Branická 479/21, Praha 4, Praha
Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
734 42.....

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) • 500 Kč

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba) • 2 500 Kč

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace • 1 000 Kč +28 Více

Preventivní prohlídky

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření prsu

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Arabština

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Alternativní medicína

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neploodnych páru.

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Reprodukční medicina - ivf

Kultivační vyšetření

Komplexní péče

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Dispenzární péče

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídka

Dobrý den,
ráda se s Vámi podělím o mé subjektivní pocity. Pan doktor je profesionál , milý, vstřícný, kamarádský, komunikativní - takhle si představuji přístup lékaře k pacientovi. Z mého pohledu je to výjimečný lékař. Ještě jsem neviděla gynekologa, který si v čekárně povídá s dítětem těhotné maminky - nádherný přístup k lidem. Prostředí ordinace krásné , útulné, čisté.
Přístup sestřičky na 1+ :o)) Milá, ochotná, vstřícná.
Nádherní lidé s profesioánálním přístupem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor je velice důsledný a ochotný. Vyléčil mi už několik problémů, které jinde zanedbávali. Dokonce mi zde brali i krev, aby zjistili případné poškození štítné žlázy nebo chudokrevnost, což oceňuji. Pan doktor je přátelský a veškeré situace bere s nadhledem, který se mi také líbí. Své klienty si pamatuje a věnuje se jim. Ordinace je moderní, recepty posílány přímo smskou, žádné nošení papírků do lékárny. V čekárně je wifi, voda k pití, na toaletě veškeré vybavení (jako doma).
Roční poplatek je 500,- korun (což je v Praze minimum) a za ten komfort se to vyplatí.

G
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor Samer Asad byl velice příjemný, přívětivý, pečlivý, starostlivý atd., jedním slovem vše na jedničku. Cítím, že u pana doktora jsem v dobrých rukou. Jsem ráda, že jsem na takového doktora narazila. Děkuji panu doktorovi za jeho přístup a webovým stránkám znamylekar.cz za zprostředkování.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

S recenzí na pana doktora jsem si dávala na čas, byla jsem sice nadšená již po první návštěvě, ale ještě jsem si nemohla být jistá, jestli pan doktor vše udělal správně. Dnes jsem u něj byla již po čtvrté a nadšená jsem stále. Pan doktor mi vyřešil problémy, které jsem měla kvůli špatně zvolené antikoncepci jinou lékařkou (hormonální tělísko mirena). Dále mě pan doktor mile překvapil, že má přímo v ordinaci laser pro odstranění kondylomat. Toto moje lékařka také neměla a v minulosti jsem na laserový zákrok v Motole musela čekat měsíc, aby mi po měsíci přisla zpráva, že se jim přístroj rozbil a mám si počkat další měsíc, nepřeji nikomu. Pan doktor má zde sice termíny vybookované třeba na měsíc dopředu, nemusíte se ale bát, akutní problémy řeší hned. Poradí, vysvětlí, vždy má dobrou náladu, je to gantleman. Pokud jste také neměli v minulost štěstí s výběrem gynekologa, tak v přístupu u pana doktora pocítíte veliký rozdíl. Sestřičce nemám také co vytknout, nesnáším odběry krve, je to se mnou trošičku náročnější, ale poradila si se mnou na výbornou. :) Další věc jsou ceny u pana doktora, sice se platí roční poplatek 1000 korun, ale za ty služby, které poskytuje, to určitě stojí a dále nemá nic předražené, jak to u některých doktorů bývý zvykem. Pan doktor nepředepisuje antibiotika, pokud to není opravdu nutné a naopak mi dal několik rad, jak posílit imunitu. Pana doktora jsem již doporučila dvěma svým kamarádkám a obě s ním jsou také velmi spokojené.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Moc děkuji za profesionalní přístup sestřičky i pana doktora. Vše trpělivě vyslechne, vysvetli s velmi citlivým přístupem. Takové ordinaci přeji hodně úspěchů a jsem ráda, že jsem zvolila dobře když jsem si je vybrala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Pan dr. se krasne chova ke vsem pacientum, je empaticky a pamatuje si kazdeho osobne. Dava vsem pocit je jsou duleziti.Sestricka je take skvela.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor i sestra byli milí, vyšetření i komunikace proběhly bez potíží. Doporučuji i pro jeho lidský přístup k pacientům.Jsem velmí spokojena.....

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Návštěva u pana doktora byla moc příjemná. Snaží se pacientce pomoci a najít příčinu potíží. Za mě jednička.

Pán doktor bol velmi príjemný, milý a ochotný. Nemám čo vytknúť a vrelé doporučujem! Nie je sa čoho báť.

Jednička v oboru, hezký osobní přístup, vše jsme vyléčili a v ordinaci se cítím moc dobře, nedám už na pana doktora dopustit, snaha léčit i to co ostatní gynekologové neřeší.. děkuji

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den
    Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
    A lactofeel
    Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
    Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

Dobrý den nemá , nemusite se bát .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
    Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
    Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
    Děkuji za odpověď hezký den:-)

Dobrý den kyselina listová mužete brát poržád a ovuláce budete mit za 12 dny co pčestanete brát HA .
    S POZDRAVE,

MUDr. Samer Asad

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví