MUDr.

Samer Asad

verifiedCreated with Sketch.

Gynekolog přijímá nové pacienty

172 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 175 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Hodnocení pacientů

• B
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Preventivna prehliadka

Strasne mila sestricka. Pristup doktora super. celkovo som sa tam citila velmi dobre a pohodovo. Lokalitaordinacie tiez velmi dobra.

• C
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídky

Jako vzdy - velice dobry pocit z navstevy pana doktora. Snazi se pokazde pomoci, je mily a hlavne uprimny, cehoz si vazim nejvice. Prijemna sestra jako doplnek k idealu.

• 7
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Vstupní prohlídka

První návštěva u pana doktora byla pro mě neuvěřitelným šokem ve smyslu odlišného přístupu k pacientům. Tak jak jsem jej znala od svého bývalého gynekologa vs. Pan doktor- milý, přátelský, komunikativní. Řekl mi na rovinu co mi je, co zrovna vyšetřuje atd. Prostě bomba, poprvé v životě jsem se cítila v ordinaci příjemně. :)

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je profesionalni a zaroven ma velmi lidsky pristup. Vzal mi krev na krevni testy, coz se mi stalo v gynekologicke ambulanci poprve. Prostredi je taktez prijemne. Doporucuji.

• V

Som velmi spokojná! Bola som zatial len dva krát,ale už od prvej chvíle som sa u Pána doktora cítila velmi dobre. Dlho mi nikto nevedel pomôcť,len skušali čo zaberie. Dr. Asad mi pomohol hneď pri prvej prehliadke. Prvý krát mám pocit,že mi niekto chce vážne pomôcť. Vôbec nemám strach z návštevy. Sestrička je tiež velmi milá a ochotná.

• E
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: gynekologické vyšetření contraception

Such a friendly and gentle doctor. He was very professional and made me feel at ease. Also, I loved the aesthetic of the office; it was quite pleasant.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je velice příjemný,profesionální a zároveň jedná lidsky.
    Byla jsem prozatím u pana doktora dvakrát, všechno podrobně vysvětlil. Jsem naprosto spokojená, s přítelem se snažíme o miminko, bohužel nám to zatím nevychází, pan doktor vyslechl, udělal plno vyšetření. Paní sestřička taktéž velmi sympatická. Doporučuji.

• S
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídky

Profesionální, zároveň lidský přístup. Při první schůzce a prohlídce mi pan doktor pokládal adekvátní otázky, při kterých aktivně naslouchal a probral se mnou strategický léčebný postup jak krátkodobých problémů, tak i budoucího plánovaného těhotenství.
    Velmi dobrý první dojem především díky ochotĕ jednat a pomoci.

• N
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: diagnostické vyšetření

Pan doktor byl velmi pečlivý a všiml si věcí a souvislostí, kterých si předešli lékaři nevšimli. Vzal mi krevní testy - to se mi stalo u gynekologa poprvé, což je spíš smutné, ale pana doktora moc chválím. S léčbou u něj budu nadšeně pokračovat, protože věřím, že mi konečně pomůže.

• M
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídky

Vysoce spokojena, doporučuji minimálně deset návštěv. Příjemný a lidský a laskavý přístup. Taky sestřička Liliana je velmi příjemná. S pozdravem Mata Hari

Dotazy od pacientů (35)

Zkušenosti a dovednosti

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

• gynekologie a porodnictví
  • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

• čeština