Plzeňská 49, Smíchov, Praha
HOST psychiatrie, s.r.o

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: HOST psychiatrie, s.r.o Jiný

Za období(12let) svoji diagnózy(GAD,OCD,atd.) jsem prošel rukama plno lékaři. Pan doktor Spousta, kterého jsem objevil na základě doporučení, po 10ti letech pro mne našel vhodnou medikaci, kdy se konečně cítím lépe. Je empatický a má zájem. Mohu jen doporučit!!

Umístění: HOST psychiatrie, s.r.o

Za pána doktora som veľmi vďačná. Nepozerá sa na mňa len skrze merítko mojej diagnózy, vie vypočuť, nasmerovať a je veľmi empatický. Vždy hľadá riešenie spolu so mnou a mám pocit, že je pre neho naozaj dôležité udržať si dôveru pacienta. Čo je pre mňa podstatné tiež. Som rada, že ma netlačí len tak liekmi, ale snažil sa nájsť tú najlepšiu alternatívu pre mňa, aby som neskončila na nejakom multipráškovom koktejli. Ja som veľmi spokojná.

K jednému z nižších komentárov by som iba rada dodala, že nemám sezónnu depresiu, píšem ako pacient s celoživotnou diagnózou, ktorý vystriedal niekoľkých lekárov i terapeutov a až s doktorom Spoustom som naozaj spokojná.

Umístění: HOST psychiatrie, s.r.o psychiatrické vyšetření

Úžasný pan doktor. Hodně mi pomohl když jsem to potřeboval nejvíce. Má dobrý smysl pro humor, je velice sympatický. Není co dodat...

Umístění: HOST psychiatrie, s.r.o Problémy s přítelem,co mě opustil těhotnou,ale pak hlavně smrt mojí milovaný maminky

Pan doktor je velmi příjemný, dokáže pořádně naslouchat, zasmějete se s ním, předepíše prášky, které pokaždé pomůžou.A jeho paní sestřička je také skvělý člověk ????Mohu jen a jen doporučit ????

Umístění: HOST psychiatrie, s.r.o

velmi sympatický a vnímavý lékař. Byl jsem rád, že jsem našel právě jeho. Problém je ten, že změnil místo působení a ani sestřička neví, kde nyní ordinuje.

Pokud máte "sezónní" depresi, tento psychiatr vám skvěle bude naslouchat a přitakávat jako psycholog, jestliže však máte skutečný problém, pak se raději objednejte ke kvalitnímu doktorovi, za kterého sice zaplatíte nějakou korunu, ale většinou se bude snažit se vám naplno věnovat a snažit se váš problém řešit, nebudete si připadat jako další zboží na páse, jak všichni víme, zdraví máme jen jedno..

Velmi příjemný doktor, hodně naslouchá a ptá se, má smysl pro humor, návštěva u něj je vždy příjemná. Předepsaná láčba je účinná. V čekárně se dlouho čeká, nejvíce jsem čekal hodinu, ale není se čemu divit, pokud se doktor pacientům věnuje, jak má. Sestřička je taková ženská od rány, ale hodná a nápomocná, neprotáčí oči ani nic podobného.

O

Rád k němu chodím, zná výborné vtipy. Taky je zkušený, klidný, naslouchá. Je to dobrý lékař, vyzná se hodně i v adiktologii.

Dlouho jsem se rozhodoval, zda psychiatra vůbec vyhledám. Nakonec jsem zvolil pana doktora Spoustu a musím říci, že jsem byl ohromně překvapen. Mám za sebou pouze první návštěvu, ale už teď se doslova těším na další. Pan doktor působí velmi moudře, máte pocit, že vás doopravdy hodně poslouchá a snaží se problémy řešit a hlavně cítíte, že vám chce skutečně pomoci. Pan doktor Spousta je skutečně machr. V podstatě za jednu hodinu mi dokázal obrátit život k lepšímu.

Absolutní spokojenost, jsem velmi rád, že jsem se rozhodl pro pana Spoustu. Byl jsem velmi mile překvapen jeho moudrostí a pohodovým přístupem.