EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny
Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava

Specialista v oboru reprodukční medicína.
Specjalista w zakresie medycyny rozrodu.
Reproductive medicine specialist.

...

Léčené nemoci

• Poruchy plodnosti a neplodnost
  • Opakované potrácení
  • Poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

• gynekologie a porodnictví

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Chtěli bychom moc poděkovat panu doktorovi Lachčinovi, že dokázal nemožné na kliniku jsme chodili 2 roky a po několika neúspěšných IVF se nakonec zadařilo a 1.6. 2023 se nám narodil náš malý zázrak jménem Zuzanka. Pan doktor je moc milý, ochotný , všechno nám podrobně vysvětlil a nakonec dokázal i nám splnit náš sen. Také bychom chtěli poděkovat týmu sester, které byly na nás vždy milé, paní ošetřovatelce a taky paní vedoucí embryoložce inženýrce Ježové a jejímu týmu jsme moc rádi, že mezi dvěma klinikami jsme se rozhodli právě pro Eurofertil. Kdybychom měli vrátit čas, určitě bychom neměnili Velké díky Vám všem
Lucie , Daniel a malá Zuzanka

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

MUDr. Lachčina je velmi empatický lékař s důrazem na podrobné vysvětlování problémů a jeho řešení. O pacienta se stará od první schůzky, az do té poslední. Čekací doby jsou přiměřené, ordinace vybavená.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

MUDr. Lachčina je velice sympatický, empatický odborník. Všechny postupy a léčby vysvětlí, s klidem zodpoví dotazy, má smysl pro humor. Ke své práci přistupuje velice zodpovědně a je z jeho chování je zřejmé, že je pro něj posláním. Je to výborný doktor.
Klinika je skvěle vybavená moderním vybavením. Prostory jsou příjemné. Personál je milý a ochotný.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Moc panu doktorovi děkujeme. Díky němu se nám teď narodil náš druhý syn Charles. Čekali jsme na něj dlouho, ale díky panu doktorovi Lachčinovi, který mě opravdu vyslechl, a medikaci nastavil i podle mých přání, to vyšlo u vás na klinice na poprvé! Pan doktor je super! Moc děkujeme!!!

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Chtěla bych panu doktorovi poděkovat za odborný a milý přístup a za splnění mého snu otěhotnět. Jsem teprve na začátku, ale pan doktor navrhnul přistup a léčbu, která se nakonec podařila a oplatila. Ráda se k němu vrátím, až budu zase potřebovat pomoct.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Velké díky panu doktorovi a celému týmu. IVF na první pokus vyšlo. Jsme moc rádi, že jsme mohli chodit právě k panu MUDr. Lachčinovi, je spolehlivý, uvádí vše na pravou míru a žádný stres.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Konečně i my můžeme napsat recenzi na tohoto úžasného člověka. Pan doktor je perfektní a díky němu čekáme vytoužené miminko. Nikdy nenajdu vhodná slova jak bych poděkovala,protože to slovy vyjádřit ani nejde. Pan doktor vždy vše krásně vysvětlil a mohla jsem se na cokoliv zeptat,aniž bych si připadala hloupě. Nikdy neztrácel naději a vždy mi ji dodal. Na 4.pokus se povedlo! Děkujeme moc panu doktorovi i celému týmu Eurofertilu a také mým oblíbeným sestričkám.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

S doktorem jsme byli velice spokojeni. 2 roky jsme se snažili o miminko a díky panu doktorovi doma máme roční holčičku. Všechno nám vysvětlil, je vstřícný, napomocny a chapavy... Hned na začátku po všech testech věděl že IVF vyjde na poprvé. Jsme mu moc vděční. Určitě budu nadále doporučovat. Moje 2 kamarádky s tímto lékařem mají totožné zkušenosti. Doporučuji všema 10!

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Za prvé bych chtěla panu doktorovi moc poděkovat, že nám pomohl k našemu vytouženému děťátku, o které jsme se snažili necelé 3 roky. Samozřejmě velké díky patří i celému týmu Eurofertil, kteří byli vždy velmi ochotní, milí a respektující. S panem doktorem jsme se hned na první návštěvě domluvili co jak a hlavně jak bude léčba postupovat, vše vždy řádně a důsledně vysvětlil, což pro mě bylo velmi zavádějící, jelikož spoustu věcem člověk jen tak nerozumí. Sice ani jedno IUI, které jsme s manželem podstoupili nevyšlo, ale díky pana doktora a jeho pečlivosti hned první IVF bylo úspěšné a my čekáme naše miminko, na které se moc těšíme. Takže ještě jednou velké díky pane doktore.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pan Lachčina je člověk na správném místě. Jeho profesionální a zároveň lidský přístup je skvělý. Díky němu se nám v červenci narodil syn. :-) Moc děkujeme!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
Přeji hezký den.

MUDr. Richard Lachčina