Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Švanda
MOJE AMBULANCE - Brno Business Park

Londýnské náměstí 6 Business Park budova C, Brno 639-00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    S panem doktorem jsem velice spokojen jak z hlediska jeho diagnostických schopností, tak i z hlediska jeho příjemného, trpělivého a milého přístupu. Děkuji.

     •  • 

  • Nejlepší praktický lékař, s jakým jsem se kdy setkala. Velice lidský a příjemný, velmi pečlivý. Rozhodně doporučuji. Kéž by bylo takových lékařů více.

     •  • 

  • Super přístup, rád vyslechne Vaše povídání co Vám vůbec je, klidně to s Vámi probere. Škoda jen, že odešel..... :(

     •  • 

  • Pan doktor Švanda je velmi pečlivý, nic nezanedbá, ochotně zodpoví všechny dotazy a celkově má velmi příjemný přístup k pacientům,

     •  • 

  • Skvělý lékař, který klidně přizná, že si není diagnózou jistý a neváhá se zeptat kolegyně (lepší než x-krát zkoušet různé léky bez úspěchů) - ale tohle se mi stalo jen jednou. Vždy ochotný, milý a vše vysvětlí.

     •  • 

  • Měl jsem tu čest setkat se s panem doktorem, myslím, že se jedná o !LÉKAŘE! Určitě mohu doporučit! Kdo by měl zájem, ordinuje v Moje Ambulance, a.s. v Brně Bussines Park... :)

     •  • 

  • Výborný praktik, opravdu přešel do MA do Brna, konkrétně do té naproti Ústřednímu hřbitovu. Vždy milý a ochotný, vyslechne, doporučí, pomůže, nikdy jsem od něj neslyšela odmítnutí, pokud jsem měla nějakou prosbu.

     •  • 

  • M

    Nekončí!!! Zjistila jsem že dělá v Mojí ambulanci v Brně!!! a to je jen dobře!

     •  • 

  • Škoda, že takových lékařů není více, citlivý a vnímavý k pacientům, obětavý, lidé ho mají rádi.škoda že už končí.

     •  • 

  • Velice dobrý citlivý a vnímavý k pacientům, obětavý, lidé ho mají rádi. Škoda, že takových lékařů není více a že není pro ně tato doba příznivá. Všem takovým lékařům přeji hodně štěstí a hlavně silné nervy v této tak těžké době.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu