Ordinace PL pro děti a dorost
Malostranské náměstí 24, Praha

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Díky její zkušenosti a pečlivosti zachránila našemu synovi život. Na svoje malé pacienty myslí a volá i jen tak preventivně, aby se sama informovala a případně dál poradila. Je NEJ!

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Pani doktorka Polaskova je obetava doktorka, ktera ma sve povolani rada. A ma opravdu rada deti, umi s nima pracovat. Je pecliva, ale nedava okamzite atb, za co jsem ji vdecna, ze nemusim svadet boje. Ma CRP test primo v ordinaci. Pracuje s clovekem individualne. Vnima cemu veri, a s cim se trapi. Je ochotna jit do individualniho ovkovaciho planu, kdyz je potreba. Pracuje i mimo sve ordinacni hodiny po telefonu - kdykoliv je vazny problem, vzdy odepise, nebo zavola. A v neposledni rade, ma skvelou sestricku, ktera nam mnohokrat take poradila po telefonu. Doporucuji.

Stěhujeme se mimo Prahu a tak bych tímto paní doktorce chtěla poděkovat za veškerou profesionální a velice osobní péči. Začala již první den, kdy nás propustili z porodnice a já paní doktorce volala jestli bychom se mohly objednat na první kontrolu. Paní doktorka okamžitě nabídla návštěvu sestřičky, která měla zrovna volno a byla u nás do 15 minut.
Dcera měla v prvních měsících dlouhotrvající kašel a paní doktorka místo, aby nás odbyla nasazením antibiotik, posílala nás na různá vyšetření. Zjistilo se, že se jedná o alergii na BKM což paní doktorka od začátku naznačovala.
Děkujeme tímto za skvělou péči, jak paní doktorce, tak i jejím skvělým a přemilým sestřičkám za jejich ochotu a nesmazatelný úsměv na tváři.

K pani doktorce Polaskove jsem chodila i ja jako dite, a nasledne mi byla nahodou doporucena pro me dite (ja samozrejme za ta leta zapomnela, ale jakysi hrejivy pocit se opet dostavil, kdyz jsme ji znovu spatrila). Jsem velmi spokojena, libi se mi jeji pristup, ktery je komplexni, naprosto ji duveruji. Take ma vybornou sestricku, ktera mi nekolikrat velmi pomohla po telefonu a je vzdy ochotna a moc mila. Presto, ze jsem se prestehovala mimo Prahu - puvodne mela doktorku temer za rohem, porad dojizdim a chci nechat sve dite v jeji peci.

Moc milá paní doktorka, nedám na ni dopustit. Vždy mi dobře poradí a o moje dítě se stará skvěle. V ordinaci jsem nikdy nečekala dlouho, paní doktorka má vše dobře zorganizované a tak jsem opravdu maximálně spokojena.

zkuseny praktik s nadhledem a se zajmem o nove trendy a poznatky v oboru, pohotove reseni situace BEZ OBJEDNANI, taky telefonicky se da hodne a dobre vyresit,kdyz jsme byli objednani, nikdy jsme necekali dele nez 5-10min,skvele zachazi s detmi,ordinacni doba perfektni, kontakty taky, az na ty kycle pro mimina az do krce:)(smichov by se hodil) jinak perfektni!

Nejlepší dětská doktorka.
Díky její rychlí diagnostice mi zachránila život.
Fakt doporučuji ;-)

super detska doktorka
mila a komunikativni
nedava hned antibiotika
ma test z prstu jestli je infekce bakterialni a nebo vbirova takze nezatezuje dite antibiotikama zbytecne
pouziva i homeopatii
jeji sestricka skvela a mila :-)

Pání doktorka není špatná, ale mnohdy si neví rady, například při těžších onemocněních, jako je třeba zápal plic. Dlouho se snaží léčit paralenem, antibiotika nasazuje až pozdě, když je dítě doma už 14 dni. Vřele vám doporučuji doktorku Moravcovou (ORL, Praha 2, Kateřinská).

Paní dr. Polášková je moc pečlivá, milá a hodná lékařka. Pro svoji dceru bych rozhodně nenašla lepší. Sestřička je ochotná a také vždy usměvavá. Doporučuji všem maminkám, kterým zaleží na svých dětech.