Soňa Křemenová, dermatolog Praha

Viz kalendář
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta
222 56.....
731 80.....

Dermatologická konzultace (900 Kč)

Zákrok

Vzdělání: Fakulta všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze Atestace 1. stupně z oboru dermatovenerologie Atestace 2. stupně z oboru dermatov...

• akné
  • alergická kontaktní dermatitida
  • angiom

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

Zákrok

Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

Cena není uvedená

Dermatologická konzultace

900 Kč

Karlovo náměstí 2097/10, Praha

Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o.

900 Kč

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Lze se nějak zbavit červených tváří, které mám od malička, je to asi dědičné a nejedená se o rosaceu?
    Děkuji.

Dobrý den, jak již bylo zmíněno, určitě doporučujeme konzultaci. Je potřeba problém posoudit a navrhnout správné řešení - medikamenty, laserové ošetření ND:Yagem laserem, injekční metody, jako například biorevitalizace apod. Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku 9.00-19:00. Klinika Altos

Prim. MUDr. Soňa Křemenová

Dobrý den,
    rozhodně je potřeba navštívit dermatologa. Jen on Vám může nabídnout správný medikament nebo jiný léčebný postup.
    Můžete se objednat i k nám.
    Klinika Altos

Prim. MUDr. Soňa Křemenová