MUDr.

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 182 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333. Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Combined ShapeCreated with Sketch.

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

• Dobrý den,

jsem ve 37. týdnu a miminko je stále v poloze KP. Je možné provést zevním hmatem obrat? Jak to probíhá a jaké jsou ceny?

Děkuji, hezký den

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Samer Asad

Dobrý den Kp , poloha je indikace u prvu rodiček k operativni ukončení ale obrát je neni 100 % ale budu se snážit vám pomoci .
    s pozdravem .

• Dobrý den pane doktore,
    chtěla bych se zeptat, zda také "zavádíte" nitroděložní tělíska ? Pokud ano, jaká je cena ?
    Děkuji za vaši odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den
    Závadím , IUD VŠECH DRUHU ale musi před zavaděním vyšetřeni aby nebyla kontraindikace nebo infekce .
    zavadi to od 2 dne mensesu a stoje dle druhu .
    s pozdravem
    Dr…

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

• gynekologie a porodnictví
  • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídky

Ja se na navstevy k panu doktorovi vzdy tesim, ma uzasny pristup k pacientum. Cekame prvni mininko a pan doktor nam na kazde kontrole zodpovi vsechny otazky ale i sam poradi. S pritelem si ho nevime vynachvalit, dokonca i ten se na kontroly tesi :-D

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: gynekologické vyšetření

První návštěvu jsem měla u pana doktora nedávno a byla jsem spokojena. Pan doktor se jevil velmi vstřícně a mile :-) Věřím, ze budu i nadále spokojena.

Dobré dopoledne,
    ráda bych přidala také svůj pozitivní názor na pana doktora Asada :) Musím říci, že jsem za svůj život už poznala pár lékařů, ale tak milý a osobní přístup mne příjemně překvapil. Slečna sestřička ochotná a usměvavá ) což je skoro neuvěřitelné ! Všem ženám, které ještě váhají , vřele doporučuji. Co se týče samotného vyšetření, je pan doktor jemný a citlivý, vše vysvětlí, zkrátka profesionál. Jeho lidskost a empatie je opravdu příslovečná. Těším se na další návštěvu. Přeji panu doktorovi i slečně sestřičce mnoho stejně spokojených pacientek. Lenka Rudolfová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velmi spokojená přístupem a ochotou.Take komunikace v Angličtině mě potěšila.Doporucuji všem.Mai

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: kontrola

Příjemný a vstřícný doktor.Člověk si tam dokonce i odpočine,zasměje se. Pomůže a poradí ve všem co zvládne. Vřele doporučuji ;)

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Běžný termín

S panem doktorem jsem velmi spokojená, je vždy milý, vstřícný a snaží se vyřešit problémy ke spokojenosti pacientů. Objednací lhůty jsou krátké, lze se objednat online. V případě akutního problému mne pan doktor vzal, i když měl plno. Mám k němu plnou důvěru a mohu vřele doporučit. Kéž by bylo více takových lékařů.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídky

It was great and professional, as every time we visit our doctor. Mr Asad is nice to meet. We expect our baby soon and we allways look forward to visit Mr Asad.

• Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Opakované záněty,ureaplasma,srůsty

Ráda by jsem touto cestou chtěla poděkovat panu doktorovi, díky kterému moje tělo funguje tak jak má! Nebýt pana doktora, který mi byl vždy oporou, nevím jak by to semnou dopadlo.Pan doktor je velký profesionál a ví co dělá!Neřeší pouze konkrétní problém, dívá se na ženu jako na celek a jeho léčba je proto komplexní. Je to jediný doktor, který mi dokáže vše dobře vysvětlit, dokáže naslouchat a být k dispozici skoro nepřetržitě! Pan doktor svoji práci dělá s láskou! Kristýna Majerová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji !!! Moc bych chtěla veřejně panu dr. poděkovat, že díky jeho péči, se mi konečně podařilo donosit zdravé děvčátko. Když jsem loni na jaře k p.dr přišla od jiného lékaře, na kontrole zněl verdikt jasně- zamlklé těhotenství ( již po 4 ) . Byla už jsem zoufalá . Pan doktor začal okamžitě jednat . Pomohl mi nejen jako profesionál , ale i jako člověk. Jeho péče po půl roce co jsem otěhotněla byla důsledná a nenechal nic náhodě. Celých 9 měsíců byl pozitivní s tím že to tentokrát dokážeme a zaleželo mu na tom. Kontrola každé 3 týdny, mi dodávala jistoty a klidu . Mockrát děkujeme . Více takových lékařů .

• G

Nejlepší gynekolog, kterého jsem mohla najít. Po tom, co mě bývalá gynekoložka skoro zabila předepisováním antikoncepce, kterou jsem brát nemohla, ze mě pan doktor udělal zase fungující ženskou. Říkám, že chodím opravdu na "návštěvu", nikoliv " k doktorovi", což je v případě gynekologie obrovskou výjimkou. Je ochotný kdykoliv pomoct a vždy najde řešení. Vřele doporučuji.