Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Růžičková
Praktický lékař

Durďákova 13, Brno 61300

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Nejlepši doktorka ze všech ktere jsem měla.Doporučuji paní doktorku.A přeji ji hodně zdrávi ať s nami zůstane jak nejdil.Mužecka

     • Praktický lékař Jiný  • 

  • Pani doktorka je skvelá. Niekedy ma veľa klientov tak to si človek aj počká a je to mizno rýchlejšie, ale problémy rieši až dokonca. Úspešne prinútila neochvejným prístupom odborných doktorov k nájdeniu nálezu v kojom kolene. A aj keď to odborníci vzdali s mojím chronickým zánětom dutín, tak pani doktorka stále hľadá možnosti a dostupné liečby, ktoré by mi mohli pomôcť. Určite sa často snaží viac ako akýkoľvek odborný lekár a ak si nie je istá liečbou pristupovali sme k riešeniu “vylučovacou” metódou, aby sme zužovali množinu problémov a mali viac výsledkov pre ďalšie pokračovanie liečby.
    Určite odporúčam, pani doktorka je milá, prísna a určite aj veľmi ústretová!

     • Praktický lékař Jiný  • 

  • Paní doktorka je milá,vstřícná, profesionální. Bohužel její sestřička je dost komisní,místo pozdravu zařve: "A vy jako chcete co!" Poprvé jsem vyděl syndrom vyhoření v praxi.

     • Praktický lékař Kontrolní prohlídka  • 

  • Paní doktorka léčí celou moji rodinu a jsme s ní velice spokojené.Je to perfektní odborník a hlavně je lidská.Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Paní doktorka je zkratka perfektní ! Profesionální, vlídná, citlivá. Mohu všem vřele doporučit!

     •  • 

  • Mudr. Růžičková je vynikající lékařka. Citlivá, příjemná a velice profesionální. Navíc u ní nemá člověk pocit, jako u mé předchozí doktorky, že ji svou návštěvou obtěžuje. Jsem z jiného obvodu, ale opravdu mi stojí za to, si za touto lékařkou zajet.

     •  • 

  • Pani doktorka je velice lidska. Jsem u ni moc spokojena.

     •  • 

  • Paní doktorka je strašně dobrý odborník. Je pečlivá, zodpovědná, má skvělý lidský přístup. Chodí k ní celá moje rodina a jsme s ní velmi spokojeni už 18 let. Kalodová.

     •  • 

  • J

    nejmilejší a nejlepší ;)

     •  • 

  • K paní doktorce chodím už několik let. Dle mého názoru je velmi dobrá lékařka./ Jen moje kolegyně ze zaměstnání, mají po 50sátce prováděny každý rok preventivní prohlídky a odběry krve na vše možné a já jsem po 50 neabsolvovala ještě prohlídku žádnou ./Poslední dobou se trošičku pohoršila sestřička. Otevře dveře a vyštěkne "co je, co potřebujete" a tak raději už nepotřebuji nic.:) Ale jinak jsou v pohodě. Doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu