Zprávy

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Alternativní medicína

Antikoncepce +25 Více

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Arabština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

2 500 Kč

500 Kč

2 500 Kč

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Pana doktora doporučuji všema deseti, jsem stálá pacientka. Zajímá se, je empatický, precizní ve vyšetřeních a testech.

Pan doktor je velice milý a snaží se člověku co nejvíce pomoci. Oceňuji jeho profesionální a zároveň přátelský přístup.

This second visit was perfect! Doctor is super excellent with his performance and also in the good treatment to patients. I recommend the Doctor 100%

Výborný a profesionální přístup, nádherné prostředí. Oceňuji milou komunikaci a skutečně podrobné vyšetření, včetně navržení dalšího postupu. Pan doktor ochotně zodpověděl všechny dotazy. Co považuji za nejdůležitější, tak je celostní přístup MUDr. Asada ke mně jako k pacientce. Výborná volba!

Pan doktor je skvělý.Nejen precizní lékař, ale moc fajn člověk.Vždy se za ním moc těším a teď už se nám bude starat o druhé mimčo.Kdyby byl každý lékař takový, stály by se na ně fronty.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Vyhovuje mi individuální a komplexní přístup, kdy jsou tělo a psychika vnímány propojeně. Prohlídka proběhla v nadstardantní míře, vč. vyšetření krve.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Pan doktor je skvělý odborník s lidským přístupem. Je velmi pečlivý, díky pravidelným krevním testům dokonce odhalil moji reaktivaci boreliozy, když si ostatní lékaři nevěděli rady.Děkuji.Lenka

Velice oceňuji komplexní péči a řešení mých problémů v ordinaci pana doktora Asada. Na můj případ se dívá individuálně, empaticky a s dlouhodobým výhledem. Při konzultaci i vyšetření se cítím v pohodě. Doktora Asada doporučuji pro klasickou prevenci, ale zejména při řešení obtíží.

K panu doktorovi se vždy těším a vždy odcházím velmi spokojena a s dobrou náladou. Je velmi empatický a na pacientkách mu záleží nejen zdravotně, ale zajímá se i o psychickou stránku ženy. Chodím k němu 2 roky, aktuálně jsem těhotná a péče o mě i miminko je nadstandardní. Každé ženě doporučuji, bude v nejlepších rukou.

Jako vždy velmi dobrý pocit, pan doktor je odbornik nejen ve své profesí, ale i příjemný člověk, který se zajímá, zda a co Vás trápí a jak Vám může pomoci.Na Vaši návštěvu si vyšetří dostatek času, takže si nepřipadáte jak na běžícím pásu. Víc takových lékařú
Monika

43 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den
    mužete se obejdnát , nebojite se zkusim vám pomoc .
    s pozdravem.

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den chtěla jsem se zeptat na pár věcí je možné po menstruace otěhotnět? Když ve mě nechal přítel semeno? Děkuji

Dobrý den nemusite se bát .
    s pozdravem .
    Dr Samer Asad

MUDr. Samer Asad

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy