Adresa

Závodní 2678/86, Vítkovice, Ostrava
EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

O mně

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

Více

Léčené nemoci

 • poruchy plodnosti a neplodnost
 • opakované potrácení
 • poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

Specializace

 • gynekologie a porodnictví

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
82 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
P
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Dobrý den,
rádi bychom zde přidali take naše zkušenosti s klinikou EuroFertil, která byla po celou dobu procesu o početí, který sice trval déle než jsme čekali (cca třičtvrtě roku, dva IVF, kdy v druhém byl hned první úspěšný), ale naštěstí se vše povedlo a my tak máme doma milovaného synáčka :-) Doktoři, sestry a personál k nám vždy byli vstřícní, slušní a prostě v pohodě. Sestry jsou vždy usměvavé a pozitivně naladěné. Pan dr. Lachčina je prostě profík na správněm místě, velmi profesionální a s lidským přístupem, prostě Fachman :) . Vždy vše velmi podrobně popíše a odpoví na všechny možné i nemožné otázky. Všechny zákroky jsou také nejprve detailně probrány a vysvětleny a poté šetrně a precizně provedeny.
EuroFertil můžeme a budeme všem, kterí mají nějaký problém s početím vždy vřele doporučovat, protože jsou prostě skvělí v tom, co a jak dělají.
Děkujeme
P+H=>M


N
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pan doktor Lachčina při každé návštěvě velice příjemný ,snažil se vše vysvětlit, poradit a zároveň pomoct do ničeho nás nenutil, vždy nám nechal čas na rozmyšlenou. Začátkem roku 2019 6x IUI ani jeden pokus nevyšel, poté dovolená, urovnání myšlenek a březen 2020 IVF ,první ET a vyšlo to ❤️ Děkujeme ❤️


T
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

S panem doktorem Lachčinou jsme byli nesmírně spokojeni. Od první návštěvy jsem měla pozitivní nadhled na situaci a podporu právě díky němu . Pan doktor byl ochotný, upřímný a jeho přístrup mi velmi vyhovoval. Díky jeho pomoci se nám podařilo po dlouhé době otěhotnět a i poté nám věnoval dostatečnou pozornost během mých neustálých dotazů:). Mohu jen doporučit, svou práci koná na výbornou.


A
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Pana doktora mohu jen doporucit. Uzasny, empaticky, vtipny doktor s lidskym pristupem. Byl ochotny nam vse vysvetlit, odpovedel na vsechny nase otazky a vyvratil nase obavy. Veskera vysetreni byla dukladna a vzdy jsem vedela co bude nasledovat a veskere podrobnosti lecby. Pan doktor mi dokonce i mimo pracovni dobu velice rychle odpovedel na moji zpravu. Za coz si ho nesmirne vazim. Diky nemu a celemu tymu Eurofertilu konecne cekame vysnenou rodinu.


M
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Jiný

Nedařilo se nám otěhotnět, a proto jsme zkusili EuroFertil. MUDr. Richard Lachčina se o nás postaral a vše nám srozumitelně vysvětlil, což není všude samozřejmostí. Pan doktor je profesionál a jsme velice rádi, že jsme ho poznali. Nečekali jsme to, ale už po prvním ET čekáme miminko. Můžeme jen doporučit.


R
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

S MUDr. Lachčinou i celým týmem Eurofertilu máme velice pozitivní zkušenosti. Naše léčba naštěstí netrvala dlouho (2 měsíce), s IVF jsme v podstatě začali na začátku července – první ET se nezdařil, druhý byl úspěšný. MUDr. Lachčina na nás působil velice profesionálně a lidsky, stejně jako celý tým Eurofertilu – sestřičky byly skvělé, usměvavé, embryoložky nám zase stvořily naši vysněnou dceru, která je sice ještě v bříšku, ale daří se jí skvěle. Asi žádnému páru není příjemné řešit léčbu neplodnosti, ale tady se budete cítit dobře, stejně jako my jsme od počátku měli pocit, že jsme v rukou profesionálů.

Tímto bychom chtěli poděkovat panu doktorovi i celému týmu Eurofertilu za skvělou péči a zároveň Vám přejeme mnoho úspěchů a hezké svátky!

R & M (21. týden těhotenství)


J
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny

Vřele doporučuji. Pan doktor Lachčina je opravdový odborník na tom správném místě. Vždy ochotně poradil, vše vysvětlil a zároveň umí člověku naslouchat a snaží se ho pochopit. Několik let se nám nedařilo otěhotnět přirozenou cestou, ale díky panu doktorovi nyní čekáme vytoužené miminko. Tímto bychom panu doktorovi chtěli moc děkovat a popřát mu ještě více spokojených párů.


V
Ověřeny pacient

Pan Doktor Lachčina je jeden z nejlepších doktorů které jsem mohla poznat. Velký profesionál s lidským přístupem... Pro mě osobně lékař na pravém místě... Kdyby bylo víc takových doktorů jako je Pan Doktor Lachčina❤️???? Ze srdce Panu doktorovi děkujeme, kvůli jeho profesionalitě a skvělému lidskému přístupu čekáme naše první vytoužené miminko...Jsem opravdu ráda že jsem byla v Péči pana doktora, Pán Doktor Lachčina je prostě neeeej. Panu doktorovi mockrát děkujeme. S pozdravem Vladimíra Ž. a Lukáš J.


N
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Těhotenství

Dobrý den,

delší dobu jsem nemohla otěhotnět přirozenou cestou, proto jsme se rozhodli s partnerem navštívit kliniku Eurofertil. Ujal se nás MUDr. Richard Lachčina, který se po celou dobu našich návštěv na klinice o nás výborně staral a vše nám vysvětlil k naší plné spokojenosti. Vřele tohoto pana doktora doporučujeme každému, kdo řeší podobný problém. Má lidský a nadstandardní přístup, což není vůbec běžné.

Nikol

PS.: Teď čekáme s partnerem vysněné miminko :-)


L
Ověřeny pacient
Umístění: EuroFertil CZ a.s., Centrum reprodukční medicíny Neplodnost

Velké díky panu doktorovi, díky němu je mezi námi už naše 3 měsíční holčička. Lidský a profesionální přístup. Věřila jsem, že jestli nám má někdo pomoc k vytouženému děťátku, tak je to právě pan doktor Lachčina. Po 6 letech snažení se nám splnilo naše největší přání a touha. Ještě jednou moc děkuji. Lenka z Bohumína


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobry den, pouzila jsem postinor 11 hodin po styku. Vzala jsem si jen jednu tabletu, protoze v minulosti se druha tableta brala az za 12 hodin po prvni. O dve hodiny jsem nasla v letaku, ze se obe tablety berou soucasne. Vzala jsem si ji tedy s 2 hodinovym zpozdeni. Jak velky vliv to ma na jeji ucinek? Dekuji

  Dobrý den, dvouhodinové zpoždění nebude mít vůbec žádný vliv na účinnost nouzové postkoitální antikoncepce.
  Počítejte prosím ovšem s tím, že ani přesné dodržení všech doporučení uvedených v příbalovém letáku Vám nemůže zaručit 100% účinnost použité metody.
  Přeji hezký den.

  MUDr. Richard Lachčina

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Specialista v oboru reprodukční medicína. Specjalista w zakresie medycyny rozrodu. Reproductive medicine specialist. 2004 – Atestační zkouška...

Více

Léčené nemoci

 • poruchy plodnosti a neplodnost
 • opakované potrácení
 • poruchy menstruačního cyklu u žen v plodném věku

Specializace

 • gynekologie a porodnictví