Kpt. Stránského 999/5, Praha 9, Praha
Soukromá ordinace MUDr. Radka Vetešníková-Koubová (mapa)

K paní doktorce Vetešníkové-Koubové jsem přešla z Gyncentra, kde jsem nebyla spokojená a udělala jsem tu nejlepší věc. Nejvíce oceňuji její individuální a ochotný přístup; v ordinaci vysvětluje, co je třeba udělat, odpovídá trpělivě na jakékoliv dotazy a je opravdu pečlivá. Dodržuje i časy objednání, což je velice příjemné. Nadstandardní péči poskytuje i v případě e-mailové komunikace, kdy reaguje v podstatě obratem. Velmi citlivě probíhalo i vyšetření dospívající dcery, která – stejně tak jako já – nemá díky skvělé paní doktorce z gynekologické prohlídky absolutně žádný strach. Obě dvě i s paní sestřičkou jsou nesmírně milé a fajn po lidské stránce, moc za to děkuji. Lucie Špalková

Umístění: Soukromá ordinace MUDr. Radka Vetešníková-Koubová

Pravděpodobně dobrý diagnoze, ale nepřijatelný přístup.

Doktorka udělala ultrazvuk, předem jsem poprosila aby dala nám kopie, měla jsem i USB pendrive, řekla že není schopná, přesto vytiskla 2 fotky pro pojišt'ovnu. Ale pro nás ne, musela jsem nafotit telefonem, ale je to špatná kvalita.

Předpisovala hned hormon, prý jinak se nedá problém dcery řešit. Nechtěly jsme dát hned hormon pro 12-ti letou holku, a vypadá že už její problém je vyřešený, přírodním způsobem.

Umístění: Soukromá ordinace MUDr. Radka Vetešníková-Koubová

Paní doktorka i sestřička jsou obě skvělé ženy. Za dobu co tam chodím jsme nikdy neměla pocit, ze bych jednu nebo druhou nějakým způsobem obtěžovala. A že si kolikrát myslím , že mám fakt zbytečné dotazy. Kdykoliv napíšu e-mail nebo volam vždy se mi dostane odpovědi ve velmi krátkém čase. Paní doktorka je velmi pecliva, citlivá a člověk na svém místě. Již 3 tehotenstvi k ni dochazim a díky ni se cítím v bezpečí a vím, ze je o nás postaráno jak nejlépe to jde.
Paní doktorko a sestřičko moc děkuji za to ze děláte svoji práci tak jak ji děláte :).JP

Umístění: Soukromá ordinace MUDr. Radka Vetešníková-Koubová

Paní doktorka je opravdu skvělá. Zrovna gynekolog není asi vždy úplně oblíbený lékař, kterého ženy navštěvují. Návštěvy u paní doktorky mi ale vůbec nevadí. Je opravdu specialistka na svém místě. Nyní s ní prožívám své první těhotenství a opravdu obdivuji, jakou se mnou má trpělivost. Zasloužila by si svatozář :) Při vyšetřeních je jemná, vždy vše vysvětlí, zodpoví všechny mé dotazy, objednaná jsem vždy na čas bez zbytečného čekání. Velmi oceňuji také komunikaci e-mailem, kdy odpovídá v podstatě ihned. Nikdy jsem neměla pocit, že bych ji obtěžovala, je velmi milá a ochotná. Stejně tak paní sestřička, vždy s úsměvem a ochotou. Narazit v dnešní době na kvalitního, ochotného a milého lékaře je poměrně vzácnost a já jsem velmi vděčná, že právě s paní doktorkou jsem to štěstí měla. Děkuji za Vaši péči! Andrea Minaříková

Pani doktroka je skvělá, když mám jakykoliv problém poradí bez jakychkoliv pošklebků atd. Stará se o mě jak o vlastní, Jemná vysvětlí proč dělá toto a toto. Popřípadě jí můžu kdykoliv napsat meila což je fakt super. Sestřička je taky skvělá nikdy jsem je neviděla zamračené naštvané nevybijejí si vztek na pacoškách a to v tom případě jako se mi to povedlo nedávno že jsem si popletla objednanou dobu no zasmály se a nic se nestalo. Když semnou manžel chodí na ultrazvuky a máááá opravdu spousty otázek pani doktorka mu vždy vše ochotně vysvětlí. Prostě za mě jste jednička děkuju. Jana Výrutová

