Praktický lékař Uhlířské Janovice

• Praktický lékař

„Nejlepší lékařka po všech stránkách.

Komenského 187, Kolín Mapa

Komenského 182, Mapa

• Praktický lékař, Dermatolog,…  Alergolog Více

„Je milá, klidná, odnaučila se mne bát stomatologa, kdy vcházím do její ordinace, už nemám strach.

Kolín, Karlovo náměstí 3, Kolín Mapa

Antikvariát

• Praktický lékař

„Těžko si představit lepšího lékaře. Vždy vyjde se vším vstříc, má naprosto lidský přístup. Sestřička velmi příjemná. Návštěva lékaře nemusí být jen stres a starosti. Pan doktor Groh je toho důkazem. Více

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Paní doktorka je skvělá! Nejenže mi (tenkrát ještě jako moje závodní lékařka, nikoli obvodní) na prohlídce, co jsem potřebovala na brigádu objevila velmi vážný zdravotní problém o kterém moje obvodní doktorka 18 let neměla tušení (vrozená vada), je velmi pečlivá i v dalších směrech. Spousta doktorů tyhle "otravné vynucené prohlídky" přeskočí a jen podškrábne. Nikdy pro ní nebyl problém zařídit co jsem potřebovala - byrokracie kvůli cestování, dala mi spoustu rad ohledně léků na cestách mimo Evropu a podobně. A jako bonus k výborné zdravotní péči si neúčtuje nesmyslně vysoké částky za různé papíry a výpisy. Jsem u ní 6 let a přestože už bydlím v Praze, určitě u ní zůstanu i nadále, za kvalitní lékařkou se vyplatí i dojíždět. Více

Vítězná 1, Kutná Hora Mapa

Praktické lékařství, s.r.o.

• „Paní doktorka je velice příjemná mám s ní velice dobré zkušenosti a mohu ji jen vřele doporučit...zatím jsem se u ní s žádnými problémy nesetkal.!!!JEN TAK DÁL!!! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Sklářská 359, Sázava Mapa

Sam. ord. PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Skvělý lékař, po všech stránkách. Znám ho jako pacient i jako kolega a mohu všem p. doktora vřele doporučit. Především mu patři můj dík jako od jeho pacienta. Více

Kolín Mapa

Praktický lékař Červené Pečky a Ratboř s.r.o.

• Praktický lékař

„Velice příjemný a obětavý člověk,plně vytížený,který žije prací.

Žižkova 146, Kolín Mapa

Oblastní nemocnice Kolín

• Praktický lékař

„Na paní doktorku nedám dopusti. Je mojí praktickou lékařkou už více než 20 let a vždy jsem se mohla spolehnout na kvalitní a odbornou péči. Od dětství mám dědičnou neuropatii, proto je u mě někdy problém diagnostikovat obtíže, ale paní doktorka si vždy věděla rady. Když jsem se na cokoliv potřebovala zeptat a nemohla jsem se dostavit osobně, stačilo zvednout telefon a vždy se mi dostalo odpovědi. Jako odborníka na svém místě ji mohu jen doporučit. Více

Kouřimská 917, Kutná Hora Mapa

• Horní náměstí 16, Divišov Mapa

Ambulance MUDr. Pavel Štěpánek, s.r.o. Elektroléčba ,lečba laserem a ultrazvukem

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, kterého jsem kdy za svůj život poznala, moc si ho vážím pro jeho vědomosti a velice hezký přístup k pacientům. Děkuji, pane doktore. BB Více

Komenského náměstí 92, Zásmuky Mapa

Plynárenská 671, Kolín Mapa

• „spokojenost,paní doktorka příjemná,můžu doporučit.Jediný mínus je čekací doba,ale to je snad u každého doktora.

• Praktický lékař

„U paní doktorky jsem sice krátce, ale po tom, co jsem vystřídala už docela dost doktorů na můj věk, tak musím říct, že jsem konečně spokojená. Sice si musíte docela počkat v čekárně, ale když se dostanete k paní doktorce do ordinace vše probíhá, tak jak by mělo - anamnéza, vyšetření, diagnóza, což v dnešní době není zcela běžné bohužel. Paní doktorka je milá, ochotná, profesionální a zatím mi vždy pomohla. Více

Kouřimská 915, Kutná Hora Mapa

• Praktický lékař

„Velice kvalitní lékař, nikoho lepšího neznám. Dokáže vše pacientovi vysvětlit a má pochopení pro veškeré problémy pacientů. Nikdy není problém cokoliv vyřešit či pomoct. K pacientům se chová velice dobře a hlavně je lidský. Jediný mínus je téměř vždy narvaná čekárna, i přes objednání je normální čekat hodinu, to samo o sobě reflektuje to o jak kvalitního lékaře jde. Přestože bydlím až v Kolíně, měnit určitě nebudu, za kvalitním lékařem se vždy vyplatí dojíždět. Více

Zdravotnická 108, Uhlířské Janovice Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je profesionální a člověk se u ní cítí v bezpečí. Mnoho doktorů má tendence stav pacienta zlehčovat, ale v tomto případě to skutečně není pravda. Paní doktorka je vtipná, vstřícná a poctivá. Více

Ordinace PL pro dospělé

• „Skvělá paní doktorka s vysoce profesionálním a empatickým přístupem, která také současně dokáže úžasně podpořit. Jsem Vám velmi vděčna za Vaši výjimečnou péči, moc Vám děkuji! Markéta Hálová Více

Vocelova 394, Kutná Hora Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „je příjemná a lidská,jsem s ní velmi spokojena.Je profesionálka,vždy usměvavá.Chodí k ní již řadu let i když musím dost daleko dojíždět. Více

nám. Smiřických 46, Kostelec nad Černými Lesy Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• „Výborný lékař, konečně mám pocit že můj zdravotní stav někoho zajímá, stará se o mě opravdu svědomitě, po celé Praze se takový lékař nenajde. Václav Praha 1. Více

Štefánikova 189, Kutná Hora Mapa

Ordinace PL pro dosp. + akupunktura

• Praktický lékař

„Paní doktorka je výborný diagnostik, je empatická, dokáže povzbudit a hlavně se snaží pomoci. Jsem s ní spokojená a sestřička by mohla vyučovat organizaci objednávek na na zdravotních školách. Vše funguje a člověk odchází s pocitem, že není jenom položka pro pojišťovnu. Více

Tyršova 976, Kolín Mapa