Adresa

Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

Více

Léčené nemoci

 • poruchy plodnosti a neplodnost
 • opakované potrácení
 • poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

Specializace

 • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
79 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
A
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pana doktora mohu jen doporucit. Uzasny, empaticky, vtipny doktor s lidskym pristupem. Byl ochotny nam vse vysvetlit, odpovedel na vsechny nase otazky a vyvratil nase obavy. Veskera vysetreni byla dukladna a vzdy jsem vedela co bude nasledovat a veskere podrobnosti lecby. Pan doktor mi dokonce i mimo pracovni dobu velice rychle odpovedel na moji zpravu. Za coz si ho nesmirne vazim. Diky nemu a celemu tymu Eurofertilu konecne cekame vysnenou rodinu.


M
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Nedařilo se nám otěhotnět, a proto jsme zkusili EuroFertil. MUDr. Richard Lachčina se o nás postaral a vše nám srozumitelně vysvětlil, což není všude samozřejmostí. Pan doktor je profesionál a jsme velice rádi, že jsme ho poznali. Nečekali jsme to, ale už po prvním ET čekáme miminko. Můžeme jen doporučit.


R
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

S MUDr. Lachčinou i celým týmem Eurofertilu máme velice pozitivní zkušenosti. Naše léčba naštěstí netrvala dlouho (2 měsíce), s IVF jsme v podstatě začali na začátku července – první ET se nezdařil, druhý byl úspěšný. MUDr. Lachčina na nás působil velice profesionálně a lidsky, stejně jako celý tým Eurofertilu – sestřičky byly skvělé, usměvavé, embryoložky nám zase stvořily naši vysněnou dceru, která je sice ještě v bříšku, ale daří se jí skvěle. Asi žádnému páru není příjemné řešit léčbu neplodnosti, ale tady se budete cítit dobře, stejně jako my jsme od počátku měli pocit, že jsme v rukou profesionálů.

Tímto bychom chtěli poděkovat panu doktorovi i celému týmu Eurofertilu za skvělou péči a zároveň Vám přejeme mnoho úspěchů a hezké svátky!

R & M (21. týden těhotenství)


J
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Vřele doporučuji. Pan doktor Lachčina je opravdový odborník na tom správném místě. Vždy ochotně poradil, vše vysvětlil a zároveň umí člověku naslouchat a snaží se ho pochopit. Několik let se nám nedařilo otěhotnět přirozenou cestou, ale díky panu doktorovi nyní čekáme vytoužené miminko. Tímto bychom panu doktorovi chtěli moc děkovat a popřát mu ještě více spokojených párů.


V
Ověřeny pacient

Pan Doktor Lachčina je jeden z nejlepších doktorů které jsem mohla poznat. Velký profesionál s lidským přístupem... Pro mě osobně lékař na pravém místě... Kdyby bylo víc takových doktorů jako je Pan Doktor Lachčina❤️???? Ze srdce Panu doktorovi děkujeme, kvůli jeho profesionalitě a skvělému lidskému přístupu čekáme naše první vytoužené miminko...Jsem opravdu ráda že jsem byla v Péči pana doktora, Pán Doktor Lachčina je prostě neeeej. Panu doktorovi mockrát děkujeme. S pozdravem Vladimíra Ž. a Lukáš J.


N
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Těhotenství

Dobrý den,

delší dobu jsem nemohla otěhotnět přirozenou cestou, proto jsme se rozhodli s partnerem navštívit kliniku Eurofertil. Ujal se nás MUDr. Richard Lachčina, který se po celou dobu našich návštěv na klinice o nás výborně staral a vše nám vysvětlil k naší plné spokojenosti. Vřele tohoto pana doktora doporučujeme každému, kdo řeší podobný problém. Má lidský a nadstandardní přístup, což není vůbec běžné.

Nikol

PS.: Teď čekáme s partnerem vysněné miminko :-)


L
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Neplodnost

Velké díky panu doktorovi, díky němu je mezi námi už naše 3 měsíční holčička. Lidský a profesionální přístup. Věřila jsem, že jestli nám má někdo pomoc k vytouženému děťátku, tak je to právě pan doktor Lachčina. Po 6 letech snažení se nám splnilo naše největší přání a touha. Ještě jednou moc děkuji. Lenka z Bohumína


T
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Pan doktor je úžasný, pečlivý, charismatický lékař s profesionálním a lidským přístupem. Jeho přistup a milý úsměv mi dodával sílu a díky panu doktorovi se nám splnil sen a nyní jsem v 12tt. Děkuji za vše. S pozdravem Tůmová


V
Ověřeny pacient

Panu doktorovi Lachčinovi velmi děkuji, přirozeně otěhotnět se mi nedařilo 2 roky, po roce a pul na klinice u pana doktora se konečně podařilo a já jsem již v 15. tt. Pan doktor ma profesionální a individuální přístup, opravdu se snažil vyzkoušet všechny možnosti, aby se mi již podařilo otěhotnět. Panu doktorovi opravdu velice děkuji!


B
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo IVF

Díky panu doktorovi mám čtyřletého syna Pepíčka a za to jsem mu nesmírně vděčná. Proto jsem pevně rozhodnutá, že na další IVF půjdu jedině k němu.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

  Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
  Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
  Přeji hezký den.

  MUDr. Richard Lachčina

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

Více

Léčené nemoci

 • poruchy plodnosti a neplodnost
 • opakované potrácení
 • poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

Specializace

 • gynekologie a porodnictví