Adresa

Spálená 78/12, Praha
Gynekologie Spálená s.r.o

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie Spálená s.r.o

U pani doktorky som registrovaná viac ako 4 roky a som maximálne spokojná. Vyšetrenia sú bezbolestné, doktorka milá, príjemná. Počas tehotenstva som bola veľmi dôkladne sledovaná.
Má modernú ordináciu s ultrazvukom a velmi oceňujem systém objednávania cez internet na presný čas a konzultácie problemov cez správy.


V
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie Spálená s.r.o

Paní dokorku Kavanovou navštěvuji asi 8 let a nedám na ni dopustit. Vždy je milá, pečlivá, věnuje se, je velmi šetrná a vše vysvětlí. Sestřička bývá někdy do telefonu ráznější, ale v ordinaci je vždy také velice příjemná. Kdyby ji někdo chtěl doporučit, s čistým svědomím to udělám. Jsem za ni opravdu ráda.


Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie Spálená s.r.o

Paní doktorka je skvělá, pečlivá, jemná a laskavá. Gynekologická ordinace nepatří mezi nejoblíbenější místa, ale sem chodím vždy ráda už déle než rok a paní doktorku bych za nic nevyměnila. Vřele doporučuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologie Spálená s.r.o

Velmi laxni přístup. Nepříjemná sestřička. Poté, co jsem řekla, že je mi tak špatně, že nemůžu nic sníst a že už únavou nemůžu ani chodit, ani náznak dotazu na neschopenku (kterou jsem btw měla jen jednou za život, když jsem měla campilobacterii). Nezájem. Dr zcela určitě milá, dokud neřeší problém. Problému pak nevěnovala žádnou pozornost s tím, že i moje předchozí potíže nebere v potaz. Bohužel zkušenost opakovaná, po které ž u této lékařky dál nebudu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Také mám bohužel zkušenost s jedním jediným pozdním příchodem kvůli ranní dopravní zácpě. A i přes velké zdravotní komplikace (23tt: velké bolesti, pootevřené děložní hrdlo a chřipka) mě sestřička po poradě s doktorkou vyhodila a objednala na jiný den, přestože čekárna byla prázdná a řekla jsem jí že klidně počkám jakkoliv dlouho. Toto jednání mne velmi zklamalo, do této chvíle jsem totiž chodila k paní doktorce moc ráda ale dle mého názoru by se mělo vyjít vstříc těhotné ženě, která by se neměla v těhotenství stresovat a proto změním lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Pani doktorka bola milá, do tej doby, dokedy som od nej nič viac nechcela, ako bolo nutné. Náštevy u nej vždy prebehli rýchlo, k môjmu tehotenstvu mi nikdy nič podrobnejšie nikdy nepovedala, aj keď som sa jej zdôverovala s niektorými problémami. Ultrazvuk mi robila len raz, inak len počúvala tlkot srdca cez Doppler. V utorok 29.11.2016 som bola objednaná na 9:20, prišla som 9:35 (žiaľ, meškanie bolo zapríčinené dopravnou situáciou) a jej nová extrémne nepríjemná sestrička povedala, že je nutné ma preobjednať, pretože majú plno - podotýkam, že mali prázdnu čakáreň. Hovorím jej - som tehotná, v 21. týždni a od nedele zvraciam a nič nejem, nato mi odpovedala, že je to bežné tehotenstvo (dovtedy som ale takéto problémy nemala, takže bežné to nie je), jej sestrička ešte nakoniec začala napodobňovať moju slovenčinu, čo považujem za vrchol! ( nehovoriac o tom, že ma odmietla prezrieť a ešte v stave, v ktorom som bola...) Nechali ma tam čakat 1:15hod. aby mi oznámili, že teda ma naozaj preobjednajú a nevyšetria. Ja som pacient, ktorý sa na nič nevypytuje, všetko čo povie doktor beriem 100% , nechcem ich nikdy navyše zaťažovať ani otázkami, ani mojou zbytočne dlhou prítomnosťou v ambulancii, ale myslím, že tento prístup bol viac než len neprofesionálny.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


L
Ověřeny pacient

Musím potvrdit, že paní doktorka je milá. Při mé první návštěvě byla velice pečlivá a já jsem byla nadšená. Nyní jsem u ní registrovaná cca 5 let. Netrpím žádnými zjevnými problémy, takže všechna běžná vyšetření vždy v pořádku. Jakmile jsem však ve svých 38,5 letech chtěla provést základní vyšetření, zda jsme s partnerem z reprodukčního hlediska v pořádku, tak mi řekla, že žádné takové vyšetření neexistuje (!!!!). A dodala, že to mám začít řešit až po roce snažení. Nakonec po mém naléhání tedy vypsala doporučení na vyšetření v CAR, ale bylo vidět, že to dělá strašně nerada a komentovala to slovy, že to stejně nestihnu do 39. narozenin, do kdy pojišťovna přispívá na metody umělého oplodnění (stihla jsem to). Přitom jsem jen chtěla, aby udělala základní vyšetření, která případně odhalí nějaký zjevný problém, takže by pro začátek stačilo, kdyby mi sama udělala hormonální profil, sledovala cyklus a partnera poslala na spermiogram.
Neudělala mi ani UTZ vyšetření a nedělá mi ho při žádné preventivní prohlídce. Což, jak jsem zjistila, ostatní lékaři dělají běžně v rámci standardní roční prevence.
Mám dojem, že paní doktorka je fajn do té doby, dokud je člověk zcela odevzdaný a nevědomý. Možná v tom hraje roli i to, že nepřiplácím dobrovolný roční příspěvek 1000 Kč za nadstandardní servis ( který nevyužívám).


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto skvělá. Je příjemná, lidská a přitom otevřená a věcná, vše dobře vysvětlí, takže pacient odchází s pocitem, že ví, co se děje. Což je zejména v těhotenství k nezaplacení. Sestřička ve Spálené je zlatá.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička je velice milá, příjemná, hodná a ochotná. Byla jsem s návštěvou naprosto spokojená. Na pacientku je vyhrazen dostatek času. Příprava na vyšetření je naprosto v klidu a ve vší důstojnosti. Vyšetření bylo naprosto bezbolestné, téměř jsem o něm nevěděla. Paní doktorku vřele doporučuji. Netváří se důležitě jako mnoho lékařů, naopak je naprosto lidská.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka Kavanová je svědomitá lékařka, která každého vyslechne a potom pečlivě vyšetří, aby mohla objasnit potíže a stanovit další postup. Sestra svoji rázností budí respekt, ale jinak svými zkušenostmi i zájmem o pacienty paní doktorku vhodně doplňuje. Eva..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti