Závodní 2678/86, Vítkovice , Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

• poruchy plodnosti a neplodnost
  • opakované potrácení
  • poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Neplodnost

Velké díky panu doktorovi, díky němu je mezi námi už naše 3 měsíční holčička. Lidský a profesionální přístup. Věřila jsem, že jestli nám má někdo pomoc k vytouženému děťátku, tak je to právě pan doktor Lachčina. Po 6 letech snažení se nám splnilo naše největší přání a touha. Ještě jednou moc děkuji. Lenka z Bohumína

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Pan doktor je úžasný, pečlivý, charismatický lékař s profesionálním a lidským přístupem. Jeho přistup a milý úsměv mi dodával sílu a díky panu doktorovi se nám splnil sen a nyní jsem v 12tt. Děkuji za vše. S pozdravem Tůmová

Panu doktorovi Lachčinovi velmi děkuji, přirozeně otěhotnět se mi nedařilo 2 roky, po roce a pul na klinice u pana doktora se konečně podařilo a já jsem již v 15. tt. Pan doktor ma profesionální a individuální přístup, opravdu se snažil vyzkoušet všechny možnosti, aby se mi již podařilo otěhotnět. Panu doktorovi opravdu velice děkuji!

Umístění: jiné místo IVF

Díky panu doktorovi mám čtyřletého syna Pepíčka a za to jsem mu nesmírně vděčná. Proto jsem pevně rozhodnutá, že na další IVF půjdu jedině k němu.

Pan Doktor Richard Lachcina to rzeczowy i profesjonalny specjalista. Wspaniały lekarz, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Razem z mężem oceniamy Go bardzo pozytywnie. Angażuje się i chce pomóc, wysłucha co pacjent ma do powiedzenia, kontakt z Panem Doktorem jest bardzo duży - pisemny oraz telefoniczny, jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Cieszymy się że trafiliśmy właśnie na Niego i mogliśmy Go poznać!!! Z całego serca polecamy!!!

Pan doktor je rozhodně člověk na svém místě, je vstřícný, lidský a opravdový profesionál. Vždy vše pečlivě vysvětlí. Byl vždy ochotný mi poradit i po telefonu, dokonce i ve svém osobním volnu. Jsem nesmírně ráda, že jsem měla tu čest být jeho pacientku.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Lachčinovi a jeho celému týmu z Eurofertilu. Pan doktor je nejprofesionálnější, nejlidštější a prostě nejlepší. Měla jsem spoustu komplikací a vyšší věk, neztratili jsme trpělivost a víru ani já, ani pan doktor a povedlo se. 6.6.2019 se nám narodil chlapeček Ondřej a je to náš malý zázrak....děkujeme, děkujeme, děkujeme...

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Na základě svých zkušeností mohu pana Mudr. Lachčinu s čistým svědomím všem doporučit. Vždy byl velmi milý, ochotný zodpovědět veškeré dotazy a snažil se nám ve všem vyjít maximálně vstříc. Díky jeho skvěle odvedené práci teď čekáme syna. S manželem moc děkujeme.

Kociánová M.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Neplodnost

Výborný doktor, vyzná se a přesně ví jakou léčbu nasadit... Přístup profesionální, v průběhu léčby podával přesné informace a informoval o stavu který může nastat.. Za mě více takových odborníků

O
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Asistovaná reprodukce

Dobrý den,
za nás opravdu lékař a celý jeho tým na vysoké profesionální a hlavně lidské úrovni. Vše nám bylo vždy podrobně a jasně vysvětleno. Můžeme jen doporučit, jedná se opravdu o kvalitní specialisty. Teď se těšíme na další přírůstek do rodiny a velice za vše děkujeme.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
    Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
    Přeji hezký den.

MUDr. Richard Lachčina