Branická 479/21, Praha 4, Praha
Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 3 Více
734 42.....

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) • 500 Kč

Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) • 2 500 Kč

Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace • 1 000 Kč +28 Více

Preventivní prohlídky

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření prsu

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Francouzština, Italština, Arabština

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad preventivní prohlídky

Dlouho sem hledala opravdu ginekologa u kterého se žena muže cítit se dobre.A našla!Velika spokojenost,výborný přístup.Opravdu doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Moc příjemné prostředí.Pan doktor i sestřička jsou velmi milý.Odcházela jsem úplně nadšená.Rozhodně tuto ordinaci doporučuji.

Š
Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Návštěva u pana doktora byla milá, profesionální. Ač nerada absolvují návštěvy tohoto typu,pan doktor byl báječný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad kontrola

První návštěva v ordinaci,proběhla opravdu skvěle. Příjemný přístup,profesionální chování. Můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Přečetla jsem si negativní komentáře a musím říct, že jsem velice překvapená. Už víc jak 4 roky chodím k panu doktorovi. Díky jeho péči jsem porodila zdravého chlapečka. Ohledně léčby nebo antikoncepce vždy se mnou důkladně probírá možnosti a nežádoucí účinky. A s tak lidským přístupem jsem ještě nepotkala ani jednoho doktora. Nikdy nic nezanedbal a můžu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Těhotenství

Pana doktora jsem si vybrala kvůli jeho skvělým recenzím a i po dvou letech jsem maximálně spokojená. Oceňuji lidský a individuální přístup který má k pacientkám. Na každou návštěvu se těším, dá se s ním i povídat i o běžných životních problémech, vždy vás vyslechne a povzbudí. Také mi vyléčil moje problémy. Doporučuji ho kudy chodím.

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad těhotenská poradna

Jedním slovem perfektní... Od pana doktora vždy odcházím s dobrou náladou, má profesionální, ale zároveň velmi milý a lidský přístup ☺️

Bohužel nemohu doporučit. Pan doktor je sice moc milý, byl mi sympatický a když jsem potřebovala něco emailem apod. reagoval téměř okamžitě. Nicméně co mi hodně vadí, že jsem si během těhotenství zaplatila NT screening a pan doktor mi ho udělal tak nějak napůl (bez krevních testů, i když jsem na to upozorňovala jeho i sestru) - tudíž jak mi bylo vysvětleno na jiném pracovišti, jako bych ho neměla. Místo krve v 10 týdnu mi nabral až v 16 na tzv. triple test, který je ale již zastaralý a používá se spíše pokud se nestihne z nějakého důvodu prvně zmiňovaný. Nic se mnou neřešil, neprobíral, přitom NT screening je dnes již standard a já ho navíc platila. Druhé za mě neomluvitelné chování je, že jsem pana doktora na každé návštěvě opakovaně upozorňovala, že nechci znát pohlaví dítěte a chci se nechat překvapit. Dělal si z toho legraci, tedy dokud mi říkal, že mi to prozradí a že je to 50 na 50 brala jsem to s humorem. Pak ale naznačovat přestal a řekl mi to. V jasných náznacích a později až tak: neřeknu vám to, ale připravte si klučičí jména apod. Když jsem mu to později řekla, prý jsme si nerozuměli a nevěděl … věděl to moc dobře. Dokonce jsem ho i upozorňovala, že pokud nepřestane, přestanu k němu chodit. Považuji to za neprofesionální, bez respektu a hlavně … nemá právo rozhodovat za rodiče, zda to vědět budou nebo ne. Ještě jsem se s podobným přístupem nesetkala a upřímně - když jsem si později přečetla negativní komentáře od jiných pacientek, byla jsem v šoku a rozhodla se hned gynekologa změnit.

MUDr. Samer Asad

Dobrý den hlávně jste a mimnko v poržadku postup testu bylo lege artis .
hodně zdravi a spokojenosti a štěsti.
Dr Samer Asad .

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Pan doktor je vážně super - nejen, že poskytuje perfektní péči, ale je moc příjemný i jako člověk; vždy je u něj uvolněná, příjemná atmosféra a má vynikající a přátelský přístup k pacientce (i k jejímu doprovodu - což během těhotenství moc oceňuje i můj manžel, který si nenechá ujít ani jeden ultrazvuk a je v ordinaci vždy vítán). Pan doktor je velice pečlivý a vstřícný, odborník na svém místě - jsem moc ráda, že jsem ho našla a můžu ho jen doporučit!

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Nemůžu si tohoto lékaře vynachválit. Rok budu v péči a jsem mu vděčná. Komunikace a přístup úžasný. Doporučuji.

Alternativní medicína

Imunologické vyšetření

Komplexní péče

Kultivační vyšetření

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard

Cytologie

Preventivní prohlídky

Reprodukční medicina - ivf

Ultrazvukové vyšetření malé pánve

Vyšetření štítné žlázy

Vyšetření pohlavně přenosných chorob

Vyšetření prsu

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Vyšetření u neploodnych páru.

Vyšetření ženských pohlavních hormonů

Kontrola

Těhotenská poradna

Běžný termín

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace)

500 Kč

500 Kč

2 500 Kč

2 500 Kč

1 000 Kč

1 000 Kč

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Metoda liquid based, včetně hpv vir.

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla

Š
Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad gynekologické vyšetření

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad těhotenská poradna

MUDr. Samer Asad

Dobrý den hlávně jste a mimnko v poržadku postup testu bylo lege artis .
hodně zdravi a spokojenosti a štěsti.
Dr Samer Asad .

Umístění: Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad

37 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry vecer muzu se zeptat na radu dcera je tehotna neecely dva mesice a nic neji porad zvraci uz to trva dele mam uz vazne strach

Dobrý den do 12 tydne zvracení je normalni prosim dostatek tekutin a bez dráždivé jidla .
    s pozdravem .

MUDr. Samer Asad

• Otázka k tématu diagnostické vyšetření

Jsem diabetik stáří 77 let.
    Měl jsem v noze dvakrát v trombozu a jednou embolii plic. Užívám od roku 2015 varfain 5 mg 2 tablety.
    Mám bolesti v podkolenní.
    Při cévním vyšetření 2019 byla mi byla zjištěna silná kalcifikace podkolenní tepny.
    Mám dotaz, zda užívání Varfarinu nemá za následek kalcifikaci tepny.
    Jak dál postupovat ?

Dobrý den já bych vám rád odpovědel na váši dotaz ale
    musite cévni chirurg ,
    s pozdravem .

• dysmenorea
  • problémy v období dospívání
  • menopauza

Ukončené školy

• Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
Zobrazit více

• gynekologie a porodnictví