Adresa

Praktická lékařka pro dospělé
Hrnčířská 4, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

K paní doktorce jsem přešla na doporučení mého manžela po tom co mi moje lékařka nedokázala diagnostikovat zápal plic a týden jsem byla v horečkách. Paní doktorka Pešková je milá, věří mi, když mne něco bolí a snaží se mi pomoci. Věřím, že jsem u ní v dobrých rukou.

P
Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá a má rychlý styl vyřizování, což je naprosto úžasné, přesto si vždy najde chvíli, aby s vámi prohodila pár slov o rodině a podobně. Vždy se dopodrobna vyptá, co vás trápí a obratem navrhne způsob léčby a případnou medikaci. Také mi vyhověla, kdykoliv jsem chtěla žádanku ke specialistovi. Lepšího praktického lékaře jsem neměla!

H

U paní doktorky jsem asi rok a jsem nad míru spokojená. Vždy si poslechne, co mě trápí, napíše mi léky a konzultuje se mnou mé problémy. Je vstřícná a ochotná. Doporučuji.


K
Ověřený profil

Paní doktorka je milá, což se nedá říct o její sestře. Jsem u dr. zapsaná již 7. rok a pokaždé, když jsem přišla s problémem, byly mi předepsány antibiotika, bez jakéhokoliv odběru krve a plošné diagnozy, jediný lék vidí dr. v antibiotikách. Když pacient žádá o krevní testy a odpovědí je balíček antibiotik, s odpovědí, že nic jiného nepomůže, něco je špatně.


Mudr Pešková je vstřícná a ochotná.


Chodím k ní už mnoho let. Vždy stanovila tu spávnou dignosu a chová se velmi příjemně. Plně jí důvěřuji


S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Je nejen skvělá a pečlivá lékařka, ale je i velmi milá a příjemná jako člověk. Dokáže nejen řešit zdravotní problémy, ale i vyslechnout a povzbudit, což u všech lékařů není samozřejmostí.


K

Tato praktická lékařka je nejlepší za mojí dobu dospělosti (*1957)
a jsem velmi spokojen.
Bořivoj Kubík


H

Já mám dobré zkušenosti. Paní doktorka mě vždy řádně vyšetřila a raději odeslala ještě dál nebo udělala krevní testy, když se jí něco nezdálo, což se ne všude děje automaticky. Nemůžu si stěžovat.


V

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená, je milá, při vyšetření velmi důkladná, vždy když jsem byla nemocná tak mi nasadila léky takové aby mě moc nestáli ale hlavně aby zabraly.


Došlo k chybě, zkuste to znovu