MUDr.

Samer Asad

Gynekolog přijímá nové pacienty

145 názorů +přidat

Objednat se 167 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Dotazy od pacientů (17)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

• gynekologie a porodnictví
  • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • francouzština
  • italština
  • arabština

Nemoci

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza
  • sexuální poruchy

Hodnocení pacientů

• F
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Bezna kontrola

Byla jsem velmi spokojena s panem doktorem i se sestrickou. Pan doktor mi venoval hodne casu a vysvetloval vsechno detailne. Ma skvely pristup k pacientovi.
    Pozor: Nelze platit kreditni kartou.

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: gynekologické vyšetření

Velice příjemná návštěva. Pan doktor je milý, příjemný a pečlivý. Poprvé mi gynekolog bral krev (což by mělo být standartem, avšak se to běžně neděje). Doporučuji.

• B
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: diagnostické vyšetření

Pan doktor je primy, resi problemy komplexne, vcetne jejich podstaty, velmi ochotny, rad poradi, doporuci atd, dochazim k nemu jiz 3.rokem a nestalo se mi, abych se citila spatne pri reseni nejakeho problemu, jeho lidsky pristup je pro me asi nejpodstatnejsi

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dobrý den, po naší první návštěvě u pana dr. V mém tehu, jsme velice spokojení, pan doktor je velice milý a vstřícný, cítím se tam dobře ???? sestřička také velmi ochotná. Jsme s mužem moc rádi že je o mě a o našeho chlapecka velmi dobře postaráno a jsme v dobrých rukách. ????

• L
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Léčba neplodnosti a posléze těhotenské prohlídky

Pan doktor je moje zlatíčko, ať si říká kdo chce co chce, já na něj nedám dopustit. Zbavil mě strachu z gyndy. Vždycky pro mě návštěva gynekologa byla noční můra. U pana doktora se cítím uvolněně a příjemně. Ordinace je hezká, vždy čistá. Pan doktor se snaží pomoci individuálně, bere každou ženu jako jedince...Díky němu čekám svoje miminko a za jeho nadstandardní služby a přístup jsem šťastná :-).

• B
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídka

Dobrý den,
    pan doktor je vždy velmi příjemný, hlavně se ptá a klienty posluchá.
    Nikdy se nejedná o návštěvu " honem, honem, není čas".
    Působí velmi pozitivně a o pacienty se zajímá.

• H
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Běžný termín

Pan doktor Asad je velmi dobrý doktor. Je vždy pečlivý a své práci práci rozumí. K pacientkám má především lidský přístup, což je u gynekologa taky velice důležité. Myslím, že je štěstí najít v dnešní době tak dobrého doktora.

• A
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor je nesmírně vstřícný, milý a pečlivý, stejně tak jeko jeho pomocný personál. Moje první návštěva v jeho ordinaci proběhla v naprostém pořádku, přesně tak, jak bylo předem domluveno. Ordinace je moderně vybavená, tudíž není nutné pro nadstandardní vyšetření navštivovat jiné pracoviště. Celkově návštěvu hodnotím veskrze pozitivně a k panu doktorovi určitě budu docházet i nadále!

• M
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídky

Ja se na navstevy k panu doktorovi vzdy tesim, ma uzasny pristup k pacientum. Cekame prvni mininko a pan doktor nam na kazde kontrole zodpovi vsechny otazky ale i sam poradi. S pritelem si ho nevime vynachvalit, dokonca i ten se na kontroly tesi :-D

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

První návštěvu jsem měla u pana doktora nedávno a byla jsem spokojena. Pan doktor se jevil velmi vstřícně a mile :-) Věřím, ze budu i nadále spokojena.

Nejblížší termíny:

další dny