Richard Lachčina, gynekolog Ostrava

Gynekolog Více

Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

• Poruchy plodnosti a neplodnost
  • Opakované potrácení
  • Poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

• gynekologie a porodnictví

Názory

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Velké díky panu doktorovi a celému týmu. IVF na první pokus vyšlo. Jsme moc rádi, že jsme mohli chodit právě k panu MUDr. Lachčinovi, je spolehlivý, uvádí vše na pravou míru a žádný stres.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Konečně i my můžeme napsat recenzi na tohoto úžasného člověka. Pan doktor je perfektní a díky němu čekáme vytoužené miminko. Nikdy nenajdu vhodná slova jak bych poděkovala,protože to slovy vyjádřit ani nejde. Pan doktor vždy vše krásně vysvětlil a mohla jsem se na cokoliv zeptat,aniž bych si připadala hloupě. Nikdy neztrácel naději a vždy mi ji dodal. Na 4.pokus se povedlo! Děkujeme moc panu doktorovi i celému týmu Eurofertilu a také mým oblíbeným sestričkám.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

S doktorem jsme byli velice spokojeni. 2 roky jsme se snažili o miminko a díky panu doktorovi doma máme roční holčičku. Všechno nám vysvětlil, je vstřícný, napomocny a chapavy... Hned na začátku po všech testech věděl že IVF vyjde na poprvé. Jsme mu moc vděční. Určitě budu nadále doporučovat. Moje 2 kamarádky s tímto lékařem mají totožné zkušenosti. Doporučuji všema 10!

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Za prvé bych chtěla panu doktorovi moc poděkovat, že nám pomohl k našemu vytouženému děťátku, o které jsme se snažili necelé 3 roky. Samozřejmě velké díky patří i celému týmu Eurofertil, kteří byli vždy velmi ochotní, milí a respektující. S panem doktorem jsme se hned na první návštěvě domluvili co jak a hlavně jak bude léčba postupovat, vše vždy řádně a důsledně vysvětlil, což pro mě bylo velmi zavádějící, jelikož spoustu věcem člověk jen tak nerozumí. Sice ani jedno IUI, které jsme s manželem podstoupili nevyšlo, ale díky pana doktora a jeho pečlivosti hned první IVF bylo úspěšné a my čekáme naše miminko, na které se moc těšíme. Takže ještě jednou velké díky pane doktore.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pan Lachčina je člověk na správném místě. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup je skvělý. Díky němu se nám v červenci narodil syn. :-) Moc děkujeme!

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Děkujeme za péči a splnění našeho snu celému týmu v Eurofertilu. Narodil se nám zdravý chlapeček. Určitě bych ráda doporučila.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému týmu Eurofertil a hlavně panu doktorovi, za splnění našeho snu. Pan doktor je člověk na svém místě. Vše vysvětlil tak aby to pochopil i manžel,každou návštěvu co jsme absolvovali každou otazku odpověděl bez problému. Nejdříve jsme zkoušeli 6x UIU bez úspěchu, pak jsme zkusili 1 ET v IVF a úspěch hned na první pokus, jsem sice na začátku, ale díky panu doktorovi jsme se tohohle začátku konečně dočkali. Mockrát děkujeme Vykličtí

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Dobrý den, celému týmu Eurofertil a hlavně panu doktorovi Lachčinovi chceme moc poděkovat. Pán doktor je skvělý člověk který pomůže, poradí, a nic není problém. Sestřičky jsou hodné a vždy usměvavé. Díky panu doktorovi teď čekáme holčičku. Ještě jednou moc děkujeme.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Mudr. Lachčina je člověk na správném místě, jak už tady několikrát zaznělo. Jeho přístup byl opravdu skvělý, vysvetli vždy vše, co bylo potřeba. My se díky němu nyní radujeme z holčičky.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Rádi bychom touto cestou poděkovali SUPROVÉMU lékaři panu Lachčinovi, a celému týmu Eurofertilu Ostrava za velice laskavý a lidský přístup po dobu léčby, kdy se o nás starali s nejvyšší profesionalitou. Léčba netrvala dlouho, a na každou návštěvu jsme se těšili. Rovněž jsme se nemuseli při návštěvách na nic moc ptát, protože pan doktor Lachčina vždy vše podrobně vysvětlil. Je to člověk na správném místě
Moc děkujeme Marie & Jan

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
Přeji hezký den.

MUDr. Richard Lachčina