Branická 479/21, Praha 4, Praha
Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
734 42.....

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) • 500 Kč

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba) • 2 500 Kč

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace • 1 000 Kč +28 Více

Preventivní prohlídky

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření prsu

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Arabština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Jednička v oboru, hezký osobní přístup, vše jsme vyléčili a v ordinaci se cítím moc dobře, nedám už na pana doktora dopustit, snaha léčit i to co ostatní gynekologové neřeší.. děkuji

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Kontrola po šestinedělí

Pan doktor je uzasny clovek a profesional ???????? vzdy se k nemu tesim ???? za me spokojenost nejvetsi ???? objednana ve 13:10 a prijata panem doktorem 13:15 takze skvele. Sestricka je vzdy usmevava ochotna a se skvelym pristupem k pacientkam . Za me sto hvezdicek ????????⭐

Skvělý přístup, pan doktor je milý a neni důvod necítit se dobře. Co je ale ještě důležitější, že pan doktor ví co má dělat a zkušenosti se hned projeví. Před lety jsem měla doktorku, která profesně nasadila laďku hodně vysoko. Dosud jí žádný lékař nepřekonal, ale řekla bych, že panu doktorovi se to snadno podaří.
Sestřička je stále milá a usměvavá i přesto, že má spoustu práce.
Prostředí pěkné, útulné.

O

Dlouho sem hledala opravdu ginekologa u kterého se žena muže cítit se dobre.A našla!Velika spokojenost,výborný přístup.Opravdu doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Moc příjemné prostředí.Pan doktor i sestřička jsou velmi milý.Odcházela jsem úplně nadšená.Rozhodně tuto ordinaci doporučuji.

Š
Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Návštěva u pana doktora byla milá, profesionální. Ač nerada absolvují návštěvy tohoto typu,pan doktor byl báječný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad kontrola

První návštěva v ordinaci,proběhla opravdu skvěle. Příjemný přístup,profesionální chování. Můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Přečetla jsem si negativní komentáře a musím říct, že jsem velice překvapená. Už víc jak 4 roky chodím k panu doktorovi. Díky jeho péči jsem porodila zdravého chlapečka. Ohledně léčby nebo antikoncepce vždy se mnou důkladně probírá možnosti a nežádoucí účinky. A s tak lidským přístupem jsem ještě nepotkala ani jednoho doktora. Nikdy nic nezanedbal a můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Těhotenství

Pana doktora jsem si vybrala kvůli jeho skvělým recenzím a i po dvou letech jsem maximálně spokojená. Oceňuji lidský a individuální přístup který má k pacientkám. Na každou návštěvu se těším, dá se s ním i povídat i o běžných životních problémech, vždy vás vyslechne a povzbudí. Také mi vyléčil moje problémy. Doporučuji ho kudy chodím.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad těhotenská poradna

Jedním slovem perfektní... Od pana doktora vždy odcházím s dobrou náladou, má profesionální, ale zároveň velmi milý a lidský přístup ☺️

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Alternativní medicína

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neploodnych páru.

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Reprodukční medicina - ivf

Kultivační vyšetření

Komplexní péče

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Dispenzární péče

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Kontrola po šestinedělí

Sestřička je stále milá a usměvavá i přesto, že má spoustu práce.
Prostředí pěkné, útulné.

Š
Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad těhotenská poradna

38 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Otázka k tématu diagnostické vyšetření

Jsem diabetik stáří 77 let.
    Měl jsem v noze dvakrát v trombozu a jednou embolii plic. Užívám od roku 2015 varfain 5 mg 2 tablety.
    Mám bolesti v podkolenní.
    Při cévním vyšetření 2019 byla mi byla zjištěna silná kalcifikace podkolenní tepny.
    Mám dotaz, zda užívání Varfarinu nemá za následek kalcifikaci tepny.
    Jak dál postupovat ?

Dobrý den já bych vám rád odpovědel na váši dotaz ale
    musite cévni chirurg ,
    s pozdravem .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den,
    Asi před dvěma týdny jsem úspěšně zaléčila kvasinky, a následovalo asi dvou nebo třídení krvácení, akorát dříve než je u mě obviklé, krev byla cítit jako normální krev, a žádné bolesti. Očekávala jsem tedy menstruaci v termínu, ale má týden spoždění. To je u mě obvyklé, hlavně ve stresových situacích, ale ještě jsem se nedostala do situace kdy by to bylo po chráněném pohlavním styku. Asi před třemi dny jsem měla zánět močových cest, který naštěstí rychle odešel. Po telefonu mi ginekoložka řekla že popisované krvácení mohlo být způsobeno oslabením imunity. Jsem ještě měsíc v zahraničí, což mou situaci komplikuje.

Dobrý den dopročuju vám gynekologicky vyšetřeni
    nelze řict důvod krvaceni .
    s pozdravem .

MUDr. Samer Asad

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví