Zprávy

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Alternativní medicína

Antikoncepce +25 Více

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Arabština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Alternativní medicína

Gynekologické vyšetření

Komplexní péče

Kontrola

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace

1 000 Kč

Kultivační vyšetření

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Neplodnost

2 500 Kč

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Těhotenská poradna

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba)

2 500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neplodnych páru.

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Jako vždy velmi dobrý pocit, pan doktor je odbornik nejen ve své profesí, ale i příjemný člověk, který se zajímá, zda a co Vás trápí a jak Vám může pomoci.Na Vaši návštěvu si vyšetří dostatek času, takže si nepřipadáte jak na běžícím pásu. Víc takových lékařú
Monika

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad těhotenská poradna

Senzační doktor. Bez chyby. Odborník na slovo vzatý. Milý a obětavý. Také přívětivý, ochotný a optimistický.
Dlouho jsem nemohla otěhotnět, všechny možnosti již vyčerpala u jiných lékařů a CAR, ale až pan doktor mi pomohl a teď čekám dvojčata ! Jsem nadšená z jeho přístupu a rozhodně doporučuji péči pana doktora na nejnovější vědecké úrovni. Těším se vždy na další vyšetření a jeho osobní kouzlo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Pan doktor je velice prijemny a mily. Nastesti jsem doposud neresila nic nez prevenci a ne vazne problemy. Sestricka tez velice prijemna.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Nemohu doporučit, přístup pana doktora se mi nelíbil. Ale je to asi o osobním pohledu a sympatiích také.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Jiný

Pan doktor je velmi milý, vyšetření je vždy rychlé, důkladné, Pořadí s problémy. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad kontrola

Pan MUDr. Asad je naprostá špička v oboru. Neznám lepšího gynekologa. Vždy navrhne tu nejlepší možnou léčbu. Je velice ochotný a tak návštěva v ordinaci je příjemná a nikoliv stresová.

Pan doktor je velice přátelský. Svou práci odvádí více jak na 100%. Záleží mu na zdraví pacientky a řeší léčbu komplexně ( psychika, imunita...). S tak pečlivým lékařem jako je pan MUDr. Samer Asad jsem se nikde jinde nesetkala. Sestřička je také moc milá a pečlivá. Jen člověk vejde do čekárny, ordinace a cítí láskyplnou energii. Děkuji panu doktorovi i sestřičce za profesionální a přitom přátelský přístup.

Jako vždy profesionální, milý, usměvavý.Sestřička taktéž
Jsem ráda, že mohu byt v péči pana doktora. :):):)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad neplodnost

K panu doktorovi chodím rok a půl, přešla jsem k němu z důvodu že se mi nedařilo otěhotnět již přes dva roky a můj bývalý gynekolog problém neřešil dle mých představ. Od doby co chodím k panu doktorovi Asadovi, tak se věci daly do pohybu. Nehledě na to, že jsem měla i záněty o kterých jsem absolutně netušila a nechápu jak je možné, že je bývalý gynekolog neviděl či neřešil. Tady se vše řešilo okamžitě a když jsem se vyléčila pan doktor Asad mi doporučil skvělou nemocnici, kde jsem podstoupila diagnostickou laparoskopii, při které mi zjistili neprůchozí oba vejcovody, ty mi tam také odstranily a připravovala jsem se na IVF, kliniku Pronatal kterou mi též pan doktor doporučil nemůžu také víc než vynachválit a nyní jsem v 10tt po prvním IVF cyklu. Jsem panu doktorovi tak vděčná a určitě mám v plánu být v jeho péči nadále a vřele doporučuji.
Prostředí čekárny i ordinace je příjemné a sestřička také vždy velmi milá.
Děkuji Vám

Pan doktor byl opět skvělý a pečlivý. Na preventivní prohlídce mi dokonce odebral krev, což není u jiných doktorů pravidlem. Určitě můžu pana doktora doporučit.

43 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den
    mužete se obejdnát , nebojite se zkusim vám pomoc .
    s pozdravem.

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den chtěla jsem se zeptat na pár věcí je možné po menstruace otěhotnět? Když ve mě nechal přítel semeno? Děkuji

Dobrý den nemusite se bát .
    s pozdravem .
    Dr Samer Asad

MUDr. Samer Asad

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy