Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Božkovská 2967/4, Praha 14100
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Mazurská 484/2, Praha 181 00
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
16 názorů
-
J
Jj
Nepříjemná, arogantní, když jsem se na něco zeptala, tak mi vpodstate řekla, že jsem drzá. Pro ní je pacient jen kus masa, co by měl držet pusu. Hnusná byla i na sestřičku, která, na rozdíl, od povýšené dr, byla velmi příjemná a milá.
• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
D
Dana
Dnes jsem byla již podruhé u paní doktorky na ultrazvuku. Je velmi pečlivá a vše podrobně vysvětlí. Děkuji Dana
• Poliklinika Mazurská • Jiný •
-
P
Petr
totální arogance a jedovatost doktorky Hledíkové nejen ke mně, ale i ke své sestřičce - NECHOĎTE tam
• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
A
A.
Už nikdy víc!!! Tato p. doktorka je strašná, arogatní, neempatická. Byla jsem u ní na sonu a řekla no tyhle boule na krku nemají co dělat a v tu chvíli ji zazvonil telefon a začala si vyřizovat soukromý hovor cca 5 minut a já tam ležela v nervech co na krku mám za boule. Chudák sestrička, která píše zprávu. Byla na ni dost nepřijemná, bylo mi to velice nepříjemné jak se k ní chovala. Nakonec jsem se nedozvěděla nic, jen člověka vystresuje. Když jsem se zeptala tak řekla že neví.. Pokud můžete nechoďte k ní! Zvažuji oficiální stížnost na vedení.
• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
A
Anna Svobodová
Přístup se kterým jedná s patnáctiletou dívkou mi přijde naprosto neadekvátní. Paní doktorka byla nevrlá a i po opakovaném upozornění ze tam jsem vůbec poprvé se do mě stále navážela a nedokázala udržet profesionální přístup. Rada bych podotkla, že jsem byla slušná a neodmlouvala jsem jí. Chovala se neslušně a neprofesionálně a opravdu mi v ordinaci nebylo příjemně.
• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
M
Marie Gremillot
S návštěvou u této lékařky mám velmi špatnou zkušenost. Byla hrubá a neurvalá, její komunikace vůči dítěti byla naprosto nevhodná. Nevysvětlila postup vyšetření ani závěr, což považuji za neakceptovatelné. Od lékaře očekávám nejen odbornost, ale i základní slušnost a empatii, které zde bohužel zcela chyběly.
• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
l
Paní doktorka jedná velmi arogantně. Podobný přístup do ordinace rozhodně nepatří.
• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
A
Anonym
Už nikdy ví. Personál za okénkem nepříjemný to byl začátek. Samotná doktorka… to byla katastrofa. Odešla jsem domů ponížená, zdrcená s tím že sem vlastně nevěděla co teda protože mi nakonec strčili papír do ruky a bez nashledanou a bez jakéhokoliv slova jsem odešla podotýkám já jsem byla slušná. Taková arogance ze strany lékařky jsem ještě nezažila. Chudák sestra kolikrát koktala z ní. Už nikdy víc
• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
A
Anonym
Relativně normální jednání bylo střídání nepříjemností a arogancí, včetně mumlavého “to si ze mě dělá *cenzurováno*”, kdy jsem nejdříve usoudila, že nemluví o mně, ale z následujících výtek a pokynů bylo zřejmé, že to bylo mířené mým směrem. K závěrům nic neřekla.
Strašná zkušenost, takhle ponížená jsem se u lékaře ještě necítila.• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
-
M
Marketa
Takto arogantni lekarku jsem jeste v zivote nevidela.
• Poliklinika Mazurská • Jiný •Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil