a proč... Po asi dvou takových ponižujících "vyšetřeních" moje maminka usoudila, že vzhledem k tomu, že mi stejně nechtěli dát hormony (jelikož se ukázalo, že štítná žláza je zcela v pořádku), nemá smysl chodit si tam dál ničit duši.
A jak to se mnou dopadlo? Vyrostla jsem (bez pomoci) na výšku 162 cm, postavu mám takovou, že se ve volném čase věnuji modelingu a chlapi se za mnou otáčejí... (vše mi tedy narostlo tak, jak mělo :-)).
Na tohle se ovšem zapomenout nedá. Byla to zásadní rána na sebevědomí v tom nejcitlivějším období. Nejraději bych udělala nějaké veliké varování, aby se všichni, kdo mají citlivější tvorečky vyhnuli této "odbornici" velikým obloukem. Ještě dnes mám velmi trpké vzpomínky a přemýšlím o tom, co by na mě asi madam řekla dnes. Možná se jí jednou přijdu ukázat. Svoje vlastní děti bych k ní ovšem v životě nevzala.
Jednoznačně nejvíce necitlivá doktorka, jakou jsem kdy potkala.

Obrovská empatie a psychologický talent, postřeh... Skvělý a zkušený odborník s mimořádnou sociální inteligencí. Naprosto paní doktorce důvěřuji.

nemám s ní dobré zkušenosti její léčba mojí dceři víc uškodila než pomohla a dle nazoru jiných odborníků mohla udělat víc

Na paní doktorku nedáme dopustit, zachránila nám syna

Souhlasím s názory níže. Paní Dr. Koloušková je nejlepší lékařka , kterou jsme v životě mohli potkat. (A že jsme těch doktorů už poznali…) Napřed jsme byli v péči pana prof. Lébla, který má tituly, všude kolem, kam se podíváš, ale je jen „publikační“ lékař a absolutně se s paní Dr. Kolouškovou nemůže rovnat. Ať už se to týká lidskosti, vstřícnosti, pochopení a jednání s lidmi vůbec. Po návštěvách v ambulanci paní doktorky Kolouškové, jsme vycházeli nejen obohaceni o nové rady, co a jak dělat, ale i psychicky nabiti povzbuzením a pozitivizmem, a to je myslím, pro rodiče velmi důležité. Paní doktorka je všestranná nejen v medicíně (a to doktoři nejsou – znají svůj obor a dost). Je i psycholožkou a pedagogickým pracovníkem, kterého děti berou. Paní doktorku bych hodnotila jako výjimečnou lékařku, která je díky Bohu na svém místě a škoda jen, že jich není více. Paní doktorko, jestli budete číst někdy tyto řádky, VELKÝ dík, patří Vám. Škoda, že syn už dospěl a musel přejít k jinému diabetologovi… J.H.

Paní doktorka Koloušková je nejlepší doktorka,kterou jsme poznali!!! Je to nejen vynikající lékařka,která Vám vždy poradí,plně Vás vyslechne a pomůže,je velice příjemná,přátelská,vnímavá pocitů nás maminek a tátů od nemocných dětí-je LIDSKÁ,zkrátka člověk na pravém místě!!! Nikdy jsme nezaznamenali,že by jsme jí při našem neustálém vyptávání otravovali(jak je tomu mnohdy u jiných lékařů)a naopak nás podporuje,chválí a psychicky pomáhá,že po její kontrole máte pocit,že se dá vše zvládnout a že vše bude fajn. Máme jí moc rádi a jsem ráda,že má nastarosti našeho ročního syna s cukrovkou!!! Vřele všem doporučuji!!! Většina lékařů by si z ní měla brát příklad!!! Děkujeme!!!

K paní doktorce jezdím se synem, který má diabetes a celiakii 140km. Pracuji ve zdravotnictví a bohužel celá naše rodina je nucena ho i často využívat. S lékařem jako je paní doktorka jsem se však ještě nesetkala. Je to profesionál, je výborná jak po oborné stránce, tak i po té lidské a to si kolikrát myslím, že je důležité jak pro naše děti, tak i pro nás mámy, které by jsme je chtěly mít zdravé.Nikdy jsem neměla pocit,že bych ji s něčím otravovala, naopak mě ještě dodá sílu.