Paní doktorka i sestřička jsou naprosto skvělé a tvoří skvělý a profesionální tým.
Prožila jsem s nimi své první a doufám že ne poslední temhotenství. Paní doktorka mi vyšla ve všem vstíc, odpověděla mi na všechny dotazy, když jsem na něco zapoměla, napsala jsem email a odpověď byla velmi rychlá. Měla jsem nějaké problémy během těhotenství, reagovala okamžitě, telefonovala s doktory v nemocnici, takže za mě určitě naprostá jednička. Při každé prohlídce se mě ptají jak se daří malé, jak se máme. Za mě určitě palec nahoru a do ordinace chodím vždy s úsměvem :-)

K paní doktorce chodím již několik let a je to jednoznačně můj nejoblíbenější specialista. Vždy jsem oceňovala dodržování objednací doby, zasílání výsledků vyšetření přes e-mail či možnost v případě akutního problému přijít bez objednání ve vyhrazený čas. Pokaždé jsem měla prostor se s paní doktorkou poradit o čemkoliv, bez pocitu spěchu či nevhodnosti kladených dotazů. Ještě více jsem péči paní doktorky docenila během mého prvního těhotenství. Její přístup bych charakterizovala jako silně respektující, pečlivý a mile osobní. Paní doktorka má mou plnou důvěru a myslím, že je jednou z mála, která dokáže uspokojit jak nároky těhotných, které si přejí intenzivní kontakt s lékařem a maximální množství vyšetření, tak i alternativněji založené budoucí maminky. Jako bonus měla šťastnou ruku při výběru svého „parťáka“ – velmi milé sestřičky. Každopádně ji mohu doporučit jako skvělého profesionála.

Paní doktorka mi byla velmi nápomocná při přechodu k doktorovi do zahraničí, kde jsou povinné a dobrovolné těhotenské testy jiné než v Čechách. Přesně mi doporučila, které krevní testy a jaký ultrazvuk si mám nechat udělat a reagovala na můj dotaz velmi rychle. Jsem za tuto pomoc velmi vděčná, protože to nebyla její povinnost a přesto se mi velmi profesionálně věnovala.

S MUDr.Vetešníkovou-Koubovou jsem prožila své první těhotenství a jsem neskutečně ráda, že tomu tak bylo. U paní doktorky jsem nikdy nečekala, objednací dobu dodržovala na minutu, což jsem ocenila především, když jsem ještě chodila do práce. Všechna vyšetření mi pečlivě vysvětlila, poradila mi, co je dobré v těhotenství zařídit (registrace do porodnice, testy na cukrovku, registrace k pediatrovi atd.). Výsledky testů posílala osobně emailem a i rychle odpovídala na moje mailové dotazy. Samotná vyšetření byla velmi příjemná. Se sestřičkou tvoří milý a usměvavý tým.

Já jsem s paní doktorkou opravdu spokojená. Je milá, vstřícná, nepřistupuje k pacientovi z pozice,já jsem doktor, kdo je víc, tak jak je to většinou. Je lidská, necítím před ní žádný stud, nic. Prostě je opravdu fajn a sestřička taky. Je pravda, že tady někdo psal, že skáče do řeči, to je pravda, ale já se taky nedám, až si dopovídá svoje, mluvím zase já...:-), ne opravdu to není něco tak zásadního, je to prostě dané její povahou. Mě vyhovuje ve všem.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.MAm takový problém mám myomi na děloze a mam problem s menstruaci někdy je v termínu v pořádku ale jindy krvácím i mimo cyklus.posledni jsem měla mimo cikkus 1.4 v nemocnici mi pichli inekci kombinovanou za zastavení po ní bych měla mít menstruaci ale už 14 dni mám nález ze budu krvácet a nic:(mám bolesti v podbřišku až mě píchá do levé strany byla jsem stím u gynekologa dál.mi hormony na vyvolání ale vylezl jen hlen a tam u toho čárka s červenou krvy a jinak nic pořád mě bolí břicho a nečekaně mi lezou žaludeční šťávy.je to normální?dekuji

Dobry den,
    problém myomu je v tom, ze delaji nepravidelne, obvykle silne krvaceni a bolesti podbrisku. když navíc ještě rychleji rostou, je vhodne opracni reseni. Když nerostou, pak bych Vam doporučila IUS-nitrodelozni systém Levosert nebo Mirena na zmirneni krvaceni a menstruacnich bolesti. Obvykle se diky tomu lze operaci vyhnout.

MUDr. Radka Vetešníková-Koubová

Dobry den,
    ja bych dodala, ze je opravdu lepsi, aby mereni delal jeden lekar. Klidovym režimem nic nezkazite. Vyckejte na kontrolu a uvidíte, kdyby tam docházelo ke zkracovani, musí se to resit.

MUDr. Radka Vetešníková-Koubová