Oční klinika
Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční klinika operace očí

VELMI NEDOPORUČUJI dětskou oční kliniku. Šli jsme s mojí 20. měsíční dcerou na jednoduchý zákrok - vyříznutí ječného zrna. Na termín jsme čekali přes 2 měsíce! Dcera musela být od půlnoci bez jídla nalačno. Tvrdili, že nás vezmou hned ráno a kolem 11-12 hod nás propustí. Čekali jsme s malou od 7:30 hod ráno a na sál jí vzali v 11:40 hod! Malá trpěla a řvala hlady a my jsme s manželem bohužel mohli jen tiše trpět s ní. Byla nejmenší a vzali jí jako poslední ( před ní 4 větší děti ), že o pořadí rozhoduje paní Dr. Brunnerová. Z rozhovoru sestřiček jsem posléze zjistila, že 7. letá holčička, která šla na zákrok a byla propuštěná před námi má tatínka doktora, který je známý paní Dr. Brunnerové, takže asi tušíte na základě čeho se pořadí určuje! Už nikdy více! Nehorázné 4 hodinové čekání! Psycho a hrůza vidět dítě trpět a pocit bezmoci, že nemůžete nic dělat. Opravdu jen pro silné povahy a lidi, kteří mají čas a nervy čekat půl dne na malý zákrok! Po zákroku (12:20 hod) nám řekli, že musíme počkat na pozorování a v 14 max 15 hod nás propustí. Dr. Brunnerová byla opět velmi zaneprázdněná, na dceru se nepřišla ani podívat a až po mých 3. urgencích, že jsme už byly s dcerou na pokraji sil (já ani dcera jsme nic pořádného od rána nejedly) nám v 16:20 hod (tzn. po dalších 4 hodinách od ukončení zákroku!!!!) přinesli s velkou slávou propouštěcí zprávu, kterou psala a vytiskla úplně jiná mladá doktorka, která dceru neoperovala! Děs, hrůza a opravdu noční můra!!!