Zprávy

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí
Hotovost

ALTERNATIVNÍ léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Alternativní medicína

Antikoncepce +28 Více

Běžný termín

Cytologie

POLEDNÍ PAUZA 11:30 - 12:00 Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211, CPZP - 205, VOZP - 201 Rev- 213, Š...

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Imunologické vyšetření

Komplexní péče

Kontrola

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , HPV vir , do 6 měsíců 3x + konzultace

1 000 Kč

Kultivační vyšetření

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně HPV VIR.

Neplodnost

2 500 Kč

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, CERVARIX+SILGARD

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

Těhotenská poradna

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený UZ, hormonální léčba)

2 500 Kč

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neplodnych páru.

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( STD) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Běžný termín

Naprosto úžasný přístup, sestřička velice milá a pan doktor skvělý!!! :) Nikdy bych si nemyslela, že se budu těšit na další návštěvu u gynekologa. :D

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Velice příjemné prostředí a velmi milé sestřičky a milí pan doktor kvalitní přístup k pacientům a hlavně ochota

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

S tak neskutečně přátelským a vřelým přijetím do této ordinace jsem se snad ještě nikdy nesetkala. Sestřička velmi příjemná, milá a ochotná s pan doktor - úžasný .

u pana doktora jsem byla poprvé (preventivní prohlídka) a oceňuji jeho vlídný přístup a dobrou komunikaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad neplodnost

Pan doktor je jednička , výborný přístup a komunikace.Niky jsem nezažila tak osobitý a vlídný způsob jednáni.

Pan doktor příjemný jako vždy :-). Jen preventivní prohlidka příliš krátká. Ale snad svuj ucel splní

U pana doktora jsem byla poprve.Hodnotim to jako dobrou zkusenost.Pan doktor ma prijemny a lidsky pristup.K panu doktorovi planuji i nadale dochazet.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Vždy je moc fajn, lidský :) V klidu se s ním uvolním a nebojím mu cokoli říct, což si myslím, že je hodně důležité. Taktéž mi připadá, že nezanedbá žádné vyšetření. Možná bych ocenila, kdyby ještě o něco více vysvětloval, proč co předepisuje, ale na druhou stranu se ho tolik neptám, tak asi nemá důvod :)

Pan doktor je obrovsky profesional ve svem oboru, ktery mi velmi pomohl s mymi problemy. Ochota, skvely pristup a znalost. sveho poslani.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad kontrola

Vyborny specialista. Behem tehotenstvi skvela pece. Pravidelne podrobne kontroly miminka vzdy na UZ. Velmi osobni pristup ke me i manzelovi. Duvod proc jsem si p doktora vybrala je, ze ma rozumny pristup napr co se tyka doporuceni behem tehotenstvi, antikoncepce, neboji se doporucit bylinky, dynovy olej a vitaminy driv nez sahne po umelych lecivech atp. V tehotenstvi nestrasi! (Ani jsem nevedela, kdy zjistoval vrozene vady miminka a pod). P dokor ma velmi dobre vybavenou ordinaci- behem tehotenstvi jsem byla pouze na diagnostiku cukrovky jinde, coz rozhodne neni pravidlem. Az do porodu jsem chodila k nemu misto kontrol v porodnici- doporucuju! Ma speficky smysl pro humor

40 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den
    Uzivala sem antibiotika / chemoterapeutika macmiror per os a vaginalne pak jeste jeden gel vaginalne
    A lactofeel
    Chci se zeptat zda ma nejaky ucinek na antikoncepci leverette
    Zda bude antikoncepce ucinna dekuji

Dobrý den nemá , nemusite se bát .

MUDr. Samer Asad

• Dobrý den, 12 let jsem brala Hormonální antikoncepci, s roční pauzou po 9 letech a teď 3 roky jsem ji brala opět vkuse.
    Chci se zeptat zda po vysazení HA je vhodné se snažit o mimčo hned v době po vysazení nebo počkat nějakou chvíli a očistit tělo.
    Dále jsem se chtěla zeptat kdy je vhodný začít brát kyselinu listovou zda už začít nebo po vysazení HA.
    Děkuji za odpověď hezký den:-)

Dobrý den kyselina listová mužete brát poržád a ovuláce budete mit za 12 dny co pčestanete brát HA .
    S POZDRAVE,

MUDr. Samer Asad

• Dysmenorea
  • Problémy v období dospívání
  • Menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Filmy