Psychiatr Valašské Meziříčí

• „K paní doktorce Lichnovské jezdím s chlapcem 7 let opravdu s vědomím, že nás vždy vyslechne, poradí a pomůže, i přesto, že bývá občas v časovém presu, neboť k ní jezdí mnoho pacientů z širokého okolí. Nikdy nás neodbyla, vždy je přívětivá , trpělivá a důsledná. Nepochybně je odborník na svém místě a za její přístup a profesionalitu jsem velmi vděčná. Více

Bezručova 2, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař dětská psychiatrie

• „Mohu jen doporučit. Své práci rozumí a má přehled. Je vidět, že má o pacienta zájem. Mohu jen doporučit.

Bezručova 413/2, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Super paní doktorka. Cítila jsem se u ní lépe než u psychologů ke kterým jsem chodila a vůbec nepomohli. Stačilo pár sezení u ní a cítila jsem se mnohem lépe. Doporučuji! Více

Zborovská 1245, Hranice Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Nemůžu si stěžovat. Má pochopení pro aktuální stav, zajímá se o pacienta i z dlouhodobého hlediska. Minulost, budoucnost. Polopatě vše vysvětlil, což lékařka z oboru, co jsem u ní hledala předtím pomoc neuměla - neudělala. První pocit byl, že jsem se až lekla, chlap jak hora, ale pohodář. Pravda sestřičku nemá, ale to už začíná u soukr.lékařů, kde sestra byla jen na objednávání apod., pravidlem. Psycholožka, která mne k němu odeslala na konzultaci, mě doporučila psát sms, nebo mejlík… Více

Nemocniční 945 , Vsetín Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé.

• „Milá usměvavá, má zájem poslouchat, setkání vždy bylo příjemné, za půlhodinu kterou každému věnovala byla schopna celou dobu poslouchat nebo něco povídat. Když jsem byl objednán na 10 ráno, šel jsem dovnitř v 10 ráno, přísně dodržovala časy. Více

Žižkova 43, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Výborná paní doktorka, s vysokou empatií. Jsem moc ráda, že mi pomáhá zrovna tato lékařka.

X, Vsetín Mapa

zrušeno

• „Nejsuprovnější doktorka co jsem poznala, pomůže,vyslechne,sice někdy není příjemná ale myslí to dobře s člověkem, chodím kní snad dva roky,a od té doby co jsem jí viděla poprvé mi pomohla z mnoha problémů jaké jsem kdy měla, jsem za ní ráda, ano je přísná a rázná ale taková být by měla aby člověk se jen nezhazoval,ale aby začal něco dělat!!!! Ona je od toho aby pomohla a poradila,ale pokud dotečný nechce tak se sním nebude přece obtěžovat?to snad každý lékař!! DOPORUČUJI!!!! :) Více

J. sousedíka 1204, Vsetín Mapa

Ordinace MUDr. L. Šebelové

• „Velmi příjemná a ochotná doktorka. Vždy má maximální snahu pomoci pacientovi, a člověk se u ní cítí velice příjemně.

Rožnov pod Radhoštěm Mapa

• „K paní doktorce chodím již řadu let a jsem s ní velmi spokojena. Vždy mi byla a je oporou, pomáhá mi bojovat s mými neustálými strachy a úzkostmi, zajímá se o všechny souvislosti mých problémů, je velmi empatická. Neřeší problémy pouze předepisováním potřebných léků, ale i psychoterapií, snaží se mě v životě podporovat a posilovat i mé sebevědomí. Jsem jí za mnohé velmi vděčná. Stejným způsobem bych chtěla pochválit i její sestřičku , rovněž vždy ochotnou , milou a empatickou. Více

Bezručova 2, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Paní doktorku Ressnerovou jsem poznala před 10 lety..Je to 100% odborník ve své profesi ..Mně pomohla a stále mi pomáhá..Naprosto jí VĚŘÍM...Je odborníkem v oblasti psychiatrie...Dodala mi důvěru a sílu v sebe sama ..Věřím jí..Paní Naďa, její zdravotní sestra, je skvělý člověk ..A společně tvoří úžasný profesní tandem ..Přeji oběma,aby se jim dařilo ......Ilona K. Více

Řehoře Volného 60, Příbor Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Ja jsem užíval kokteily prášku, přišel jsem k ní a během 2 měsícu mne vystabilizovala na 2 léky. Myslím, že ví co dělá a o čem mluví. Od kdy chodím k ní, tak jsem fakt v pohodě - a to už takměr dve roky. Mně fakt pomohla v relativne kratkem čase. Kdybych ji mnel doporučit známemu, tak bych ji určitě doporučil. Více

Svatoplukova 10, Hranice Mapa

Odborný lékař psychiatrie, AT poradna