Branická 479/21, Praha 4, Praha

Další dostupný termín:
Viz kalendář

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
734 42.....

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Alternativní medicína

Antikoncepce +28 Více

Běžný termín

Cytologie

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizince VZP...

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Imunologické vyšetření

Komplexní péče

Kontrola

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace

1 000 Kč

Kultivační vyšetření

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Neplodnost

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Těhotenská poradna

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba)

2 500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neploodnych páru.

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad alternativní medicína

Nejlepší gynekolog na světě !!! Ani nevím co víc říct ! Vstřícný , hodný, vše krásně vysvětluje a hlavně srozumitelné ! Hodně mi pomohl.Sestricka taky moc mila a ochotná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad kontrola

Pan doktor je velmi příjemný člověk. Profesionální jednání a přístup, vše ochotně vysvětlí a ve všem poradí.Za sebe maximální spokojenost a všem ženám pana doktora doporučuji. Sestřička je také moc milá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Byla jsem mile překvapená. Pan doktor hned začal řešit můj problém, který bývalá gynekolozka jen prehlizela a dělala, že neexistuje. Pan doktor je milý, vstřícný, vše mi rozumně vysvětlil a rovnou mě prohlidnul od hlavy až k patě a upozornil mě na problémy i mimo gynekologii. Sestřička je také velmi milá a ochotná.

Velice dobrý lékař! Vypsal mi všechny potřebné léky, srozumitelně mi popsal co všechno mám po návštěvě dělat, udělal mi potřebné analýzy a domluvili jsme se kdy přijdu zas. Byl moc milý a otevřený. S návštěvou jsem velice spokojená. Doporučuju!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Pan doktor i sestřička jsou velmi příjemní. Pan doktor během preventivní prohlídky udělal celé vyšetření včetně krve a doporučení ohledně dalších návštěv.

pristup lidsky i profesionalni, prijemne prostredi, mila sestricka, prijeti do ordinace v objednany cas

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Pan doktor ví, jak odlehčit atmosféru, což ani trochu neubírá na profesionálním přístupu. Moc pohodový člověk, který jak se zdá, skutečně ví, co dělá a záleží mu na pacientech.
Sice první návštěva, ale spokojená.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Byli jsme tam s manželem, oba máme velmi dobrý pocit z pana doktora. Jedná rychle a věcně, nic neprodlužuje a je velmi milý a vstřícný. Sestřička je také velice milá a ochotná. Uvidíme jak to bude pokračovat, ale rozhodně z toho celého máme dobrý pocit. Pana doktora mohu jedině doporučit ????????????

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Pan Asad odpovida na vsechny dotazy pochopitelne, vysetreni provadi bez ztraty casu a je opravdu nejlepsi gynekolog v Praze.

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den
    Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
    A lactofeel
    Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
    Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

Dobrý den nemá , nemusite se bát .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
    Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
    Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
    Děkuji za odpověď hezký den:-)

Dobrý den kyselina listová mužete brát poržád a ovuláce budete mit za 12 dny co pčestanete brát HA .
    S POZDRAVE,

MUDr. Samer Asad

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy