Praktická lékařka pro dospělé
Hrnčířská 4, Brno

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

K paní doktorce jsem přešla na doporučení mého manžela po tom co mi moje lékařka nedokázala diagnostikovat zápal plic a týden jsem byla v horečkách. Paní doktorka Pešková je milá, věří mi, když mne něco bolí a snaží se mi pomoci. Věřím, že jsem u ní v dobrých rukou.

Paní doktorka je velice milá a má rychlý styl vyřizování, což je naprosto úžasné, přesto si vždy najde chvíli, aby s vámi prohodila pár slov o rodině a podobně. Vždy se dopodrobna vyptá, co vás trápí a obratem navrhne způsob léčby a případnou medikaci. Také mi vyhověla, kdykoliv jsem chtěla žádanku ke specialistovi. Lepšího praktického lékaře jsem neměla!

U paní doktorky jsem asi rok a jsem nad míru spokojená. Vždy si poslechne, co mě trápí, napíše mi léky a konzultuje se mnou mé problémy. Je vstřícná a ochotná. Doporučuji.

Paní doktorka je milá, což se nedá říct o její sestře. Jsem u dr. zapsaná již 7. rok a pokaždé, když jsem přišla s problémem, byly mi předepsány antibiotika, bez jakéhokoliv odběru krve a plošné diagnozy, jediný lék vidí dr. v antibiotikách. Když pacient žádá o krevní testy a odpovědí je balíček antibiotik, s odpovědí, že nic jiného nepomůže, něco je špatně.

Mudr Pešková je vstřícná a ochotná.

Chodím k ní už mnoho let. Vždy stanovila tu spávnou dignosu a chová se velmi příjemně. Plně jí důvěřuji

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Je nejen skvělá a pečlivá lékařka, ale je i velmi milá a příjemná jako člověk. Dokáže nejen řešit zdravotní problémy, ale i vyslechnout a povzbudit, což u všech lékařů není samozřejmostí.

Tato praktická lékařka je nejlepší za mojí dobu dospělosti (*1957)
a jsem velmi spokojen.
Bořivoj Kubík

Já mám dobré zkušenosti. Paní doktorka mě vždy řádně vyšetřila a raději odeslala ještě dál nebo udělala krevní testy, když se jí něco nezdálo, což se ne všude děje automaticky. Nemůžu si stěžovat.

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, je milá, při vyšetření velmi důkladná, vždy když jsem byla nemocná tak mi nasadila léky takové aby mě moc nestáli ale hlavně aby zabraly.