MUDr.

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 264 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333. Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Combined ShapeCreated with Sketch.

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

• gynekologické poplatky

Dobrý den, jsem těhotná a chtěla bych se zeptat co všechno je v ceně 2500,- hrazeno ? i ultrazvukové vyšetření ?

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

v tom je prenatalni péče po 3 tydnech . ultrazvuky + 4D , fotodokumentace
    screnineng .
    s pozdravem.

• objednání pro první návštěvu

Dobrý den,
    ráda bych se zeptala, zda je možné objednat se přes online kalendář i v případě, že bych se k Vám ráda přestoupila jako nová pacientka, tudíž na první návštěvu.

děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den
    Ano , mužete se obejdnat přes online kálendář .
    hezký den .
    Dr Samer Asad .

Zkušenosti a dovednosti

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

• gynekologie a porodnictví
  • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

• arabština

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Čo sa týka p.doktora,tak opravdu veľká spokojnosť.S lepším odborníkom som sa ešte nestretla.Je vidieť, že sa vyzná vo svojom odbore a má úžasný prístup k ľuďom.A to mnohým lekárom chýba.Prišla som za ním s diagnózou, na ktorú prišiel jedine on a pritom som pravidelne navštevovala gynekológa.
    Takže ďakujem a odporúčam.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Co můžu napsat jedině to,že pana doktora mám ráda :) Vážím si ho je laskavý ..... Chodím k němu už 3 roky neměla jsem sním , zatím žádný problém.. Pan doktor nemusí každému vyhovovat jsme lidé a máme svojí volbu, kterého doktora si vybereme.... ;)

• U pana doktora jsem byla poprvé, ale byl úplně úžasný, velice příjemný, vstřícný a usměvavý. Velice ochotně mi naslouchal a podrobně mě vyšetřil. Potřebovala jsem konzultaci a pan doktor mi vysvětlil všechna možná řešení, zajímal se i o širší spojitosti s mými potížemi. Odborně poradil, hodně mě uklidnil a celkově povzbudil. Opravdu velmi lidský přístup, dobře míněné rady a doporučení. Mohu všem vřele doporučit.

• Pan doktor je super, vzdycky rad poradi. Cekame miminko a nemohli jsme si vybrat lepe.. Tesime se na kazdou navstevu. Ordinace je cista a prijemna, sestricka take. Jejich pristup je mily, pozorny a osobni a lidsky. Zaroven na velice profesionalni urovni. Muzeme jen doporucit.

• S doktorem Asadem mám opravdu jen ty nejlepší zkušenosti a cítím se být v dobrých rukou. K ženě má opravdu citlivý a osobní přístup. Nikdy mě za nic neodsoudil, i když jsem si odsoudit zasloužila. Na vyšetření mě vzal vždy, i když nemusel. V jeho ordinaci jsem čekala při objednání maximálně 10 minut. Sečteno podtrženo - Jeho péče je opravdu nadstandardní pět hvězd.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velmi milý, se vším rád poradí. Pokud je problém, provede všechna nutná vyšetření ke zjištění příčiny. Mohu jen doporučit :-)

• B

Doktor mi na moje požiadanie urobil rošírené odbery a povedal mi, že mám polycystické ovaria PCOS - prakticky neplodna (August 2016). Odporučil mi nato drahé vitaminy Inofolic a vravel, že vysledky testov su vporiadku. V january 2017 mi zavolal, že sa mám urgentne dostaviť v jeho ordinacii. Tam mi zdelil, že mám infekciu a nález na čipku a musim na operaciu. Počas piatich mesiacov som nič netušila. Potom som vyhľadala iného lekara pre potvrdenie diagnozy a tam mi vraveli, že mám pokročile štadium poškodenia čipku a o 2 týždne idem na operaciu - prekarcinom. Taktiež mi povedali že PCOS NEmám, len ovulujem 2x mesačne. Doktora určite nedoporučem. Sposobil mi veľkú pysichku traumu. Mám iba 26 rokov a citím sa tak, že peči o mňa uplne zanedbal. Teraz mám iného lekára a cítim sa bezpečne.

MUDr. Samer Asad2017-03-01

Dobrý den, vážená paní Barboro. Pro vás jsem udělál maximální péči zdravotní a byla jste informovana a dostala jste léčbu na infekčni naléz a nálezu na čípku byla jste informovana sms a osobně že musíte na operační řešení .
    a s pozdravem
    Dr Samer Asad .

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je uzasny clovek i lekar. Chodim k nemu vzdy rada a je neskutecnou oporou pri boji s gyn. Problemy a vzdy dokaze poradit a zlepsit mi naladu. Za me jsem nemohla narazit na lepsiho lekare. Dekuji, Michaela.:).

MUDr. Samer Asad2017-02-13

Dobrý den
    Děkuji všem za krásnych slov vždy nedělám než moje povinisti .
    s uctů
    Samer Asad .

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u pana doktora dnes poprvé a byla jsem hodně nervózní a bála jsem se. Doktor mě úplně uklidnil a cítila jsem se v bezpečí. Byl hodne opatrný a šetrný. Byla moc příjemná a klidná atmosféra.
    S doktorem jsem konzultovala své psychické a zdravotní zdraví. Moc mi pomohl a teším se na příští kontrolu. Moc děkuji a vřele doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím rok, od chvíle, kdy jsem zjistila, ze jsem těhotná. Má velmi odlišný přístup k pacientům, individuální, přátelský, takhle nějak bych si představovala "rodinného" doktora. Je velmi pečlivý, rád vše vysvětlí a pobaví se o alternativách, pokud je třeba. Nikdy jsem nečekala víc než pár minut, ordinace je příjemná, prostě jak to má být.