Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Rostislav Švub
Vítkovická nemocnice, a.s.

Zalužanského 1192/15, Ostrava 703 84

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    pane doktore,chtěla bych Vám poděkovat za perfektní péči a jsem ráda že patřím k vaším pacientkam.To jsem si uvědomila 10/3 2026 v nem.ve FM po hodně rázné odpovědi paní doktorky.

     • jiné místo Jiný  • 

  • potkala jsem pana doktora dvakrát na pohotovosti ve Frýdku. Poprvé když jsem přišla s krvácením na počátku těhotenství, i když to na ultrazvuku moc nevypadalo, tak mi vzal hcg a počkal do druhého dne na další odběr hcg. Bohužel těhotenství nebylo prosperující. Podruhé, zase stejný problém, ale zárodek, již byl potracen a začala menstruace (konec 7tt), děloha prázdná, mimoděložní negatovní. Pan doktor mě i přesto, pro mě nepochopitelně chtěl poslat na revizi. Nedala jsem se, nakonec vše proběhlo bez komplikací jako klasická menstruace. Zákrok by byl zbytečný.

     • jiné místo péče o těhotné  • 

  • Velmi sympatický, profesionální ale i lidský a empatický lékař. Respektuje přání a individualitu pacientů. Dokáže citlivě a srozumitelně popsat jednotlivé kroky vyšetření i diagnózu. Dokáže nabídnout možnosti a řešení s citem a respektem.
    Jako pacientka jsem velmi spokojena a rozhodně doporučuji.

     • jiné místo péče o těhotné  • 

  • Pan doktor je moc hodny a sympaticky nikdy se mi na gynekologii nechtelo ale ted tam chodim z cela bez stresu skoro by se dalo rict ze se tesim...nikdy jsem nezazila ze by mel lekar tak kladne komentare bez jedineho minusu.opravdu vsem doporucuji. P.

     •  • 

  • Souhlasím s názory ostatních. Sympatický, pohodový s dobrým přístupem k pacientkám. Doporučuji.

     •  • 

  • Velmi sympatický a milý doktor

     •  • 

  • Pohodář :)

     •  • 

  • s panem doktorem jsem velice spokojena mily usmevavy vse vysvetli zbytecne veci nedramatizuje je super vrele doporucuji

     •  • 

  • Velmi milý pan doktor,všem doporučuji !

     •  • 

  • Rodil mou dceru 12hodin.Celou dobu usměvavý,vstřícný a uměl povbudit.Zvládli jsme to,Nelinka měla 4150g.Děkuji pane doktore

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu