Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Pani doktorka je vyborna, vzy ochotna pomoct. Hned pochopila jaky mam zanet a nasmerovala kam dal. Pravidelne kontroly a vse je naprosto skvele.
Muzu jen doporucit! Pani sestricka je taky moc mila.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

K paní MUDr Hubíkové chodím již mnoho let a musím vyjádřit uznání za její svědomitost při vyšetření, vstřícnost a pečlivost. Jednu dobu jsem zkoušel z důvodu vdálení ordinace od mojeho bydliště místní neurologii, ale rychle jsem se vrátil zpět k paní MUDr Hubíkové.

Moc dobrá, příjemná a ochotná neuroložka. Podrobně mé problémy s bolestmi hlavy ve spánkové oblasti vyšetřila a poslala mě na všechna potřebná vyšetření.

Vynikající neuroložka a empatický člověk! Pečlivá, ochotná, obětavá! Děkuji za její péči. Hodně mi pomáhá zvládnout moje chronické onemocnění.

Paní doktorka velmi pečlivě léčí již řadu let moji maminku a s ohledem na výborné výsledky jsem ji doporučila nejen dalším svým rodinným příslušníkům, ale i řadě známých, kteří jsou také spokojeni. Vedle jejích odborných znalostí, pohotovosti, precizního vyšetření pacienta musím u této lékařky ocenit i její profesionální jednání a lidský a slušný přístup k pacientovi. Velmi citlivě a profesionálně se chová k pacientovi i její sestřička.

Kpaní doktorce chodím již řadu let.V této ordinaci jsem se vždy setkal s ochotou a pečlivostí a profesionalitou jak paní doktorky tak i sestřičky.

Chodím k paní doktorce již hodně let. Její přístup je vždy velmi proesionální, je velmi příjemná a vstřícná k pacientovi, vždy udělá pořádnou prohlídku, zhodnotí stav a podle toho dále léčí nebo odesílá k dalšímu specialistovi. Mohu jen doporučit.

spokojenost, důkladné prohlédnutí a řešení situace

Paní doktorku jsem zatím navštívila jen jednou, ale mile mě překvapila. Byla příjemná, citlivá, odpovídala na všechny mé dotazy, během vyšetření pečlivá.
Sestra taktéž milá, dokonce mi po opichách nabídla vodu a pomoc s oblékáním.

Na odchodu mi dala telefon, abych zavolala, kdybych měla s páteří jakékoli problémy.

Za mě velmi dobrý lékař.

Byla jsem u p.dr.se zablokovanou páteří a musím říct,že se mi hodně věnovala a pořádně vyšetřila.Já osobně jsem spokojená.