Adres

Branická 479/21, Praha 4, Praha
Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
739 70.....
734 42.....

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) (500 Kč)

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) (2 500 Kč)

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace (1 000 Kč) + 28 Více

Preventivní prohlídky

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření prsu

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Arabština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Pan doktor i sestricka jsou hodny a profesionalni. Kontrola probehla rychle bez dlouhého cekani v čekárně. Jsem spokojena :-)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Jsem ráda, že jsem pana Asada objevila, nezažila jsem pana doktora se špatnou náladou. Můj zdravotní problém se jako první lékař snaží řešit a nedávat mi pořád dokola stejné léky, jako doktoři jiní. K.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad alternativní medicína

Jsem nadsena! Opravdu skvely pan doktor, kez by takovy byli vsichni! U pana doktora se citim velmi dobre, muj problem mi nekolikrat podrobne popsal, vysvetlil a dal moznosti léčby. Neexistuje, ze by me odbyl pro nej nejjednodušší variantou jako tomu bylo jinde. Jak rikam, jsem nadsena!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Po více než roční zkušenosti s MUDr. Asadem jej nemohu dostatečně vynachválit. Je to profesionál na svém místě, vždy je ochotný poradit a najít nejvhodnější řešení. Klientky přijímá i bez objednání, což je velká výhoda v urgentních případech. Nejvíce se mi u něj líbí, že vyšetření jsou kvalitní. Nejen, že při preventivních prohlídkách odebírá stěr na cytologii, ale provádí i ultrazvuk, odběr krve a test na pohlavní choroby. Pro klientky, které berou HA, je velká výhoda, že již vydává e-recept, takže si pro klasický recept nemusíte chodit, stačí si zavolat nebo napsat mail sestřičce. Velmi doporučuji.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Byla jsem u pana doktora na krvi. Dal mi antibiotika kvůli spatnym výsledkům. Nakonec se však ukázalo, že pan doktor se spletl. Mohla jsem tak ohrozit vývoj plodu zcela zbytečně .

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Super doktor, nemusite se bat sverit se mu s jakymkoliv problemem, profesionalni pristup a na diagnozu je bezva....gynekologove predtim vse brali jen jako "bezny problem", pan Asad je peclivy a nic nenecha jen tak.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Před první návštěvou jsem měla klasické obavy které Pan Doktor Samer prakticky okamžitě rozboril svou slušnosti, vtipem a hlavně citlivostí která je v tomto oboru obzvláště žádaná, však zřídkakdy k dostání.
Zároveň jsem se ihned po vstupu do čekárny dostala do velmi klidného a přátelského prostředí, kde mi vše v klidu vysvětlila též velmi milá sestřička. A finálně, ohledně prohlídky ktera proběhla velmi rychle a bezbolestně nemám absolutně žádné vytky.
Doporučuji, skvělý Lékař.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Skvělý lékař s individuálním přístupem ke každé pacientce i problému. Cítím se být v dobrých rukách. Po první návštěve jsem maximálně spokojená. lékeř je ochotný nacházet i alternativní cesty léčby, s čím se člověk moc často nestkává.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nejprve jsem měla obavy, ale potom jsem odcházela s úsměvem a radostí. Pan doktor je profík ve svém oboru. Když jsem vešla do jeho ordinace, připadala jsem si náhle jako doma. Perfektní přístup, prostředí i asistentka. Všem velmi doporučuji.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Lékaře jsem navštívila poprvé před rokem. Dlouho jsme se snažili o miminko ale nedařilo se nám, tak jsem se rozhodla změnit gynekologa a léčit neplodnost u pana doktora Asada. Vybrala jsem si ho díky kladným recenzím na znamylekar.cz. Možná to je jen šťastná náhoda ale otěhotněla jsem hned po první návštěvě a krátkém kurzu léčení vaginální infekce. Pan doktor sledoval i celé moje těhotenství a za mně je skvělý doktor a k tomu ještě má lidský přistup k pacientům a smysl pro humor, takže návštěvy u něj jsou vždy zábava. Paní sestřička je moc milá a vstřícná. Díky doktoru Asadovi jsme s manželem št'astními rodiči. Doktora mohu vřelé doporučit

Alternativní medicína

Imunologické vyšetření

Komplexní péče

Kultivační vyšetření

Cena není uvedená

Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard

Cytologie

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Cena není uvedená

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Cena není uvedená

Vyšetření u neploodnych páru.

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Kontrola

Těhotenská poradna

Běžný termín

Cena není uvedená

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

500 Kč

2 500 Kč

2 500 Kč

1 000 Kč

1 000 Kč

Metoda liquid based, včetně hpv vir.

Cena není uvedená

Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Cena není uvedená

Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Doporučuji, skvělý Lékař.

36 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry vecer muzu se zeptat na radu dcera je tehotna neecely dva mesice a nic neji porad zvraci uz to trva dele mam uz vazne strach

Dobrý den do 12 tydne zvracení je normalni prosim dostatek tekutin a bez dráždivé jidla .
    s pozdravem .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda existuje nějaká vakcína, nebo očkování proti kvasinkam a také pořád špiním,po stolici, po styku i krvácím dva dny, mám rok po císařském řezu a od té doby problémy se záněty a kvasinkami a do toho se přidalo i to krvácení a špinění mimo cyklus. Děkuji

Dobrý den vaxina musite mit dopučený od svého Gynekologa a nepravidelné krvaceni to musite na odborné vyšetřeni gynekolioga .
    s pozdravem .

MUDr. Samer Asad

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví