MUDr.

Samer Asad

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog přijímá nové pacienty

182 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 203 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Hodnocení pacientů

• I
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: kontrola

Dobrý den,
    u pana doktora jsem velmi krátce, nicméně i za danou krátkou dobou mohu říci, že jsem maximálně spokojená. Pan doktor přišel na věci, které můj předchozí lékař zanedbal a současně i odborná klinika zaměřena na IVF, kde jsem byla přes rok sledována. Veliké díky za laskavost, přístup, podporu a příjemné prostředí. Mohu jen a jen doporučit. Iva

• U
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Vyšetření prsu

Měla jsem špatnou zkušenost s gynekology muži. Šla jsem na vyšetření se strachem. Ale doctor se ukázal jako velmi příjemný
    a pečlivý. Kromě toho je dobrý profesionál. Cítím se v bezpečí. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: gynekologické vyšetření

Opětovně jsem našla lékaře, kterého zajímá nejen jak mi pomoci s gynekologickými potížemi, které jsou patrné, ale který se snaží odstranit i příčiny mých potíží, který řeší i to co jiní přehlíželi.
    Díky.

• A
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: antikoncepce

změna gynekologa po 20 letech není jednoduchá věc, ale v případě volby pana doktora jsem měla opravdu štěstí. Mohu hodnotit jen kladně . Absolutně jiný přístup a jednání, než bývá standartem u lékařů s kterými jsem se setkala.
    Zkrátka pan doktor je osvícený člověk.
    A jako bonus ještě milá sestřička , co má pokaždé dobrou náladu.
    Opravdu výjmečné.

• Š
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Prevence

Návštěva u pana doktora byla milá, profesionální. Ač nerada absolvují návštěvy tohoto typu,pan doktor byl báječný.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: prevence

Panu doktorovi Asadovi jsem vděčná za mnoho věcí. Za jeho citlivý přístup, upřímný zájem a v neposlední řadě jeho odborné provázení mým těhotenstvím a zbavení mě mých zdravotních obtíží. Pan Asad je asi jediný doktor, ke kterému se vracím ráda. Navíc prostředí ordinace i čekárny je příjemné a sestřička je moc milá!

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Very nice doctor, comfortable environment, good effort at getting to know the patient's history, lifestyle and any other factors that could have an impact on health. I would definitely recommend him to anyone looking for an OB/GYN.

• V
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Nevolnosti a opozďěná menstruace.

Několik let jsem hledala lékaře, který bude mít profesionální přístup, bude se k pacientkám chovat lidsky, mile, vstřícně, vždy s úsměvem na tváři, protože né vždy jsou zprávy pozitivní - už jsem nedoufala, že vůbec někoho takového potkám a teď? Teď jsem našla nejlepšího lékaře, co jsem dlouho hledala. Zlaté ruce, přístup celého personálu včetně sestřičky je úžasný. Děkuji za to, že jsem si mohla vybrat zrovna Vaši ordinaci, a že jste takoví, jací jste! ❤ Určitě Vás doporučím všem, kdo hledají právě Vás.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pán doktor je úžasný a každá návšteva v jeho ambulancii je veľmi príjemná. Som rada, že sa mi podarilo nájsť lekára, ktorý je nielen skvelý špecialista, ale dokáže pomôcť i ako človek. Vrelo doporučujem!!!

• E
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: těhotenská poradna

Pan doktor je velmi milý a sympatický ,prostředí je velmi hezké , zdravotní sestřička je moc milá , vysoká péče a zájem o pacienta, vše vysvětlí a pomůže, naprostá spokojenost, předchozí doktorka neměla zájem o pacienta a péče byla velmi malá proto jsem přešla k panu doktorovi.Jsem moc ráda i miminko v bříšku.Jsem velmi spokojena.Eva R.

Dotazy od pacientů (35)

Zkušenosti a dovednosti

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

• gynekologie a porodnictví
  • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

• čeština