Palackého 720/5, Praha
Poliklinika Palackého

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

K paní MUDr Hubíkové chodím již mnoho let a musím vyjádřit uznání za její svědomitost při vyšetření, vstřícnost a pečlivost. Jednu dobu jsem zkoušel z důvodu vdálení ordinace od mojeho bydliště místní neurologii, ale rychle jsem se vrátil zpět k paní MUDr Hubíkové.

Moc dobrá, příjemná a ochotná neuroložka. Podrobně mé problémy s bolestmi hlavy ve spánkové oblasti vyšetřila a poslala mě na všechna potřebná vyšetření.

Vynikající neuroložka a empatický člověk! Pečlivá, ochotná, obětavá! Děkuji za její péči. Hodně mi pomáhá zvládnout moje chronické onemocnění.

Paní doktorka velmi pečlivě léčí již řadu let moji maminku a s ohledem na výborné výsledky jsem ji doporučila nejen dalším svým rodinným příslušníkům, ale i řadě známých, kteří jsou také spokojeni. Vedle jejích odborných znalostí, pohotovosti, precizního vyšetření pacienta musím u této lékařky ocenit i její profesionální jednání a lidský a slušný přístup k pacientovi. Velmi citlivě a profesionálně se chová k pacientovi i její sestřička.

Kpaní doktorce chodím již řadu let.V této ordinaci jsem se vždy setkal s ochotou a pečlivostí a profesionalitou jak paní doktorky tak i sestřičky.

Chodím k paní doktorce již hodně let. Její přístup je vždy velmi proesionální, je velmi příjemná a vstřícná k pacientovi, vždy udělá pořádnou prohlídku, zhodnotí stav a podle toho dále léčí nebo odesílá k dalšímu specialistovi. Mohu jen doporučit.

spokojenost, důkladné prohlédnutí a řešení situace

Paní doktorku jsem zatím navštívila jen jednou, ale mile mě překvapila. Byla příjemná, citlivá, odpovídala na všechny mé dotazy, během vyšetření pečlivá.
Sestra taktéž milá, dokonce mi po opichách nabídla vodu a pomoc s oblékáním.

Na odchodu mi dala telefon, abych zavolala, kdybych měla s páteří jakékoli problémy.

Za mě velmi dobrý lékař.

Byla jsem u p.dr.se zablokovanou páteří a musím říct,že se mi hodně věnovala a pořádně vyšetřila.Já osobně jsem spokojená.

Nesouhlasím s názorem paní, že dr. Hubíková není dobrá neuroložka. Měla by navštívit dr. Uhlířovou v Českém Brodě. Já jsem přešla od dr. Uhlířové k dr. Hubíkové a byla jsem mile překvapena. Velice pečlivá a milá lékařka. Vím, že mě nemůže zcela vyléčit, ale pošle mě na další možná vyšetření a snaží se mi pomoci. To ostatně svědčí o její kvalitě i stále plná čekárna.Přála bych našemu zdravotnictví jen samé dr.Hubíkové. Neví, proč paní stěžovatelka psala jako anonym.Pokud má pravdu /já jsem plně přesvědčena, že ne/ měla se podepsat a nechat paní doktorce prostor k vyjádření.
Velice spokojená pacientka Smrčková.