Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Alena Illeová
Praktický lékař pro dospělé

Zahradníkova 2, Brno 602 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • D

    Paní doktorka je velice profesionální a milá a ochotná, to stejné paní sestřička. Naprostá spokojenost, jsem ráda, že takovou paní doktorku máme - celá rodina

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • S paní doktorkou MUDr. Illeovou mám velmi dobré zkušenosti. Starám se o matku - seniorku, která je v její lékařské péči. Paní doktorka je vždy ochotná vyslechnout aktuální zdravotní problémy, poradit se zdravotnickými pomůckami a profesionálně se věnovat všem záležitostem, které při pečování o seniora vyvstanou. Je vstřícná nejen k pacientům, ale i k členům jejich rodin.

     • Praktický lékař pro dospělé péče o matku  • 

  • Jsem velmi spokojená s přístupem a jednáním lékařky i sestry ! Děkuji za jejich péči !

     •  • 

  • R

    Velmi dobrá zkušenost. Vyslechla, co mi je, v rámci svých možností praktického lékaře mě prohlédla a napsala adekvátní doporučení. S žádnou arogancí ani povýšeným jednáním jsem se nesetkal, a to ani od sestry. Co se ordinačních hodin týče, nemohu soudit, přišel jsem o půl jedenácté a nikdo přede mnou nebyl, vzali mě hned.

     •  • 

  • Nepoznal jsem přívětivější a chápající lékařku. Sestřička je také velmi přívětivá a ochotná. Děkuji

     •  • 

  • Též paní doktorku po dvouleté zkušenosti doporučuji. Sestra velice příjemná. Nic není problém.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím teprve asi rok, ale mohu ji vřele doporučit, je velice příjemná a ochotná a má zájem o svého pacienta, sestřička je také skvělá. Příjemně mě překvapilo, jak je seznámená s mým zdravotním stavem. Z jejího jednání mám pocit, že si mě skvěle pamatuje, jako bych tam chodila každý den.

     •  • 

  • Z osobních zkušeností mohu paní doktorku doporučit. Pracuje profesionálně jak ona tak i její sestra. Občas se trošku déle čeká v čekárně, ale s tím člověk nic nenadělá. Lepší než chodit ke špatnému doktorovi bez čekací doby.

     •  • 

  • M

    Chodím k paní doktorce už cca 15 let a jsem spokojená.Má velmi lidský přístup a i po odborné stránce nikdy nic nezanedbala.

     •  • 

  • K

    ochota, dobrý přístup k pacientům, jsem velmi spokojena

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu