Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

• Poruchy plodnosti a neplodnost
  • Opakované potrácení
  • Poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

• gynekologie a porodnictví

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Dobrý den touto cestou bysme rádi poděkovali panu doktorů Lachčinovi a celému týmu v eurofertilu za velkou ochotu pomoct nám k vytouženému miminku nebylo to snadné ale pan doktor se nevzdal ani na vteřinu neváhal věděl přesně co je pro nás to správne díky panu doktorovi a jeho týmu teď čekáme naší vysněnou holčičku sice ještě pár týdnů ale mi sme moc vděční těšíme se až přijdeme ukázat váš zázrak... S pozdravem a přáním hezkého dne Martina a Zdeněk

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

jó napot mindenkinek!!! 1000 köszönet dr Richard Lachčina!! És csapatának. Nagyon profi módon történt ez az egész, 6 éve hogy nem tudtunk a feleségemmel teherbe esni már gondoltunk hogy semmi nem sikerül! De hála istennek sikerült nagy köszönet dr úrnak!! Dr Richard Lachčina nagyon jó és profi a szakmájában és nagyon nagy szíve van!!! Még egyszer köszönjük magának és nővéreknek!! Sok szerencsét kivanunk az életében!! Sok szeretettel István Szilágyi és Mariana Siladi... Nagyon nagyon ajánljuk az Eurofertilt műmegtermenités clinikat

MUDr. Richard Lachčina

Én is nagyon szépen köszönöm a kedves véleményét és minden jót kívánok!

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Dobrý den , chtela bych poděkovat panu doktorovi že nám splnil ten největší sen a díky panu doktorovi se můžeme nazývat máma a táta . Vždy jsme se u pana doktora cítila úžasně .musela jsem hledat než jsem našla opravdu toho nejlepšího pana doktora ,který má srdce na správném místě , vždy úsměv na rtech ,odpověděl i vysvětlil všechny naše dotazy . I přes malé komplikace které byly to pán doktor zvládl jako správný profesionál ! Teď už diky panu doktorovi máme 11 měsíční slečnu a za týden slavíme své první narozeniny . Je to jako sen chystat princeznovskou oslavu . Každý den děkuji za to ,že si můžeme užívat rodičovství . Brzy nás tam máte zase Ještě jednou ze srdce moc děkujeme

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pan Doktor Richard Lachcina to rzeczowy i profesjonalny specjalista. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu. Wspaniały lekarz, ale również i człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Razem z mężem oceniamy Go bardzo pozytywnie. Angażuje się i chce pomóc, zawsze wysłucha pacjenta, kontakt z Panem Doktorem jest bardzo duży - pisemny oraz telefoniczny, jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Cieszymy się że trafiliśmy do Niego!!! Z całego serca polecamy!!!

Dobrý den,
rádi bychom zde přidali take naše zkušenosti s klinikou EuroFertil, která byla po celou dobu procesu o početí, který sice trval déle než jsme čekali (cca třičtvrtě roku, dva IVF, kdy v druhém byl hned první úspěšný), ale naštěstí se vše povedlo a my tak máme doma milovaného synáčka :-) Doktoři, sestry a personál k nám vždy byli vstřícní, slušní a prostě v pohodě. Sestry jsou vždy usměvavé a pozitivně naladěné. Pan dr. Lachčina je prostě profík na správněm místě, velmi profesionální a s lidským přístupem, prostě Fachman :) . Vždy vše velmi podrobně popíše a odpoví na všechny možné i nemožné otázky. Všechny zákroky jsou také nejprve detailně probrány a vysvětleny a poté šetrně a precizně provedeny.
EuroFertil můžeme a budeme všem, kterí mají nějaký problém s početím vždy vřele doporučovat, protože jsou prostě skvělí v tom, co a jak dělají.
Děkujeme
P+H=>M

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pan doktor Lachčina při každé návštěvě velice příjemný ,snažil se vše vysvětlit, poradit a zároveň pomoct do ničeho nás nenutil, vždy nám nechal čas na rozmyšlenou. Začátkem roku 2019 6x IUI ani jeden pokus nevyšel, poté dovolená, urovnání myšlenek a březen 2020 IVF ,první ET a vyšlo to ❤️ Děkujeme ❤️

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

S panem doktorem Lachčinou jsme byli nesmírně spokojeni. Od první návštěvy jsem měla pozitivní nadhled na situaci a podporu právě díky němu . Pan doktor byl ochotný, upřímný a jeho přístrup mi velmi vyhovoval. Díky jeho pomoci se nám podařilo po dlouhé době otěhotnět a i poté nám věnoval dostatečnou pozornost během mých neustálých dotazů:). Mohu jen doporučit, svou práci koná na výbornou.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pana doktora mohu jen doporucit. Uzasny, empaticky, vtipny doktor s lidskym pristupem. Byl ochotny nam vse vysvetlit, odpovedel na vsechny nase otazky a vyvratil nase obavy. Veskera vysetreni byla dukladna a vzdy jsem vedela co bude nasledovat a veskere podrobnosti lecby. Pan doktor mi dokonce i mimo pracovni dobu velice rychle odpovedel na moji zpravu. Za coz si ho nesmirne vazim. Diky nemu a celemu tymu Eurofertilu konecne cekame vysnenou rodinu.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Nedařilo se nám otěhotnět, a proto jsme zkusili EuroFertil. MUDr. Richard Lachčina se o nás postaral a vše nám srozumitelně vysvětlil, což není všude samozřejmostí. Pan doktor je profesionál a jsme velice rádi, že jsme ho poznali. Nečekali jsme to, ale už po prvním ET čekáme miminko. Můžeme jen doporučit.

Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

S MUDr. Lachčinou i celým týmem Eurofertilu máme velice pozitivní zkušenosti. Naše léčba naštěstí netrvala dlouho (2 měsíce), s IVF jsme v podstatě začali na začátku července – první ET se nezdařil, druhý byl úspěšný. MUDr. Lachčina na nás působil velice profesionálně a lidsky, stejně jako celý tým Eurofertilu – sestřičky byly skvělé, usměvavé, embryoložky nám zase stvořily naši vysněnou dceru, která je sice ještě v bříšku, ale daří se jí skvěle. Asi žádnému páru není příjemné řešit léčbu neplodnosti, ale tady se budete cítit dobře, stejně jako my jsme od počátku měli pocit, že jsme v rukou profesionálů.

Tímto bychom chtěli poděkovat panu doktorovi i celému týmu Eurofertilu za skvělou péči a zároveň Vám přejeme mnoho úspěchů a hezké svátky!

R & M (21. týden těhotenství)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
    Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
    Přeji hezký den.

MUDr. Richard Lachčina