Praktický lékař Votice

• „K paní doktorce už chodím několik let. Je pečlivá.Vždy jsem byla spokojená.Doporučila jsem jí i svým známým,kteří se přistěhovali do Benešova a hledali praktického lékaře. Více

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Jeden z nejlepších praktic.lékařů , které jsem poznal. Samozřejmě je specifický - ale v dnešní době ??? Aby měl hroší kůži s dnešními "Pacienty" . Je přímý , seriozní , Přesný !!!! a Vždy se snaží vyřešit - co je po něm žádáno.Svými prac. hodinami se snaží vyjít vstříc různé škále pacientů. Kéž by takových bylo více ....... Více

Máchova 400, Benešov Mapa

Kačengovi ordinace s.r.o

• Praktický lékař

„Jsem pacientem pana doktora již desátým rokem. Mě osobně zachránil včasným zásahem při mých potížích. Byl z toho můj první infarkt a díky panu doktorovi s lehkým průběhem. Dostal jsem se včas k hospitalizaci v namocnici Na Homolce. A to jsem po další roky dostával při kontrolách tu nejlepší péči. Tak nechápu tady ty nesmysly, co čtu. No holt pisatelé se ani nedokázali podepsat, což hovoří za vše. Více

Pražská 2189, Benešov Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Horní náměstí 16, Divišov Mapa

Ambulance MUDr. Pavel Štěpánek, s.r.o. Elektroléčba ,lečba laserem a ultrazvukem

• „Milý,hodný,svědomitý a trpělivý....jinak by se u něj nestály takové fronty.

Malé náměstí 1500, Benešov Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „Uz jsem vystřídala tři lékaře, v místě bydliště i z důvodu stěhování. Zatím nejlepší praktický lékař, který si opravdu ověří kde je problém a pošle i k dalsimu specialistovy. Velmi vstřícný pristup. Každý si může vybrat co mu vyhovuje. Více

Lidická 1715, Vlašim Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „U paní doktorky oceňuji profesionální přístup, udělá si na pacienta čas, vše srozumitelně vysvětlí, je empatická. Rovněž zdravotní sestra je velice příjemná a je sní dobrá komunikace. Doporučuji! Více

Bystřice 1501, Bystřice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je nejlepší kterého znám!

Plaňkova 420, Mladá Vožice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Velice dobrá a profesionální, sestřička taky. ordinace pěká a žádné dlouhé čekáni, vědí si to všechno rozplánovat

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „Pečlivá, lidská, milá. S paní doktorkou mám skvělé zkušenosti a chodím k ní ráda. Nikdy nic nepodcení. Sestřička je profesionální a má skvělý přístup. Více

Syllabova 450, Bystřice Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „Ahojky všem,kdykoli jsem potřeboval pomoci a nebo ošetření tak se mi dostalo 100% péče a zato moc děkuji.

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Vše běželo jak má,nenestala žádný komplikace.

28. října 177, Sedlčany Mapa

• Praktický lékař

„Je to skvělá lékařka,jsem s ní moc spokojená.Je pečlivá,hodná a za jinou bych ji nevyměnila !I sestřička zaslouží pochvalu. Více

Lidická 1715, Vlašim Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Zdráhal je nejlepší obvodní lékař, jakého jsem poznala, to jestli je občas bez nálady se není co divit, díky neskutečnémnu papírování, které nutí lékaře být úředníkem,ale my se k němu chodíme léčit, a v tom je stoprocentní profesionál,nepodceňuje obtíže pacienta a je li potřeba,odešle na vyšetření, Prostě jsme v péči jeho i sestřičky velmi rádi, celá rodina. Více

Husova 800, Votice Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• „Paní doktorka je milá,lidská.s profesionálním přístupem a vždy usměvavá s fajn sestřičkou.neznám lepší a vůbec mi nevadí za ní dojíždět z Tábora.všem doporučuji jsem rád,že jí máme.Tomáš Z. Více

č.d. 43, Borotín Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Hofmanová je velmi empatický člověk. Určitě bych neměnila. Je pečlivá, starostlivá. Bohužel má plno,a tak již nemůže přijmout i mou druhou dceru. Se svou milou a chápajicí sestřičkou tvoří bezvadný tým. Více

Malé náměstí 1700, Benešov Mapa

• Praktický lékař, Diagnostik

„Velmi dobrý lékař, který léčí generace naší rodiny. Za moji babičkou dojede kdykoli si zavolá i domu.(pohladí dobrým slovem) Více

Tyršova 160, Sedlčany Mapa

• Praktický lékař

„nebere nic na lehkou váhu

Lidická 425, Sedlčany Mapa

č.d. 18, Nalžovice Mapa