Privátní praktický lékař
Halasovo náměstí 1, Brno

Umístění: Privátní praktický lékař Jiný

VELICE DĚKUJI paní MUDr. Radomíře Snášelové Vystavělové za včasné odhalení mého onemocnění a za záchranu života. A to díky její profesionalitě, pečlivosti a zkušenostem.
Paní doktorky si moc vážím, jsem s ní velmi spokojena a neměnila bych. Je chápající, příjemná, vždy se mi věnovala naplno a pomohla se vším, co jsem potřebovala řešit.
Vzhledem k mým letitým zkušenostem s ní, ji mohu všem DOPORUČIT.
Také děkuji milé zdravotní sestřičce, která slouží v ordinaci paní doktorky Snášelové, za velice vstřícné a ochotné jednání s pacienty.

Umístění: Privátní praktický lékař neschopnost práce

Dobrý den, paní doktorka Snášelová je mým praktickým lékařem a je lékařem společnosti, ve které pracuji. Vzhledem k dnešní uspěchané době a hektičnosti, je naše populace nevlídná a nevrlá a proto se negativním názorům nejde asi ani vyhnout. Ovšem nejde je pokládat za pravdivé. Pro mě je paní doktorka bez konkurence absolutně špičkový lékař. Velká osobnost, se srdcem a rozumem. Mně i mé rodině velmi pomohla a zachránila život. Paní Snášelová je odborníkem na svém místě , s lidským a chápajícím přístupem. Nestalo se mi, aby měl jiný lékař tak široké spektrum vědomostí a informací o léčebných postupech současnosti. Vím, že v jejích rukách, vždy dostanu tu nejlepší péči. Velmi si paní Snášelové vážím a děkuji, že je mým ošetřujícím lékařem.

Netuším kdo co má za problém u paní doktorky ohledně sestřičky , nebo přímo s paní doktorkou ale jedna věc je jista . Paní doktorka mi nesčetněkrát zachránila život a za to ji moc děkuji i veřejně , dokázala nám poradit i s našim dítětem .Co se týče sestřičky je naprosto v pohodě a člověk se s ní i dokonce zasměje , a odběry krve jsou z její strany naprosto špičkové . Obě dámy jsou na špičkové úrovni , tím jen chci říct ze pokud se někomu u nich nelibí tak muže jít a uvolnit další prostor pro pořádné pacienty co se k ni nedostanou . Díky Paní doktorko s pozdravem Lukas/Naďa Rousinov

K pani doktorce Snašelové chodíme celá rodina, jsme všichni velice spokojeni. Mé matce doslova zachránila život když ji jiná paní doktork pořad říkala ze ji nic není. Hodně pomohla i mému bratrovi. Jsme všichni moc rádi ze jsme ji našli. Přesto ze bydlíme každý v jiné části Brna rádi si k ni zajedem, stojí to za to. Prehlasili jsme se k ni všichni asi před 7 lety a jsme moc rádi.

Stanislav
Pokaždé, když jsem potřeboval řešit nějaký můj zdravotní problém, paní doktorka byla vždy ochotná, vstřícná a dokázala mi pomoct. Při jednání je příjemná a podle mého názoru odborně erudovaná. Mám k ní naprostou důvěru a proto ji mohu jako praktickou lékařku vřele doporučit.

Paní doktorka Snášelová je super, s úsměvem Vám poradí ve všech případech. Ničím ji člověk nezaskočí, tak by měl praktický lékař reagovat.
Jsem velice spokojen!

U paní doktorky Snášelové se budete cítit jako doma, má velice pěkně zařízené prostředí ordinace.
Vždy se dozvím užitečné rady a typy, jak svoje zdraví zlepšit.
Mohu jedině doporučit.

Paní doktorka Snášelová....mám pouze pozitivní hodnocení, trpělivá, lidská, důsledná. Vřele doporučuji.
Co se týče její sestřičky, je příjemná, takže se bát opravdu nemusíte....

Paní doktorka Snášelová vyřeší veškeré zdravotní problémy až do konce, pacientům se věnuje i nad rámec své ordinační doby. Čekací doba je sice delší, ale uznejte sami, kvalitní lékař má přeci hodně pacientů! V závažných situacích vezme sestra Petíková pacienta přednostně. Na odběr krve si osobně nemůžu stěžovat. Kdyby pacienti v čekárně neklepali kvůli každé blbosti a zbytečně sestru nevytáčeli, tak by určitě byla příjemnější. S péčí paní doktorky i její zdravotní sestry jsem nadmíru spokojena. Děkuji, Martina Gottwaldová.

Až po třech dnech, když jsem volala co 10 minut a po třetím zazvonění se mi ozval fax, jsem se dovolala. Sestra hodně arogantní mi při návštěvě zabouchla dveře před nosem, protože jí začala pauza. Doktorka celkem v pohodě, ale čekací doby (i 3,5 hodiny) jsou šílené. U pí. doktorky než se dočkáte ošetření, tak to spíš zabalíte a vymyslíte si vlastní domácí léčbu. Navíc neskutečně nacpaná čekárna důchodcema, kteří vám ucpou dveře, jakmile sestra vyjde, aby zavolala dalšího pacienta.Tudíž, jít si jen pro potvrzení je vyhrazení si celodenního volna. Na výpis z karty pro nového OD už čekám 3 týdny...

Ve zkratce: příšerná sestra, nacpaná čekárna, divně rozdělené ordinační hodiny, nemožnost se dovolat a opravdu dlouhé čekací doby.