Branická 479/21, Praha 4, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Alternativní medicína

Antikoncepce +28 Více

Běžný termín

Cytologie

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Imunologické vyšetření

Komplexní péče

Kontrola

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace

1 000 Kč

Kultivační vyšetření

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Neplodnost

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Těhotenská poradna

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba)

2 500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neploodnych páru.

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad kontrola

Naprosto perfektni a profesionalni pristup. Skvela komunikace, odborny nazor. Vrele mohu doporucit.

Pan doktor je uzasny, vzdy mi zvedne navsteva naladu na cely den. Individualni pristup, prijemne prostredi, i mila sestricka.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad těhotenská poradna

Za panem doktorem dojíždím na druhou stranu Prahy a budu tak dělat i nadále. Vždycky potěší, zodpoví dotazy, uklidní. Rozhodně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Běžný termín

Děkuji za dvě krásné děti i vám pane doktore.
Pan doktor je empatický a vždy dokáže pomoci řešit gyn. potíže s nasazením jasně dané léčby. Za mě jednička ve svém oboru. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Velmi příjemný lékař, s profesionálním a přesto citlivým přístupem. Pokud je nutná léčba, řečí ji komplexně (včetně partnera).

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad těhotenská poradna

It was good visit the doctor gave me good advices , explained everything clearly, he was friendly and good clinic environment, the nurse is very helpful and kind .

Pan doktor je pečlivý a vše dobře vysvětlí.Důvěřuji mu, protože mám pocit, že mu záleží na dobrém zdravotním stavu nejen mém, ale i všech dalších jeho pacientek. Děkuji.

MUDr. Samer Asad

Děkuju moc jsem rád že mám vděčni lidi .

O

Pan doktor má skvělý individuální přístup a narozdíl od mé předchozí doktorky je velmi pečlivý. Udělal mi ihned několik testů a navrhnul léčbu. Cítila jsem, že mě konečně gynekolog poslouchá a snaží se najít řešení.

Děkuje .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

K panu MUDr. chodím třetím rokem a jsem nadmíru spokojená. Lepšího doktora jsem neměla, jak po profesní stránce, tak zejména po lidské. V ordinaci se cítím jako doma. Sestřička je též velmi příjemná a profesionální. Už se těším na další těhotenství, až tam budu chodit každý měsíc. Vždy mi návštěva zvedne náladu a hezky si tam popovídám. Všude kudy chodím vychvaluji a doporučuji!

MUDr. Samer Asad

Děkuju všem za spolupráce , a hezký miminka .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad neplodnost

Pan doktor je nejlepší specialista na neplodnost jakého znám. Dlouho jsem řešila neplodnost, dokonce jsem slyšela i názor lékařky, že ne každé ženě je dáno mít dítě a pak jsem se dostala k panu doktorovi a stačil rok u pana doktora a nyní čekám miminko. Pan doktor řeší úplně všechny příčiny neplodnosti a já mu srdečně děkuji. Je vždy milý a snaží se vše vysvětlit. A slečna sestřička je taky super. Takže ještě jednou: URČITĚ DOPORUČUJI

Dobrý den
Děkuju moc a mám vždý rádost z vás .
s pozdravem .
Dr Samer.

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den
    Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
    A lactofeel
    Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
    Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

Dobrý den nemá , nemusite se bát .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
    Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
    Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
    Děkuji za odpověď hezký den:-)

Dobrý den kyselina listová mužete brát poržád a ovuláce budete mit za 12 dny co pčestanete brát HA .
    S POZDRAVE,

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy