Adresa

Hloubětínská 3/13, Praha
GynCentrum Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient

Pan doktor je výborný lékař. Můžu jen doporučit! Chodím k němu cca 10 let a jsem jen spokojena a moc ráda že k němu dochází i má dcera. Vím že je v nejlepších rukách ;)


Z
Ověřeny pacient

Pana Dr. Beneše mohu jen doporučit, pouze a jen doporučit....pohodový, komunikativní, vtipný, ohleduplný, vše předem vysvětluje...no jsem nadšená.


Chodila jsem k tomuto lékaři dva roky, prošli jsme spolu jedním těhotenstvím. Působil na mě jako pohodář, vše probíhalo v pořádku.
Nikdy jsem u něj nečekala... Byla jsem spokojená


Výborný lékař, mám k němu velkou důvěru. Po několika záskokech u jiných lékařů v gyncentru, vím o čem mluvím. Jsem ráda, že jsi mě nechal. Zvládli jsme i dvě těhotentsví , nemohu si vůbec stěžovat. Mohu jedině doporučit,vychází maximálně vstříc, má příjemný leč svérazný smysl pro humor.


Ověřeny pacient

Byla jsem u "doktora" s akutním pálením, svěděním. Přivítání bylo takové, proč si laskavě nepočkám na "svého" lékaře a lezu k němu. Poté, co jsem mu řekla, že mám zřejmě mykózu, napsal mi mast a chtěl mě poslat pryč. Když jsem se zeptala, jestli mě alespoň vyšetří, řekl mi, že je to zbytečné, že za mě bude akorát pojišťovna platit a když říkám,že mám mykózu, tak jí asi mám. Na křeslo jsem se pomalu vnutila z důvodu dlouhodoběho trvání problému, jen se podíval, nevyšetřil mě a řekl, že měl pravdu. Příště si raši nechám rozjet mykózu, abych si několik dní počkala na svého doktora než jít k někomu tak neschopnému a arogantnímu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nepoznal těžkou srdeční vadu u mého miminka. Velký nedostatek plodové vody a růstové selhání děťátka. Chodila jsem k doktoru Divilovi, ale na ultrazvuky k Benešovi (jako ultrazvukovému specialistovi). Měla jsem zaplacený nadstandard za péči v těhotenství!!! Mám schované zprávy z Gyncentra a z porodnice v Podolí, s rozdílem dvou dnů. Podle Beneše : dostatek plodové vody, miminko prosperuje, vše v pořádku. Podolí : téměř žádná plodovka, miminko menší o měsíc, nástup na vyvolání porodu, po porodu zjištěna těžká srdeční vada, kterou měl poznat při vyšetření srdce ve 20. týdnu!!!! Kdybych tehdy nešla do Podolí, třeba by moje miminko umřelo, skoro jsem necítila pohyby! Je sice milý, to jo, když vám nic není v pohodě, že...Mistrová Šárka

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S panem doktorem Benešem jsem velmi spokojena! Chodím k němu již čtvrtým rokem a ani jednu návštěvu u něj bych nehodnotila negativně. Vždy byl velmi milý, v případě problému okamžitě zavedl správnou léčbu. Vzhledem k tomu, že jsem si bohužel již prošla i zamlklým potratem, můžu říct, že pan doktor mi v celé této velmi nepříjemné věci dokázal velmi citlivě vše vysvětlit a upřímně řečeno mi byl velkou oporou.
Jsem překvapena z negativních reakcí zde, mám pocit, jak kdyby k panu doktorovi Benešovi ani nepatřily.
Já ho můžu rozhodně s čistým svědomím doporučit!


Ověřeny pacient

Pan Beneš se mi zdal z pocatku vazne super a pristup byl fajn...ale to bylo v dobe, kdy mi nic nebylo. Potom zacaly problemy s prsama, poslal me na ultrazvuk, kde ta pani doktorka, co mi ho delala, rikala, ze to mam spatne, ale ze uz mi muj gynekolog neco predepise. Ale pan doktor mi rekl, ze se to spravi samo a nespravilo! Dale mi lecil herpes a pritom jsem mela posevni bradavice, coz jsem zjistila az u jineho gynekologa. A bylo tam jeste vice veci. Mozna bych se poohledla nekde jinde, protoze platit si 1000Kc za takove sluzby je podle me docela smutne.P

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pan Doktor mluví jen je-li třeba co říkat,takže víte to co potřebujete a nezatěžujete hlavu zbytečnostma.Pokud se zeptáte,určitě odpoví :-D.


Chodím k panu doktorovi již řadu let a mohu konstatovat, že je to výborný lékař a stoprocentní profesionál. Je velmi milý a podle mého názoru má úžasný smysl pro humor. Konvenuje mi jeho lidský přístup a plně mu důvěřuji.

Navíc oceňuji, že netrávím v čekárně hodiny, ale jdu do ordinace v čase, na který jsem byla objednána.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti