Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Luboš Řezníček
Praktický lékař

Sokolova 15, Brno 61900

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

34 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    super chlapík, a profi lékař, vždy je to u něj profi a ještě se nasměji protože má smysl pro humor. Sestřička taky parádní

     • Praktický lékař Jiný  • 

  • J

    Důsledný, těžko oblafnutelný, rázný člověk s vlastním vyhraněným názorem. Ale o zdraví pacientů mu jde především, nikdy mi za 20+ let neodmítl pomoci a to i když tím šel nad rámec toho co musel. Za tímto doktorem se dojíždět vyplatí, jen je potřeba nebát se - má často odlišné názory ale umí i poslouchat.

     • Praktický lékař Jiný  • 

  • Naprosto neochotný a laxní doktor vůbec. Svojí "dominanci" si vynucuje skoro až křikem a chová se naprosto neprofesionálně a lhostejně k pacientům. Chodil jsem k němu 2 roky a do dnes toho lituji ! Rozhodně nedoporučuji !!!

     •  • 

  • Vše bylo řečeno, neznám lepšího, chodím k němu po absolvování VŠ a nástupu do zaměstnání
    a to už je dlouho a neměnil bych.
    Oťas

     •  • 

  • V

    Pan doktor Řezníček=pan Doktor,se zdravým smyslem pro humor, nic zbytečně nedramatizuje,velmi odborně posuzuje a léčí,jeden z mála, který důrazně dbá na preventivní prohlídky. Mám k němu velikou důvěru a věřím, že díky němu, jsem na tom se svým zdravím tak výborně. Díky pane doktore, ať jste pořád takový a i Vám hodně zdraví
    Václav

     •  • 

  • Vše již bylo napsáno, naprostá spokojenost. Díky Pane Doktore....

     •  • 

  • Nejlepší doktor s kterým jsem se kdy v životě potkal. Jeho lidský přístup a odbornost je neocenitelná.

     •  • 

  • Pan doktora si nemůžu vynachválit, nebýt stěhování do Prahy, tak bych nad jeho změnou nikdy nepřemýšlela a i z Prahy za ním stále jezdím (už přes dva roky) a hledání lékaře v Praze odkládám.

     •  • 

  • Milý a pečlivý pan doktor, rád vše vysvětlí a nic nezanedbá. Všem ho mohu jen DOPORUČIT. Skvělá je i paní sestřička, která umí naprosto dokonale odebírat krev. Děkuji !!! Jitka

     •  • 

  • P

    Velmi dobry doktor,poradi,nezanedba nic,vstricny fakt doporucuji!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu