MUDr.

Samer Asad

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 193 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
VZP - 111, OZP - 207,
MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
Rev- 213, ŠKODA - 209
UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Combined ShapeCreated with Sketch.

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

• Dobrý den,

jsem ve 37. týdnu a miminko je stále v poloze KP. Je možné provést zevním hmatem obrat? Jak to probíhá a jaké jsou ceny?

Děkuji, hezký den

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Samer Asad

Dobrý den Kp , poloha je indikace u prvu rodiček k operativni ukončení ale obrát je neni 100 % ale budu se snážit vám pomoci .
    s pozdravem .

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

• gynekologie a porodnictví
  • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

Nemoci

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Léčba neplodnosti a posléze těhotenské prohlídky

Pan doktor je moje zlatíčko, ať si říká kdo chce co chce, já na něj nedám dopustit. Zbavil mě strachu z gyndy. Vždycky pro mě návštěva gynekologa byla noční můra. U pana doktora se cítím uvolněně a příjemně. Ordinace je hezká, vždy čistá. Pan doktor se snaží pomoci individuálně, bere každou ženu jako jedince...Díky němu čekám svoje miminko a za jeho nadstandardní služby a přístup jsem šťastná :-).

• B
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídka

Dobrý den,
    pan doktor je vždy velmi příjemný, hlavně se ptá a klienty posluchá.
    Nikdy se nejedná o návštěvu " honem, honem, není čas".
    Působí velmi pozitivně a o pacienty se zajímá.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Běžný termín

Pan doktor Asad je velmi dobrý doktor. Je vždy pečlivý a své práci práci rozumí. K pacientkám má především lidský přístup, což je u gynekologa taky velice důležité. Myslím, že je štěstí najít v dnešní době tak dobrého doktora.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor je nesmírně vstřícný, milý a pečlivý, stejně tak jeko jeho pomocný personál. Moje první návštěva v jeho ordinaci proběhla v naprostém pořádku, přesně tak, jak bylo předem domluveno. Ordinace je moderně vybavená, tudíž není nutné pro nadstandardní vyšetření navštivovat jiné pracoviště. Celkově návštěvu hodnotím veskrze pozitivně a k panu doktorovi určitě budu docházet i nadále!

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídky

Ja se na navstevy k panu doktorovi vzdy tesim, ma uzasny pristup k pacientum. Cekame prvni mininko a pan doktor nam na kazde kontrole zodpovi vsechny otazky ale i sam poradi. S pritelem si ho nevime vynachvalit, dokonca i ten se na kontroly tesi :-D

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: gynekologické vyšetření

První návštěvu jsem měla u pana doktora nedávno a byla jsem spokojena. Pan doktor se jevil velmi vstřícně a mile :-) Věřím, ze budu i nadále spokojena.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: preventivní prohlídky

Dobré dopoledne,
    ráda bych přidala také svůj pozitivní názor na pana doktora Asada :) Musím říci, že jsem za svůj život už poznala pár lékařů, ale tak milý a osobní přístup mne příjemně překvapil. Slečna sestřička ochotná a usměvavá ) což je skoro neuvěřitelné ! Všem ženám, které ještě váhají , vřele doporučuji. Co se týče samotného vyšetření, je pan doktor jemný a citlivý, vše vysvětlí, zkrátka profesionál. Jeho lidskost a empatie je opravdu příslovečná. Těším se na další návštěvu. Přeji panu doktorovi i slečně sestřičce mnoho stejně spokojených pacientek. Lenka Rudolfová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velmi spokojená přístupem a ochotou.Take komunikace v Angličtině mě potěšila.Doporucuji všem.Mai

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: kontrola

Příjemný a vstřícný doktor.Člověk si tam dokonce i odpočine,zasměje se. Pomůže a poradí ve všem co zvládne. Vřele doporučuji ;)

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer AsadSlužby: Běžný termín

S panem doktorem jsem velmi spokojená, je vždy milý, vstřícný a snaží se vyřešit problémy ke spokojenosti pacientů. Objednací lhůty jsou krátké, lze se objednat online. V případě akutního problému mne pan doktor vzal, i když měl plno. Mám k němu plnou důvěru a mohu vřele doporučit. Kéž by bylo více takových lékařů.