MUDr.

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 189 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333. Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Combined ShapeCreated with Sketch.

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

• Dobrý den pane doktore,
    chtěla bych se zeptat, zda také "zavádíte" nitroděložní tělíska ? Pokud ano, jaká je cena ?
    Děkuji za vaši odpověď

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den
    Závadím , IUD VŠECH DRUHU ale musi před zavaděním vyšetřeni aby nebyla kontraindikace nebo infekce .
    zavadi to od 2 dne mensesu a stoje dle druhu .
    s pozdravem
    Dr…

• gynekologické poplatky

Dobrý den, jsem těhotná a chtěla bych se zeptat co všechno je v ceně 2500,- hrazeno ? i ultrazvukové vyšetření ?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den
    v tom je prenatalni péče po 3 tydnech . ultrazvuky + 4D , fotodokumentace
    screnineng .
    s pozdravem.

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

• arabština

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Doporučuji !!! Moc bych chtěla veřejně panu dr. poděkovat, že díky jeho péči, se mi konečně podařilo donosit zdravé děvčátko. Když jsem loni na jaře k p.dr přišla od jiného lékaře, na kontrole zněl verdikt jasně- zamlklé těhotenství ( již po 4 ) . Byla už jsem zoufalá . Pan doktor začal okamžitě jednat . Pomohl mi nejen jako profesionál , ale i jako člověk. Jeho péče po půl roce co jsem otěhotněla byla důsledná a nenechal nic náhodě. Celých 9 měsíců byl pozitivní s tím že to tentokrát dokážeme a zaleželo mu na tom. Kontrola každé 3 týdny, mi dodávala jistoty a klidu . Mockrát děkujeme . Více takových lékařů .

• G

Nejlepší gynekolog, kterého jsem mohla najít. Po tom, co mě bývalá gynekoložka skoro zabila předepisováním antikoncepce, kterou jsem brát nemohla, ze mě pan doktor udělal zase fungující ženskou. Říkám, že chodím opravdu na "návštěvu", nikoliv " k doktorovi", což je v případě gynekologie obrovskou výjimkou. Je ochotný kdykoliv pomoct a vždy najde řešení. Vřele doporučuji.

• E

K panu doktorovi chodím moc ráda. Velmi mi pomohl s problémy, které přetrvávaly a můj minulý doktor si toho ani nevšiml. Můžu ho tedy jen a jen doporučit. :)

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milý, usměvavý a hlavně opravdu pomáhající doktor.
    Pomáhá nám od začátku a zatím maximální pokojenost!
    Pokud hledáte doktor, nehledejte. Tento pan doktor je ten kterého hledáte!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Bohužel se musím přidat i já a ne s kladným hodnocením. U pana doktora jsem byla na páté na návštěvě. Poslední tři návštěvy však nebyly pozitivní a ani příjemné. Poslední návštěva mě ale donutila napsat tuto recenzi.
    Pan doktor byl bez úsměvu ( což se mi po předchozích návštěvách zdálo zvláštní na začátku), zeptal se,co pro me muže udělat, vysvětlila jsem mu, ze jsem objednána na cytologii. Po pátrání v počítači mi pan doktor řekl,ze ji uděláme v létě. Vysvětlila jsem mu, ze po 9 mesicich bych ji rada teď, když jsem objednána a jsem na místě. Zklesle a otráveně mi bylo řečeno,ať si odložím. Asi si každá dovedete představit, jaké to je, když jste objednána na určitě vyřešení a doktorovi se do toho vyloženě nechce a ve finále jste vyšetřována jen proto, ze jste si to vynutila. Každá chceme být přece v obrazu o našem zdraví. To,ze jsem cekala půl hodiny v čekárně po objednací době a ještě Vám v ordinaci řekne pan doktor,ze ji uděláme až v lete me opravdu nepřišlo slušné.

MUDr. Samer Asad2017-04-18

Dobrý den, vážená slečno máte nárok na cytologii jednou ročně, ne dle vašeho přání. Budu rád pokud vám vyhoví, podle vaších přání jiný lékař. S velkým pozdravem.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Čo sa týka p.doktora,tak opravdu veľká spokojnosť.S lepším odborníkom som sa ešte nestretla.Je vidieť, že sa vyzná vo svojom odbore a má úžasný prístup k ľuďom.A to mnohým lekárom chýba.Prišla som za ním s diagnózou, na ktorú prišiel jedine on a pritom som pravidelne navštevovala gynekológa.
    Takže ďakujem a odporúčam.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Co můžu napsat jedině to,že pana doktora mám ráda :) Vážím si ho je laskavý ..... Chodím k němu už 3 roky neměla jsem sním , zatím žádný problém.. Pan doktor nemusí každému vyhovovat jsme lidé a máme svojí volbu, kterého doktora si vybereme.... ;)

• U pana doktora jsem byla poprvé, ale byl úplně úžasný, velice příjemný, vstřícný a usměvavý. Velice ochotně mi naslouchal a podrobně mě vyšetřil. Potřebovala jsem konzultaci a pan doktor mi vysvětlil všechna možná řešení, zajímal se i o širší spojitosti s mými potížemi. Odborně poradil, hodně mě uklidnil a celkově povzbudil. Opravdu velmi lidský přístup, dobře míněné rady a doporučení. Mohu všem vřele doporučit.

• Pan doktor je super, vzdycky rad poradi. Cekame miminko a nemohli jsme si vybrat lepe.. Tesime se na kazdou navstevu. Ordinace je cista a prijemna, sestricka take. Jejich pristup je mily, pozorny a osobni a lidsky. Zaroven na velice profesionalni urovni. Muzeme jen doporucit.

• S doktorem Asadem mám opravdu jen ty nejlepší zkušenosti a cítím se být v dobrých rukou. K ženě má opravdu citlivý a osobní přístup. Nikdy mě za nic neodsoudil, i když jsem si odsoudit zasloužila. Na vyšetření mě vzal vždy, i když nemusel. V jeho ordinaci jsem čekala při objednání maximálně 10 minut. Sečteno podtrženo - Jeho péče je opravdu nadstandardní pět hvězd.

Nejblížší termíny:

další dny