Psychiatr Tišnov

• „Pan doktor je clovek na svem miste. O pacienta ma skutecny zajem, nepise pouze leky, ale snazi se pochopit i vysvetlit, co za problemy stoji. Je to bezpochyby nejvetsi odbornik s lidskym pristupem, jakeho jsem potkala. Velmi mi zlepsil kvalitu zivota. Dekuji za vse. Více

Martinkova 253/7, Brno Mapa

Mimamed

• „Úžasná lékařka, která mi jediná pomohla vrátit syna do normálního života, moc děkuji a doporučuji všem! Její lidský přístup a jednání se už ve zdravotnictví nevidí Více

Bozetechova 79, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance pro dospělé

• Psychiatr, Ostatní, Psycholo… Více

Brandlova 4, Brno Mapa

Psychoterapeutické centrum Gaudia

• „K panu Dr. Knoppovi jsme chodili cca 8 let, i s maminkou - zpětně musím uznat, že je to výborný a opravdu vzácný lékař, s přímým a velmi lidským přístupem, ochotný, pečlivý, stručnější, ale opravdu skvělý - nyní jsme již v jiné péči, bohužel, hledat náhradu za Dr. Knoppa bude náročné. Profesionální přístup, prima sestry, přesná vyšetření na hladiny z krve atd. Snad jedině návštěvy jsou kratší, protože má opravdu uctyhodný počet pacientů, takže není tolik času vše probírat, ale to podstatné jsme vyřešili vždy. Zpětně Vám, milý pane doktore, moc DĚKUJEME, bylo nám ctí Vás poznat - byly to dobré roky a rádi na Vás vzpomeneme :) Srdečně z jihu, z přáním pěkného adventu a Božím požehnáním Vám, i Vaší rodině, Více

Zahradníkova 2/8, Brno Mapa

pol. Zahradníkova

• Psychiatr, Internista, Logop… ed, Neurolog, Ostatní, Psycholog Více

Vsetínská 20/527, Brno Mapa

Merhautova 118, Brno Mapa

Horníkova 34, Brno Mapa

Soukromá klinika LOGO s.r.o.

• „Jsem nesmírně vděčná za setkání s paní doktorkou Lemanovou. Osobní přístup, empatie, vnímámí pacienta jako celku... To vše společně s profesionalitou přineslo úlevu, naději a cestu. Děkuji :-) Více

Hlavní 83, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka ma zlaté srdce. Skvělá a příjemná. Dokázala mi okamžitě pomoci navedla me na cestu psychoterapie, kde se muj stav zlepsil neuvěřitelným způsobem. Obrovské díky patří jak doktorce tak i psychoterapeutovi... Více

Kounicova 26, Brno Mapa

Odborný lékař - psychiatr

• „K paní doktorce již chodím několik let a jsem moc spokojená.Dovede naslouchat,poradí,uklidní,je příjemná.V žádném případě bych neměnila.Děkuji za její péči. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pan doktor je vnímavý lékař, profesionál každým coulem, který Vám chce pomoci, ale respektuje Váš názor a případný nesouhlas. Měl jsem štěstí, že své problémy mohu řešit právě s ním. Více

Údolní 393/18, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Moc mi pomohl a moc mě toho naučil

brno, Brno Mapa

Soukromá klinika

• „Paní doktorka je úžasná, pečlivá a starostlivá. Chodím k ní už mnoho let. Vždy pro mne měla maximální pochopení, i když to se mnou ze začátku nebylo jednoduché. Velmi mi pomohla. Nebyl problém ani pokud mi léky nevyhovovaly, nasadila mi jiné, než jsme našly ty pravé. Nikdy nečekám v čekárně, bere na čas a na pacienty má dostatek času, aby mohla vyslechnout, co opravdu potřebují a co je trápí. Nikdy bych neměnila. Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Pani doktorka je velice ochotna, empaticka a po odborne i lidske strance nejlepsi. Pacientovi se venuje na 100% a to i na ukor sveho casu. Pacientovi pozorne nasloucha a hleda nejlepsi reseni lecby. Vse vysvetli, poradi a hlavne pomuze. Nikdy zadneho pacienta neodbyde. Ona neni doktorem, ktery jen pise recepty. Více

Jugoslávská 13, Brno Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Paní doktorka se o mě stará už dobrých pár let, nikdy jsem si nemohla stěžovat, vždycky mě vyslechla ač jsem se kolikrát tak rozmuvila, že třičtvrtě hodina utekla ani nevíme jak... ráda k ní chodím, protože se můžu vypovídat ze všech problémů co kde mám a ač jsem teď už plnoletá, stále mě příjmá na konzultace. Za hodně jí vděčím... Více

Tomešova 1, Brno Mapa

Psychiatrická ordinace pro děti

• „Velmi mi pomohla děkuji ji!

Údolní 16, Brno Mapa

Ambulance psychiatra pro dosp. a děti

• „Paní doktorka je výborná,prijala mě na konzultaci i v době nouzových opatření a vždy mě trpělivě vyslechne a vše mi vysvětlí.Nikdy nezapomene připomenout, že"kdyby něco.."mohu se ozvat hned.Sestra je milá, ochotná,vstricna.Vic takových zdravotníků.Dekuji. Více

Boženy Němcové 9, Blansko Mapa

Psychiatrická ambulance

• „Díky panu doktorovi jsem našel sám sebe a to je to nejcennější na celém světě . Má profesionální přístup v klidné rodinné atmosféře . Nikdy jsem neviděl pana doktora se mračit , nebo že by byl naštvaný. Je to klidný , vyrovnaný člověk , u kterého převažuje pozitivní a zdravý pohled na svět a tím i na pacienta. V životě bych neměnil . S úctou a pokorou Mlčoušek Více

Taussigova 983/13, Brno Mapa

• „Výborný člověk a lékař. Spadá do skupiny lékařů, kteří k vám přistupují celkově. Neordinuje pouze léky a hledá cesty, jak vám skutečně pomoci, včetně psychoterapie. Takových lidí je bohužel dnes již málo. Mohu vřele doporučit. Více

Charbulova 92, Brno Mapa

Ambulance odb. lékaře - psychiatra

• „K panu doktorovi Markovi chodím já i můj syn který má silnou závislost na alkoholu a mě léčí s depresemi a sebevražebnými myšlenkami.Našel mi lék,který mě opravdu pomáhá v kombinaci s dalšími na bolesti těla.Ve všem nám vždy ochotně vyhověl,ví a cítí s námi .Syna poslal na tři měsíce do léčebny ,ten je ted v úplně jiném psychickém stavu a celkově se mu daří lépe. U mě se stav celkem stabilizoval.Děkujeme pane doktore za vaší péči a pochopení .Jste odborník na svém místě. Více

Hapalova 22, Brno Mapa

Sdružení Podané ruce, psych. ambulance