Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

• poruchy plodnosti a neplodnost
  • opakované potrácení
  • poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

• gynekologie a porodnictví

Dobrý den,
rádi bychom zde přidali take naše zkušenosti s klinikou EuroFertil, která byla po celou dobu procesu o početí, který sice trval déle než jsme čekali (cca třičtvrtě roku, dva IVF, kdy v druhém byl hned první úspěšný), ale naštěstí se vše povedlo a my tak máme doma milovaného synáčka :-) Doktoři, sestry a personál k nám vždy byli vstřícní, slušní a prostě v pohodě. Sestry jsou vždy usměvavé a pozitivně naladěné. Pan dr. Lachčina je prostě profík na správněm místě, velmi profesionální a s lidským přístupem, prostě Fachman :) . Vždy vše velmi podrobně popíše a odpoví na všechny možné i nemožné otázky. Všechny zákroky jsou také nejprve detailně probrány a vysvětleny a poté šetrně a precizně provedeny.
EuroFertil můžeme a budeme všem, kterí mají nějaký problém s početím vždy vřele doporučovat, protože jsou prostě skvělí v tom, co a jak dělají.
Děkujeme
P+H=>M

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pan doktor Lachčina při každé návštěvě velice příjemný ,snažil se vše vysvětlit, poradit a zároveň pomoct do ničeho nás nenutil, vždy nám nechal čas na rozmyšlenou. Začátkem roku 2019 6x IUI ani jeden pokus nevyšel, poté dovolená, urovnání myšlenek a březen 2020 IVF ,první ET a vyšlo to ❤️ Děkujeme ❤️

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

S panem doktorem Lachčinou jsme byli nesmírně spokojeni. Od první návštěvy jsem měla pozitivní nadhled na situaci a podporu právě díky němu . Pan doktor byl ochotný, upřímný a jeho přístrup mi velmi vyhovoval. Díky jeho pomoci se nám podařilo po dlouhé době otěhotnět a i poté nám věnoval dostatečnou pozornost během mých neustálých dotazů:). Mohu jen doporučit, svou práci koná na výbornou.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pana doktora mohu jen doporucit. Uzasny, empaticky, vtipny doktor s lidskym pristupem. Byl ochotny nam vse vysvetlit, odpovedel na vsechny nase otazky a vyvratil nase obavy. Veskera vysetreni byla dukladna a vzdy jsem vedela co bude nasledovat a veskere podrobnosti lecby. Pan doktor mi dokonce i mimo pracovni dobu velice rychle odpovedel na moji zpravu. Za coz si ho nesmirne vazim. Diky nemu a celemu tymu Eurofertilu konecne cekame vysnenou rodinu.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Nedařilo se nám otěhotnět, a proto jsme zkusili EuroFertil. MUDr. Richard Lachčina se o nás postaral a vše nám srozumitelně vysvětlil, což není všude samozřejmostí. Pan doktor je profesionál a jsme velice rádi, že jsme ho poznali. Nečekali jsme to, ale už po prvním ET čekáme miminko. Můžeme jen doporučit.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

S MUDr. Lachčinou i celým týmem Eurofertilu máme velice pozitivní zkušenosti. Naše léčba naštěstí netrvala dlouho (2 měsíce), s IVF jsme v podstatě začali na začátku července – první ET se nezdařil, druhý byl úspěšný. MUDr. Lachčina na nás působil velice profesionálně a lidsky, stejně jako celý tým Eurofertilu – sestřičky byly skvělé, usměvavé, embryoložky nám zase stvořily naši vysněnou dceru, která je sice ještě v bříšku, ale daří se jí skvěle. Asi žádnému páru není příjemné řešit léčbu neplodnosti, ale tady se budete cítit dobře, stejně jako my jsme od počátku měli pocit, že jsme v rukou profesionálů.

Tímto bychom chtěli poděkovat panu doktorovi i celému týmu Eurofertilu za skvělou péči a zároveň Vám přejeme mnoho úspěchů a hezké svátky!

R & M (21. týden těhotenství)

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Vřele doporučuji. Pan doktor Lachčina je opravdový odborník na tom správném místě. Vždy ochotně poradil, vše vysvětlil a zároveň umí člověku naslouchat a snaží se ho pochopit. Několik let se nám nedařilo otěhotnět přirozenou cestou, ale díky panu doktorovi nyní čekáme vytoužené miminko. Tímto bychom panu doktorovi chtěli moc děkovat a popřát mu ještě více spokojených párů.

Pan Doktor Lachčina je jeden z nejlepších doktorů které jsem mohla poznat. Velký profesionál s lidským přístupem... Pro mě osobně lékař na pravém místě... Kdyby bylo víc takových doktorů jako je Pan Doktor Lachčina❤️???? Ze srdce Panu doktorovi děkujeme, kvůli jeho profesionalitě a skvělému lidskému přístupu čekáme naše první vytoužené miminko...Jsem opravdu ráda že jsem byla v Péči pana doktora, Pán Doktor Lachčina je prostě neeeej. Panu doktorovi mockrát děkujeme. S pozdravem Vladimíra Ž. a Lukáš J.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Těhotenství

Dobrý den,

delší dobu jsem nemohla otěhotnět přirozenou cestou, proto jsme se rozhodli s partnerem navštívit kliniku Eurofertil. Ujal se nás MUDr. Richard Lachčina, který se po celou dobu našich návštěv na klinice o nás výborně staral a vše nám vysvětlil k naší plné spokojenosti. Vřele tohoto pana doktora doporučujeme každému, kdo řeší podobný problém. Má lidský a nadstandardní přístup, což není vůbec běžné.

Nikol

PS.: Teď čekáme s partnerem vysněné miminko :-)

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Neplodnost

Velké díky panu doktorovi, díky němu je mezi námi už naše 3 měsíční holčička. Lidský a profesionální přístup. Věřila jsem, že jestli nám má někdo pomoc k vytouženému děťátku, tak je to právě pan doktor Lachčina. Po 6 letech snažení se nám splnilo naše největší přání a touha. Ještě jednou moc děkuji. Lenka z Bohumína

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
    Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
    Přeji hezký den.

MUDr. Richard Lachčina