Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Lípa Centrum

Seydlerova 2451, Praha 158 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • M

    Velice milá a hodná paní doktorka.Nesmírně empatická a vstřícná.Ke svým pacientům má krásný hluboce lidský vztah plný pochopení a citu.S nemocnými velmi dobře komunikuje,všechno hned srozumitelně sama vysvětluje,pacient se ani nemusí na nic ptát.Vlídnými slovy nemocného často a ráda chválí,uklidňuje i povzbuzuje.Má upřímnou radost,když se stav pacienta zlepšuje.Paní doktorka je velmi poctivá,svědomitá a pečlivá.Všechno podrobně probere,na nic nezapomíná.Ptá se i na celkový zdravotní stav a vždy poradí a pomůže.Posílá i na jiná pdborná vyšetření.Paní doktorka má své pacienty ráda.Společně se sestřičkou vytvářejí v poradně svým velmi hezkým přístupem k nemocným příjemnou a milou atmosféru,takže se zde cítí pacienti dobře.

     • Poliklinika Lípa Centrum Jiný  • 

  • M

    Paní doktorka Andresová i sestřička jsou skvělé profesionálky. Paní doktorka se zajímá o můj celkový zdravotní stav, kvůli přehlednosti o účincích jednotlivých léků mi doporučila, abych si nechal veškeré přípravky předepisovat od ní, s čímž jsem rád souhlasil. Paní doktorka je velice pečlivá, sleduje řadu ukazatelů, které mohou mít vliv na léčbu.

     • Poliklinika Lípa Centrum Jiný  • 

  • Velice příjemná,ochotná a moc mi pomohla.Jak paní doktorka tak i sestřička mají jen milá slova.

     •  • 

  • Přešel jsem z důvodu jiné představy o léčbě od své původní diabetoložky k paní doktorce Andresové, přesněji řečeno, paní doktorka byla tak laskava a přijala mě do péče. Mrzí mne, že jsem to neudělal už dávno. Hluboce lidský přístup k pacientovi, žádné čekání a odborná péče o zdraví, která přinesla ve velmi krátké době pozitiní výsledky. Velice příjemné jednání s paní doktorkou i setrou. Úsměv, ochota, dialog a vysoká profesionalita.

     •  • 

  • Paní doktorka je velice příjemná,ochotná.

     •  • 

  • Dr. Andresová je nesmírně zodpovědná, pečlivá a vstřícná k pacientovi. Snaží se nejen o léčbu diabetu, ale komplexně zkoumá celkový zdravotní stav a pomáhá Vám.

     •  • 

  • Velmi příjemná a ochotná.Vždy vše detailně vysvětlí a poradí.Ať se jí i sestřičce daří, Holečková Marie

     •  • 

  • Skvělý diabetolog, s pochopením pro pacienta a individuálním přístupem. Se sestrou tvoří profesionální tým. Lze jen doporučit.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • A

    Máme s touto paní doktorkou i s její zdravotní sestrou velmi dobrou zkušenost. Je to sehraný tým. Věnuje se a fundovaně poradí.

     •  • 

  • L

    Paní doktorka i sestřička jsou obě velmi ochotné poradit, pomoci a to i mimo svou odbornost! Mohu vřele doporučit! Mám jen dobré zkušenosti! OPRAVDU SKVĚLÁ LÉKAŘKA

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu