Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti


Specializace

  • dermatovenerologie

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Praha

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil
Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Laserová dermatologická klinika Altos s.r.o. Problematická pleť

U doktorky Křemenové jsem byla na konzultaci mé pleti. Paní doktorka je velmi příjemný člověk a prostě profesionál na svém místě! Ví o čem mluví, dokáže stanovit problém pleti, vysvětlit hlavní příčiny a řešení a hlavně poradit správné přípravky. Moc mě překvapil její milý a individuální přístup ke svým pacientům.
Vždy pozitivní nálada a upřímný úsměv na tváři je bonusem.

Děkuji paní doktorce za skvělou péči! Všem jen doporučuji :)))!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Mám problematickou kůži, dělají se mi akné a také jsem postipana. Můj problém spočívá v tom,ze si vše rozskrabu a zůstávají mi tmavě fialové fleky (jizvy) . Proto se chci zeptat zda časem jizvy třeba vyblednou a nebudou tolik vidět? Nebo zda se to dá něčím léčit?

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Bylo by dobré přijít na konzultaci, abychom posoudili stav pokožky i problému a mohli navrhnout správnou léčbu, mastičku apod.
Klinika Altos

Dr. Soňa Křemenová

Dobrý den,
nevím si rady s tímto problémem jsem se setkala poprvé. Mám ve vlasech něco jako lupy, jsou to bílé šupinky v celé délce vlasů, vypadá to, jako lupy, až na to, že něco podobného mám i v obočí, vypadá to, jakoby se mi tam odlupovala kůže.
Když jsem začala zadávat tyto příznaky do google, ukazovaly se mi výsledky jako seborea. Ptám se jestli by to mohlo být ono? A co s tím dá případně dělat? Jestli nějaký šampon/ mast? Ale prosím, aby řešení nebylo moc nákladné. Nemám moc peněz nazbyt.
Děkuji za každou odpověď.

Dobrý den, přijďte určitě na konzultaci. Jen lékařka musí posoudit stav a navrhnout léčbu.
Klinika Altos

Dr. Soňa Křemenová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti


Specializace

  • dermatovenerologie