Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Neplodnost

Výborný doktor, vyzná se a přesně ví jakou léčbu nasadit... Přístup profesionální, v průběhu léčby podával přesné informace a informoval o stavu který může nastat.. Za mě více takových odborníků

Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

• poruchy plodnosti a neplodnost
  • opakované potrácení
  • poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

O
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Asistovaná reprodukce

Dobrý den,
za nás opravdu lékař a celý jeho tým na vysoké profesionální a hlavně lidské úrovni. Vše nám bylo vždy podrobně a jasně vysvětleno. Můžeme jen doporučit, jedná se opravdu o kvalitní specialisty. Teď se těšíme na další přírůstek do rodiny a velice za vše děkujeme.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Dobrý den,rada bych touto cestou ještě jednou poděkovala panu doktoru Lachčinovi a celému týmu Eurofertilu,za jejich pomoc,péči a trpělivost.Pana doktora jsme začali navštěvovat před necelými dvěma lety a i přes mé velké zdravotní problémy a velké zdravotní riziko se panu doktoru podařil obrovský zázrak,za který jsme mu nesmírně vděčni a doufáme,že vše dobře dopadne a brzy doma přivítáme naše krásné miminko,které v bříšku krásně roste a má se k světu....je to opravdu člověk na pravém místě, přátelský,důsledný,ochotný,prostě lépe jsme si vybrat nemohli a velmi si ceníme jeho přístupu a práce ,opravdu můžu všem párům vřele doporučit. Ještě jednou Vám velmi děkujeme a přejeme mnoho dalších profesních úspěchů Nováková Šárka a Roman Zmydloch

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Kliniku Eurofertil jsme prvně navštívili v únoru 2018, abychom zjistili zda jsem oba v pořádku, když se nám nedařilo po jednom zamlklém těhotenství znovu počít. Pan doktor i celý personál byl vždy velmi milý, příjemný a profesionální. Nikdo nám nic nevnucoval, pan doktor vždy odpověděl na všechny otázky a absolvovali jsme 2 cykly IUI. Rok se s rokem sešel (od první návštěvy) a nyní jsme tolik vytoužená kompletní rodina, která se nám rozrostla o krásná dvojčátka.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Vytouzene miminko

Pan doktor Lachcina je velmi trpělivý..úžasný doktor... Díky kterému čekáme naše vysněné miminko.. díky panu doktorovi jsem vždy po každé návštěvě u něj ... Odcházela s nadějí...že jednou se to podaří... A zadařilo při prvním ivf... A hned dvakrát... První bohužel nedopadlo... Ale nyní se těšíme...z malého zázraků...co ve mě roste a to díky jen panu doktoru Lachcinovi... Kdyby bylo možné... Navštěvují ho celé těhotenství...???? Ještě jednou mockrát děkuji za všechno a více takových doktorů jako je pan Lachcina ????????

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Léčba neplodnosti

Dobrý den, pan doktor Lachčina je odborník s dobrým přístupem, vše vysvětlil, poradil. V EuroFertilu jsme byli v péči 2 roky. Díky doktoru Lachčinovi konečně čekáme miminko. Moc děkujeme. S pozdravem Cyganová s partnerem.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Problém otěhotnět

Děkujeme celému týmu kliniky Eurofertilu. Pan doktor Lachčina, sestřičky a všichni ostatní nám neskutečně pomohli. Dne 10.1.2019 jsem porodila vytouženou zdravou holčičku. Díky panu Lachčinovi se nám po 3 letech podařilo otěhotnět pomocí IVF hned na první pokus. Mohu jen doporučit. Splnil se nám sen. Děkujeme moc.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny gynekologické vyšetření

Tohoto doktora jsem naštivovala asi 2roky bilo provedeno 5krat iui po inf sem otehotnela čekam dvojčatka . moc vám Dekuji ste zlaty Maková

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny diagnostické testy neplodnosti

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi,za vyřešení našeho problémů,za profesionální pristup,. Nikdy jsme se u něho necítili jako na klinice,vždy nám dobře poradil a díky němu čekáme naše vysněné dvojcatka. Dale chceme poděkovat celemu personálu Eurofertilu,za usměvavý a pěkný přístup. Za nás můžeme vřele doporučit. Manželé Staňkovi

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Jsme velmi rádi že jsme si vybrali k řešení našeho problému s početním eurofertil a s ním pana doktora Lachčinu. Nemohli jsme udělat lépe. Je to člověk na správném místě. Vždy s pozitivní náladou a chutí pomoci druhým. Profesionální přístup.
Můžeme jen doporučit dále. Děkujeme, že nám pomohl splnit náš sen.

O

Dobrý den,

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Vytouzene miminko

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Léčba neplodnosti

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Problém otěhotnět

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Můžeme jen doporučit dále. Děkujeme, že nám pomohl splnit náš sen.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
    Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
    Přeji hezký den.

MUDr. Richard Lachčina