MUDr.

Gynekolog přijímá nové pacienty

Objednat se 218 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Dotazy od pacientů (2)

• Dotaz na poplatky

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jak to u Vás funguje s poplatky. Píšete, že máte smlouvu se všemi pojišťovnami. Zároveň však uvádíte vstupní poplatek.

Rozumím tomu dobře, že ačkoliv jsem pojištěná, zaplatím 500 Kč poplatek a dál už nic (preventivní prohlídky, recepty na… Více

Samer Asad

Dobrý den Mám smlouvy s všemi pojištovnimi ale mám ročni poplátek 500 kč celý rok .
    a přijmám nový pacientky .
    s pozdravem.
    dr samer Asad.

• gynekologické vyšetření

Dobrý den,
    chci se Vás zeptat, jestli máte plný stav pacientek, nebo jestli bych mohla k Vám chodit na gynekologická vyšetření?
    Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem Vojtušová

Dobrý den
    Můžete , u nás chodít přujmáme nový pacientky.
    s pozdravem

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

• gynekologie a porodnictví
  • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

• čeština
  • angličtina
  • francouzština
  • italština
  • arabština

Nemoci

• velmi dobrý

K panu doktorovi chodím rok, od chvíle, kdy jsem zjistila, ze jsem těhotná. Má velmi odlišný přístup k pacientům, individuální, přátelský, takhle nějak bych si představovala "rodinného" doktora. Je velmi pečlivý, rád vše vysvětlí a pobaví se o alternativách, pokud je třeba. Nikdy jsem nečekala víc než pár minut, ordinace je příjemná, prostě jak to má být.

• velmi dobrý

Pana doktora Asada hodnotim velice kladne, kdyby byla moznost deseti hvezdicek, tak za me je urcite ma. Nejen, ze odvadi skvele a profesionalne svoji praci, take je velice prijemny, ochotny, empaticky a pomuze vam s mnoha dalsimi problemy tykajici se vaseho zdravi. Mohu vrele doporucit!

• velmi dobrý

Hodnotím velmi pozitivně. Konečně jsem našla výborného lékaře s lidským přístupem. Oceňuji upřímnost za každé situace.

• velmi dobrý

Pan doktor Asad je velmi komunikativní a lidský. Bude vyhovovat všem, kdo má rád neformální přístup k pacientovi. Nikdy jsem neměla problém s objednáním ani čekáním, toto hodnotím velmi pozitivně, sestřička je ochotná. U pana doktora jsem se léčila s hormonální poruchou a doporučil mi širokou škálu řešení, což oceňuji, udělal mi spoustu vyšetření a testů, kterých bych se určitě u jiných lékařů nemusela dočkat. Určitě to s pacienty nevzdává a nenavrhuje ihned radikální řešení, ale snaží se řešit problém krok po kroku.

• velmi dobrý

Pan doktor má velmi lidský přístup široko daleko. Vstřícný, ochotný a vždy s úsměvem na tváři. Jsem moc spokojená, mohu pouze doporučit:))

• velmi dobrý

Pan doktor je milý, vstřícný. Jako první mi udělal opravdu podrobná vyšetření a přišel na důvod mých komplikací. Chápu, že některé ženy mohou mít problém s jeho trošku žoviálnějším chováním, ale mě to například vůbec nevadí, naopak jeho přístup vítám - je velmi přátelský a cítím k němu důvěru a vím, že bez ostychu s ním mohu probrat cokoliv. Prostředí je příjemné, sestřička velmi milá, kontakt bezproblémový - velmi oceňuji online objednávání i možnost konzultace po telefonu/emailu s téměř okamžitou reakcí. Za mě jednička s hvězdičkou a už bych neměnila.

• velmi dobrý

Já osobně jsem s panem doktorem spokojená. Příjemný, milý a chotný. Vždy se snaží pomoct, a probrat s pacientkou řešení problému. Určitě doporučuji :)

• velmi dobrý

Nejlepsi pan doktor! Moc sympaticky a mily! Mam k nemu plnou duveru a vzdy si s nim popovidate o cemkoliv.

• velmi slabý

U pana doktora jsem byla třikrát. První dojem byl dobrý, byla jsem spokojená, pan doktor mi přišel příjemný. Nicméně při dalších návštěvách byl pan doktor "milý až moc". Při převlékání za plentou za mnou bezostyšně přišel a nabízel mi čokoládový bonbon, vyšetření mi bylo nepříjemné, obzvlášť když mě po jeho ukončení pleskl po stehnu a řekl, že je vše v pořádku. Při samotném vyšetřování mi pokládal nevhodné otázky, bylo mi to opravdu hodně nepříjemné. Mimo jiné mi řekl, že jsem velmi reprezentativní typ, že je mě na současné pracovní pozici škoda a že bych měla dělat někde v hotelu, že má kontakty jestli chci. Po této velmi nepříjemné zkušenosti jsem se rozhodla, že změním lékaře - dostala jsem žádanku o mou kartu, kterou jsem panu doktorovi zaslala, nicméně ten na to nedbal a kartu vůbec neposlal. Rozhodně nedoporučuji.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Samer Asad ( 24. října 2016)

Dobrý den slečno, jsem rád, že jste si vybrala jiného lékáře, rád bych aby váš lékař poslal žádost o Vaši kartu co nejdříve. S pozdravem Mudr. Samer Asad

• slabý

I was not happy with a doctor at all.
    I went there as I thought had an issue with my breast.
    doctor examined me and also made ultrasound examination for my uterus
    he diagnosed nothing just hormones and told me that I need to make a treatment on infertility.
    On the other day I found out that I was pregnant. ( I did test)
    later I was asking him for my medical record as I wanted to change the gynecologist. I wrote them 5 time and called them, without result. they didn't respond.

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

MUDr. Samer Asad ( 8. září 2016)

Thank you for your opinion primarily to be happy and healthy.

Nejblížší termíny:

další dny