Zprávy

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Alternativní medicína

Antikoncepce +28 Více

Běžný termín

Cytologie

POLEDNÍ PAUZA 11:30 - 12:00 Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, Š...

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Arabština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Alternativní medicína

Imunologické vyšetření

Komplexní péče

Kontrola

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace

1 000 Kč

Kultivační vyšetření

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Neplodnost

2 500 Kč

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Těhotenská poradna

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba)

2 500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neplodnych páru.

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

U pána doktora som bola dneska druhýkrát. Znova prebehlo všetko v poriadku. Pán doktor bol milý, zodpovedal mi otázky, ktoré som mala a aj poradil ako ďalej. Vyšetril ma, vzal vzorky, krv.. všetko super :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Pan doktor Asad je opravdový profesionál. Má velice přátelský a lidský přístup, vyšetření u něj probíhalo velmi vstřícně a chápavě. Jsem ráda, že jsem do ordinace zavítala a pravděpodobně již nebudu muset nikdy měnit.

Velmi lidský přístup a zároveň profesionalita, komplexní vyšetření, trpělivé vysvětlování a zodpovídání mých otázek.
Jsem ráda, že jsem své první vyšetření realizovala právě zde (strašně jsem se bála, ale teď vím, že ZDE nebylo čeho).
Naprostá spokojenost a panu doktorovi děkuji! :)
Je to člověk a odborník na místě!

Naprosto profesionalni , lidsky přístup, veškeré me.dotazy podrobně vysvětleny. Pan Doktor je opravdu odbornik na svém místě

Pan doktor se snaží o maximálně lidský přístup, na své pacientky si vždycky najde čas. Je velmi pečlivý. Hodně podporuje těhotenství. Pracuje s psychosomatikou těla. Moc děkuji za skvělou péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad těhotenská poradna

zacala som ordinaciu navstevovat pri tehotenstve aj s manzelom, som spokojna aj s priebehom vysetreni, aj s pristupom ktory je vesely a pohodovy, pan doktor urcite rad aj vtipkuje co je pre mna plus

Pan doktor je nejlepší jakého jsem kdy měla ve všech směrech, poradil mi a vše vysvětlil, tudíž jsem od něho vycházela bez nervů. A setřička velmi milá. Moc Vám děkuji

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad alternativní medicína

Skvělý doctor pochopitelně vysvětlení doporučuji všem Mila sestřička příjemné prostředí Děkuji pěkně

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad kontrola

Jedna z nejkvalitnějších a nejprofesionálnějších gynekologických ordinací v Praze.
Lékař je profesionál a specialista.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad antikoncepce

Vše v pořádku, pan doktor v dobré náladě, vstřícný a příjemný, ostatně jako vždy. Pacientkám věnuje i přes vytížení maximální péči, děkuji!

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den
    Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
    A lactofeel
    Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
    Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

Dobrý den nemá , nemusite se bát .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
    Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
    Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
    Děkuji za odpověď hezký den:-)

Dobrý den kyselina listová mužete brát poržád a ovuláce budete mit za 12 dny co pčestanete brát HA .
    S POZDRAVE,

MUDr. Samer Asad

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy