Branická 479/21, Praha 4 , Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
734 42.....

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Alternativní medicína

Antikoncepce +28 Více

Běžný termín

Cytologie

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Imunologické vyšetření

Komplexní péče

Kontrola

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace

1 000 Kč

Kultivační vyšetření

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Neplodnost

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Těhotenská poradna

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba)

2 500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neploodnych páru.

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Byla jsem poprvé, přístup pana doktora je srdečný. Je to pečlivý lékař. Jeví se jako dobrý odborník. Milá sestřička. Velmi příjemné prostředí, dobře vybavené, útulné.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor Asad je nejlepší. Je velice milý, příjemný a zkušený lékař. Paní sestřička je milá a čekárna velice pohodlná. Dobrá lokalita (blízko tramvaje), dodržuje časy objednání. vřele doporučuji :)

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Má první návštěva u pana doktora Asada mě v dobrém smyslu slova doslova šokovala. Nikdy by mě nenapadlo, že potkám doktora s takovým přístupem jako má on. Už při příchodu do čekárny má pacientka pocit, jako že přišla na pokec ke kamarádce. Sestřička je moc milá a přívětivá a z pana doktora mi spadla brada ... pacientky vítá jako nejlepší přítelkyně a tak se k nim chová i po celou dobu prohlídky. Připadala jsem si u něj jako V.I.P. Tak lidský a přátelský přístup vám rozežene veškeré obavy z vyšetření, nebo diagnozy a zvedne vám náladu na celý zbytek dne.
Pana doktora Asada určitě ráda všem doporučím :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Super doktor, velmi ochotny a strasne příjemný, vzdy se v jeho ordinaci citim velmi dobre...........

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad první návštěva

Pan doktor je velmi profesionální, milý a důsledný, dokázal okamžitě odhalit vše, co můj předchozí lékař zanedbal a to opravdu během první návštěvy. Maximálně doporučuji! A panu doktorovi moc děkuji za jeho přístup.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad neplodnost

Obratila jsem se na pana doktora z duvodu ze s manzelem se nam nedari pocit miminko ????????
Po konzultaci s nim jsem mnohem optimistictejsi a verim ze s jeho pomoci se zadari a jeho pristup je skvely ❤️ Vrele doporucuji

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad péče o těhotné

Dobrý den,
Pana doktora sem si vybrala podle pozitivních referencí. Delsí dobu sem hledala gynekologa se kterým bych byla spokojená, protože moje zažitky s doktory nebyli vůbec pozitivní. Tudíž sem měla z doktorů vyloženě strach. Musím řít že Pan doktor mě totalně překvapil svým přístupem k pacientkám, je velice přátelský, je s ním sranda a vždycky odcházím spokojená, i můj partner si ho zamiloval a rád tam se mnou chodí na těhotenské prohlídky. I když sem neměla začátek těhoteství úplně bez problému tak mě pan doktor vzdy ujistil že bude všechno v pořádku, že se má miminko dobře...pan doktor je lidský , empatický, zaleží mu na svých pacientkách... sestricka je moc mila :-) jsem moc vděčná že sem pana doktora našla a rozhodně bych neměnila :-) dekuji

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Nový lékař v těhotenství

Byla jsem nucena změnit lékaře v průběhu těhotenství a musím říct, že MUDr. Samer Asad a sestřička byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. Jejich příjemný, lidský a profesionální přístup mne přesvědčil, že jsem v nejlepších rukách. Při každé návštěvě jsem odcházela s několika barevnými fotografiemi v emailu, kdykoliv jsem chtěla ultrazvuk nebo kontrolu, pan doktor vždy vyhověl (i nad rámec "povinných prohlídek), vybavení ordinace odpovídá vybavení špičkového pracoviště v různých moderních nemocničních centrech. Čekárna, ordinace, toaleta vždy velmi čistá, příjemná, voňavá. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Moje první návštěva u lékaře byla trochu podivná, zjistilo se, že jsem eroze a doktor bez výsledků ji chtěl péct. Nechtěl jsem a řekl, že přijde za 3 týdny, kdy budou výsledky. Tady jsem přišel, výsledky byly dobré eroze sníženy, a on dále trvá na tom, co bych měl udělat, a já jsem jen 21 let a ona může zmizet, ale doktor dále říká, že musím udělat. Během moxového spalování se tam doktor nedostal a byl jsem velmi nemocný. Kromě toho mi bylo dříve řečeno, že musím zaplatit 1000 a vzali si 1500.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Nejlepší doktor, kterého jsem si mohla v Praze najít. Velice milý, naslouchá Vaším problémům, snaží se je co nejlépe objasnit, vysvětlit a doporučit nejvhodnější řešení. Udělá veškeré vyšetření i nad rámec vašich potřeb . Stanoví plán, jak v případě léčby, nebo těhotenství krok po kroku postupovat. Doporučuji všemi deseti????

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den
    Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
    A lactofeel
    Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
    Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

Dobrý den nemá , nemusite se bát .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
    Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
    Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
    Děkuji za odpověď hezký den:-)

Dobrý den kyselina listová mužete brát poržád a ovuláce budete mit za 12 dny co pčestanete brát HA .
    S POZDRAVE,

MUDr. Samer Asad

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví