Richard Lachčina, gynekolog Ostrava

Gynekolog Více

Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

• Poruchy plodnosti a neplodnost
  • Opakované potrácení
  • Poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

• gynekologie a porodnictví

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Děkujeme za péči a splnění našeho snu celému týmu v Eurofertilu. Narodil se nám zdravý chlapeček. Určitě bych ráda doporučila.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Rádi bychom touto cestou poděkovali celému týmu Eurofertil a hlavně panu doktorovi, za splnění našeho snu. Pan doktor je člověk na svém místě. Vše vysvětlil tak aby to pochopil i manžel,každou návštěvu co jsme absolvovali každou otazku odpověděl bez problému. Nejdříve jsme zkoušeli 6x UIU bez úspěchu, pak jsme zkusili 1 ET v IVF a úspěch hned na první pokus, jsem sice na začátku, ale díky panu doktorovi jsme se tohohle začátku konečně dočkali. Mockrát děkujeme Vykličtí

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Dobrý den, celému týmu Eurofertil a hlavně panu doktorovi Lachčinovi chceme moc poděkovat. Pán doktor je skvělý člověk který pomůže, poradí, a nic není problém. Sestřičky jsou hodné a vždy usměvavé. Díky panu doktorovi teď čekáme holčičku. Ještě jednou moc děkujeme.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Mudr. Lachčina je člověk na správném místě, jak už tady několikrát zaznělo. Jeho přístup byl opravdu skvělý, vysvetli vždy vše, co bylo potřeba. My se díky němu nyní radujeme z holčičky.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Rádi bychom touto cestou poděkovali SUPROVÉMU lékaři panu Lachčinovi, a celému týmu Eurofertilu Ostrava za velice laskavý a lidský přístup po dobu léčby, kdy se o nás starali s nejvyšší profesionalitou. Léčba netrvala dlouho, a na každou návštěvu jsme se těšili. Rovněž jsme se nemuseli při návštěvách na nic moc ptát, protože pan doktor Lachčina vždy vše podrobně vysvětlil. Je to člověk na správném místě
Moc děkujeme Marie & Jan

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Dobrý den,touto cestou bych rád poděkoval panu doktorovi MUDr.Lachčina a dalšímu personálu za veškerou ochotu nám pomoci být rodinnou,a to se také podařilo , kvůli panu doktorovi, a máme krásnou holčičku jménem Deniska.
Ještě jednou moc děkujeme panu doktorovi
MUDr.Richard Lachčina .
S pozdravem Petra a Radek.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Dobrý den touto cestou bysme rádi poděkovali panu doktorů Lachčinovi a celému týmu v eurofertilu za velkou ochotu pomoct nám k vytouženému miminku nebylo to snadné ale pan doktor se nevzdal ani na vteřinu neváhal věděl přesně co je pro nás to správne díky panu doktorovi a jeho týmu teď čekáme naší vysněnou holčičku sice ještě pár týdnů ale mi sme moc vděční těšíme se až přijdeme ukázat váš zázrak... S pozdravem a přáním hezkého dne Martina a Zdeněk

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

jó napot mindenkinek!!! 1000 köszönet dr Richard Lachčina!! És csapatának. Nagyon profi módon történt ez az egész, 6 éve hogy nem tudtunk a feleségemmel teherbe esni már gondoltunk hogy semmi nem sikerül! De hála istennek sikerült nagy köszönet dr úrnak!! Dr Richard Lachčina nagyon jó és profi a szakmájában és nagyon nagy szíve van!!! Még egyszer köszönjük magának és nővéreknek!! Sok szerencsét kivanunk az életében!! Sok szeretettel István Szilágyi és Mariana Siladi... Nagyon nagyon ajánljuk az Eurofertilt műmegtermenités clinikat

MUDr. Richard Lachčina

Én is nagyon szépen köszönöm a kedves véleményét és minden jót kívánok!

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Dobrý den , chtela bych poděkovat panu doktorovi že nám splnil ten největší sen a díky panu doktorovi se můžeme nazývat máma a táta . Vždy jsme se u pana doktora cítila úžasně .musela jsem hledat než jsem našla opravdu toho nejlepšího pana doktora ,který má srdce na správném místě , vždy úsměv na rtech ,odpověděl i vysvětlil všechny naše dotazy . I přes malé komplikace které byly to pán doktor zvládl jako správný profesionál ! Teď už diky panu doktorovi máme 11 měsíční slečnu a za týden slavíme své první narozeniny . Je to jako sen chystat princeznovskou oslavu . Každý den děkuji za to ,že si můžeme užívat rodičovství . Brzy nás tam máte zase Ještě jednou ze srdce moc děkujeme

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pan Doktor Richard Lachcina to rzeczowy i profesjonalny specjalista. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu. Wspaniały lekarz, ale również i człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Razem z mężem oceniamy Go bardzo pozytywnie. Angażuje się i chce pomóc, zawsze wysłucha pacjenta, kontakt z Panem Doktorem jest bardzo duży - pisemny oraz telefoniczny, jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Cieszymy się że trafiliśmy do Niego!!! Z całego serca polecamy!!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
    Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
    Přeji hezký den.

• Poruchy plodnosti a neplodnost