Branická 479/21, Praha 4 , Praha
Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
734 42.....

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Alternativní medicína

Antikoncepce +28 Více

Běžný termín

Cytologie

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Imunologické vyšetření

Komplexní péče

Kontrola

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace

1 000 Kč

Kultivační vyšetření

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Neplodnost

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Těhotenská poradna

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba)

2 500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neploodnych páru.

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Nový lékař v těhotenství

Byla jsem nucena změnit lékaře v průběhu těhotenství a musím říct, že MUDr. Samer Asad a sestřička byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. Jejich příjemný, lidský a profesionální přístup mne přesvědčil, že jsem v nejlepších rukách. Při každé návštěvě jsem odcházela s několika barevnými fotografiemi v emailu, kdykoliv jsem chtěla ultrazvuk nebo kontrolu, pan doktor vždy vyhověl (i nad rámec "povinných prohlídek), vybavení ordinace odpovídá vybavení špičkového pracoviště v různých moderních nemocničních centrech. Čekárna, ordinace, toaleta vždy velmi čistá, příjemná, voňavá. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Moje první návštěva u lékaře byla trochu podivná, zjistilo se, že jsem eroze a doktor bez výsledků ji chtěl péct. Nechtěl jsem a řekl, že přijde za 3 týdny, kdy budou výsledky. Tady jsem přišel, výsledky byly dobré eroze sníženy, a on dále trvá na tom, co bych měl udělat, a já jsem jen 21 let a ona může zmizet, ale doktor dále říká, že musím udělat. Během moxového spalování se tam doktor nedostal a byl jsem velmi nemocný. Kromě toho mi bylo dříve řečeno, že musím zaplatit 1000 a vzali si 1500.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Nejlepší doktor, kterého jsem si mohla v Praze najít. Velice milý, naslouchá Vaším problémům, snaží se je co nejlépe objasnit, vysvětlit a doporučit nejvhodnější řešení. Udělá veškeré vyšetření i nad rámec vašich potřeb . Stanoví plán, jak v případě léčby, nebo těhotenství krok po kroku postupovat. Doporučuji všemi deseti????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Som veľmi spokojná s prístupom pána doktora a sestričky,perfektné prostredie,cítim sa tam vždy veľmi dobre!

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Byla jsem na preventivní prohlídce, se vším v ordinaci jsem naprosto spokojená. Prostředí je velmi příjemné, stejně jako sám lékař. Cením si jeho odborného názoru, věnoval mi dostatek času, na vše jsem se mohla zeptat. Nemám žádné zdravotní komplikace, takže řešíme spíše estetické záležitosti (pihy) a přípravu na miminko.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor Samer Asad je velmi prijemny, skvely odbornik, profesionalny a priatelsky pristup. Sestricka tiez velmi mila. Velka spokojnost, doporucujem.
Dakujem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

K panu doktorovi docházím od r. 2014, kdy jsem byla po porodu. Musím uznat, že narazit v Praze na tak milého a přívětivého lékaře, je jako hledat jehlu v kupce sena. Ordinace je hezky zařízena, cítíte se jako doma a pan doktor se s každým vždy přivítá. Neustále mě překvapuje, jak si své pacientky pamatuje a navíc si pamatuje i věci, které jsem s ním probírala před několika lety. Při každé návštěvě si přijdu jako bych byla s kamarádem na kafe a ne v ordinaci u lékaře. Myslím si, že s panem doktorem se dá mluvit o čemkoliv a vždy se snaží člověku pomoci a poradit, jak jen to v jeho případě jde.
Pochvala patří také milé sestřičce - jako zdravotník ji musím pochválit za precizní odběr krve :).

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Pana doktora jsem navštívila včera a vybrala jsem si jej na základě kladných hodnocení zde a do karet mi rovněž hrály i další faktory (neúčtuje si nadstandardní poplatky, má smlouvu s mou pojišťovnou, v Praze neobvyklou). Gynekolog je jediný lékař, kterého neflákám a navštěvuju opravdu poctivě, proto jsem hledala někoho, u koho nebudu zbytečně trpět, kdo mi vysvětlí případné nejasnosti a nebude arogantní.

Myslím, že kdo není zvyklý na těsný osobní kontakt a udržuje si svou osobní zónu nedotknutelnosti, ten by návštěvu u pana doktora rozdýchával těžko, já jsem ovšem z práce zvyklá, že mě celý den objímají cizí děti, takže vřelý lékařův přístup a suverénní tykačka mě nevyvádí z míry. Pak doktor je velmi vstřícný, přátelský, otevřený a vyzařuje z něj aura duševní vyrovnanosti a dobré nálady. Vyšetření bylo tak bezbolestné, jak jen v tomto ohledu a při mé přecitlivělosti může být, poprvé v životě (!!) jsem se i bez vyžádání dočkala testu na pohlavní choroby i krevních odběrů na štítku a další a konečně jsem měla pocit, že rutinní gynekologické vyšetření bylo provedeno řádně a myslelo se na všechno. Mimo to je ordinace velmi útulně zařízena, prostředí nepůsobí chladně a sterilně a žena se zde cítí opravdu komfortně a uvolněně. Je to můj dojem z první návštěvy, samozřejmě může být mylný a při další návštěvě můžu narazit na problém, ráda bych však, aby byl můj první dojem správný. Zatím můžu pana doktora jen doporučit!

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídka

Dobrý den,
ráda se s Vámi podělím o mé subjektivní pocity. Pan doktor je profesionál , milý, vstřícný, kamarádský, komunikativní - takhle si představuji přístup lékaře k pacientovi. Z mého pohledu je to výjimečný lékař. Ještě jsem neviděla gynekologa, který si v čekárně povídá s dítětem těhotné maminky - nádherný přístup k lidem. Prostředí ordinace krásné , útulné, čisté.
Přístup sestřičky na 1+ :o)) Milá, ochotná, vstřícná.
Nádherní lidé s profesioánálním přístupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor je velice důsledný a ochotný. Vyléčil mi už několik problémů, které jinde zanedbávali. Dokonce mi zde brali i krev, aby zjistili případné poškození štítné žlázy nebo chudokrevnost, což oceňuji. Pan doktor je přátelský a veškeré situace bere s nadhledem, který se mi také líbí. Své klienty si pamatuje a věnuje se jim. Ordinace je moderní, recepty posílány přímo smskou, žádné nošení papírků do lékárny. V čekárně je wifi, voda k pití, na toaletě veškeré vybavení (jako doma).
Roční poplatek je 500,- korun (což je v Praze minimum) a za ten komfort se to vyplatí.

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den
    Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
    A lactofeel
    Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
    Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

Dobrý den nemá , nemusite se bát .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
    Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
    Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
    Děkuji za odpověď hezký den:-)

Dobrý den kyselina listová mužete brát poržád a ovuláce budete mit za 12 dny co pčestanete brát HA .
    S POZDRAVE,

MUDr. Samer Asad

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví