MUDr.

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 254 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami VZP - 111, OZP - 207, MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201 Rev- 213, ŠKODA - 209 UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333. Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Gynekologická ambulance MUDr. Samer Asad Combined ShapeCreated with Sketch.

Branická 479/21, Praha 4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Roční poplatek( materiál + neomezená konzultace) 500 Kč
    Kryoterapie pro suspektní nálezy na čípku , hpv vir , do 6 měsíců 3x + konzultace 1 000 Kč
    Běžný termín
    Vyšetření pohlavně přenosných chorob
    Vyšetření ženských pohlavních hormonů
    Vyšetření trombofilních mutací a ovariální reservy
    Kultivační vyšetření
    Očkování proti rakovině děložního čípku, cervarix+silgard
    Ultrazvukové vyšetření malé pánve
    Metoda liquid based, včetně hpv vir.
    Alternativní léčba neplodnosti, menstruační poruchy, imunity, karcinom děložního hrdla
    Vyšetření neplodných párů (konzultace, hormonální profil, krevní odběry, průchodnost vejcovodů, 1 insiminace, neomezený uz, hormonální léčba) 2 500 Kč
    Kontrola
    Těhotenská poradna
    Alternativní medicína
    Vyšetření u neploodnych páru.
    Reprodukční medicina - ivf
    Komplexní péče
    Dispenzární péče
    Zjištění pohlavních chorob ( std) + kultivace z pochvy ( chlamydie, ureaplasma, mykoplasyma...)

• Dotaz na poplatky

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jak to u Vás funguje s poplatky. Píšete, že máte smlouvu se všemi pojišťovnami. Zároveň však uvádíte vstupní poplatek.

Rozumím tomu dobře, že ačkoliv jsem pojištěná, zaplatím 500 Kč poplatek a dál už nic (preventivní prohlídky, recepty na… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Samer Asad

Dobrý den Mám smlouvy s všemi pojištovnimi ale mám ročni poplátek 500 kč celý rok .
    a přijmám nový pacientky .
    s pozdravem.
    dr samer Asad.

• gynekologické vyšetření

Dobrý den,
    chci se Vás zeptat, jestli máte plný stav pacientek, nebo jestli bych mohla k Vám chodit na gynekologická vyšetření?
    Předem děkuji za odpověď.

S pozdravem Vojtušová

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den
    Můžete , u nás chodít přujmáme nový pacientky.
    s pozdravem

Zkušenosti a dovednosti

• Máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami
    VZP - 111, OZP - 207,
    MV - 211,CPZP - 205,VOZP-201
    Rev- 213, ŠKODA - 209
    UNIQA pro cizincu.VZP,s.r.o. 333.

• gynekologie a porodnictví
  • gynekologie a porodnictví

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Palackého - Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Specializace v oboru gynekologie a porodnictvi.
  • Licence pro výkon samostatné praxe a odborného zástupce v oboru gynekologie.
  • Specializovaná způsobilost v oboru gynekolgie a porodnictví a neplodnost.
  • Odborný lékař gynekolog, IVF, specializace v oboru asistovane reprodukce syr.

Znalost jazyků

• arabština

Nemoci

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je uzasny clovek i lekar. Chodim k nemu vzdy rada a je neskutecnou oporou pri boji s gyn. Problemy a vzdy dokaze poradit a zlepsit mi naladu. Za me jsem nemohla narazit na lepsiho lekare. Dekuji, Michaela.:).

MUDr. Samer Asad2017-02-13

Dobrý den
    Děkuji všem za krásnych slov vždy nedělám než moje povinisti .
    s uctů
    Samer Asad .

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u pana doktora dnes poprvé a byla jsem hodně nervózní a bála jsem se. Doktor mě úplně uklidnil a cítila jsem se v bezpečí. Byl hodne opatrný a šetrný. Byla moc příjemná a klidná atmosféra.
    S doktorem jsem konzultovala své psychické a zdravotní zdraví. Moc mi pomohl a teším se na příští kontrolu. Moc děkuji a vřele doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím rok, od chvíle, kdy jsem zjistila, ze jsem těhotná. Má velmi odlišný přístup k pacientům, individuální, přátelský, takhle nějak bych si představovala "rodinného" doktora. Je velmi pečlivý, rád vše vysvětlí a pobaví se o alternativách, pokud je třeba. Nikdy jsem nečekala víc než pár minut, ordinace je příjemná, prostě jak to má být.

• HM

Pana doktora Asada hodnotim velice kladne, kdyby byla moznost deseti hvezdicek, tak za me je urcite ma. Nejen, ze odvadi skvele a profesionalne svoji praci, take je velice prijemny, ochotny, empaticky a pomuze vam s mnoha dalsimi problemy tykajici se vaseho zdravi. Mohu vrele doporucit!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hodnotím velmi pozitivně. Konečně jsem našla výborného lékaře s lidským přístupem. Oceňuji upřímnost za každé situace.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor Asad je velmi komunikativní a lidský. Bude vyhovovat všem, kdo má rád neformální přístup k pacientovi. Nikdy jsem neměla problém s objednáním ani čekáním, toto hodnotím velmi pozitivně, sestřička je ochotná. U pana doktora jsem se léčila s hormonální poruchou a doporučil mi širokou škálu řešení, což oceňuji, udělal mi spoustu vyšetření a testů, kterých bych se určitě u jiných lékařů nemusela dočkat. Určitě to s pacienty nevzdává a nenavrhuje ihned radikální řešení, ale snaží se řešit problém krok po kroku.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor má velmi lidský přístup široko daleko. Vstřícný, ochotný a vždy s úsměvem na tváři. Jsem moc spokojená, mohu pouze doporučit:))

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je milý, vstřícný. Jako první mi udělal opravdu podrobná vyšetření a přišel na důvod mých komplikací. Chápu, že některé ženy mohou mít problém s jeho trošku žoviálnějším chováním, ale mě to například vůbec nevadí, naopak jeho přístup vítám - je velmi přátelský a cítím k němu důvěru a vím, že bez ostychu s ním mohu probrat cokoliv. Prostředí je příjemné, sestřička velmi milá, kontakt bezproblémový - velmi oceňuji online objednávání i možnost konzultace po telefonu/emailu s téměř okamžitou reakcí. Za mě jednička s hvězdičkou a už bych neměnila.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Já osobně jsem s panem doktorem spokojená. Příjemný, milý a chotný. Vždy se snaží pomoct, a probrat s pacientkou řešení problému. Určitě doporučuji :)

• Nejlepsi pan doktor! Moc sympaticky a mily! Mam k nemu plnou duveru a vzdy si s nim popovidate o cemkoliv.