Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Vytouzene miminko

Pan doktor Lachcina je velmi trpělivý..úžasný doktor... Díky kterému čekáme naše vysněné miminko.. díky panu doktorovi jsem vždy po každé návštěvě u něj ... Odcházela s nadějí...že jednou se to podaří... A zadařilo při prvním ivf... A hned dvakrát... První bohužel nedopadlo... Ale nyní se těšíme...z malého zázraků...co ve mě roste a to díky jen panu doktoru Lachcinovi... Kdyby bylo možné... Navštěvují ho celé těhotenství...???? Ještě jednou mockrát děkuji za všechno a více takových doktorů jako je pan Lachcina ????????

Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

• poruchy plodnosti a neplodnost
  • opakované potrácení
  • poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Léčba neplodnosti

Dobrý den, pan doktor Lachčina je odborník s dobrým přístupem, vše vysvětlil, poradil. V EuroFertilu jsme byli v péči 2 roky. Díky doktoru Lachčinovi konečně čekáme miminko. Moc děkujeme. S pozdravem Cyganová s partnerem.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Problém otěhotnět

Děkujeme celému týmu kliniky Eurofertilu. Pan doktor Lachčina, sestřičky a všichni ostatní nám neskutečně pomohli. Dne 10.1.2019 jsem porodila vytouženou zdravou holčičku. Díky panu Lachčinovi se nám po 3 letech podařilo otěhotnět pomocí IVF hned na první pokus. Mohu jen doporučit. Splnil se nám sen. Děkujeme moc.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny gynekologické vyšetření

Tohoto doktora jsem naštivovala asi 2roky bilo provedeno 5krat iui po inf sem otehotnela čekam dvojčatka . moc vám Dekuji ste zlaty Maková

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny diagnostické testy neplodnosti

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi,za vyřešení našeho problémů,za profesionální pristup,. Nikdy jsme se u něho necítili jako na klinice,vždy nám dobře poradil a díky němu čekáme naše vysněné dvojcatka. Dale chceme poděkovat celemu personálu Eurofertilu,za usměvavý a pěkný přístup. Za nás můžeme vřele doporučit. Manželé Staňkovi

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Jsme velmi rádi že jsme si vybrali k řešení našeho problému s početním eurofertil a s ním pana doktora Lachčinu. Nemohli jsme udělat lépe. Je to člověk na správném místě. Vždy s pozitivní náladou a chutí pomoci druhým. Profesionální přístup.
Můžeme jen doporučit dále. Děkujeme, že nám pomohl splnit náš sen.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Dr. Lachčina je jeden z nejlepších lékařů, které jsem potkala hlavně jako jeho pacientka, ale i jako zdravotník pracujicí v nemocnici. Skvělý, lidský přístup, vše vždy podrobně vysvětlil a vždy jsem se v jeho ordinaci cítila příjemně. Ale na jeho jméno nikdy nezapomenu zejména díky úspěšné léčbě naší neplodnosti za krátkou dobu. Nyní jsem ve 12tt, takže ještě jednou moc děkujeme! Bartuskovi

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat dr. Lachčinovi za jeho přístup, profesionalitu, ochotu a vstřícnost. Také chválíme personál Eurofetilu. Nemáme co vytknout. Za pár měsíců se přijdeme pochlubit.....Doporučujeme.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Léčba neplodnosti

Pan doktor byl příjemný a vše mi bylo vždy skvěle vysvětleno. Po několika letech se nám podařilo vyřešit náš problém (vcelku rychle) a výsledek jeho práce více posoudíme za +- 7 měsíců :-).

Chtěla bych kladně ohodnotit i celý personál EuroFertilu, sestřičky byly vždy milé, usměvavé a ochotné. Člověk neměl nepříjemný "nemocniční" pocit a cítil se zde vždy velmi dobře.

Mockrát Vám děkuji a přeji mnoho lékařských úspěchů.

S pozdravem Marková Michaela s partnerem

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Touha po miminku.

Dobrý den,
velmi rádi bychom s manželem poděkovali panu doktoru Lachčinovi za profesionální přístup, příjemné jednání a ochotu při vysvětlování způsobu léčby. Pomohl mi k prvnímu těhotenství během krátké doby a učinil nás šťastnými. Jsem ráda, že jsem se dostala do péče právě k doktoru Lachčinovi a mohu jen doporučit.
Také bych ráda poděkovala sestřičkám za milé jednání a přátelskou atmosféru, díky které jsem se cítila pohodlně.
Ještě jednou děkuji za splnění snu.
S pozdravem a přáním spousty úspěchů do budoucna.
Jarmila a David Hranických.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Problém otěhotnět

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Můžeme jen doporučit dále. Děkujeme, že nám pomohl splnit náš sen.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Léčba neplodnosti

Mockrát Vám děkuji a přeji mnoho lékařských úspěchů.

S pozdravem Marková Michaela s partnerem

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Touha po miminku.

Dobrý den,
Ještě jednou děkuji za splnění snu.
S pozdravem a přáním spousty úspěchů do budoucna.
Jarmila a David Hranických.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
    Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
    Přeji hezký den.

MUDr. Richard Lachčina