Zobrazit lékaře

25601, Benešov, středočeský

• Roman Kuchař

Kardiolog, Internista, MUDr.

• D

olda týnec nad sázavou dlouhá čekací doba nesprávně určená diagnoza neochota .totéž platí o mudr Průchové.Tu zajímal pouze poplatek 30 KČ bez dokladu

• Vynikající lékař nejen po odborné stránce, ale i svým dobrým přístupem k pacientům. Má i ochotnou zdravotní sestru. Pacient má dojem, že je tam pan doktor jen pro něj, i když čekárna je nabitá lidmi. Vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Ivana Pekárková

Neurolog, MUDr.

• E

S paní doktorkou mám jen dobré zkušenosti. Je lidská, pečlivá a přitom velmi rychlá. Je vidět, že je velmi zkušená. Díky ní a její pečlivosti při poúrazovém vyšetření odhalila problém, který kdyby se projevil později, mohlo by to mít mnohem horší následky.

• D

Vyšetření u neuroložky dr. Pekárkové proběhlo na velice profesionální úrovni.
      Udělala všemožná vyšetření, odběry krve, CT,RTG, včetně MR, bez jakýchkoliv komentářů, že si člověk vymýšlí, že simuluje.
      Všem, kteří tápou jako jsem tápala já, DOPORUČUJI!!!
      Milá, vstřícná, na nic si nehraje a maximálně rozumí svojí práci!!

• Růžena Dvořáková

Praktický Lékař, MUDr.

• E

Pečlivá, lidská, milá. S paní doktorkou mám skvělé zkušenosti a chodím k ní ráda. Nikdy nic nepodcení. Sestřička je profesionální a má skvělý přístup.

• J

Paní doktorka byť byla indisponována ztrátou hlasu a a evidentně se sama potřebovala léčit se věnovala pacientům s úžasnou profesionalitou. V mém případě to beru jako zázrak, když po půlročním léčením u různých lékařů mi můj problém dokázala vyléčit během jednoho dne. Ano máme vynikající lékaře a MUDr. Dvořáková mezi ně patří. Z mé strany obdiv a poděkování.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Dana Horešovská

Internista,

• R

Fungování čekárny(náměstí ve Voticích).
      Ordinační doba: po 7-13h, ut 7-11h 11-13 objednaní, st 7-11h 11-13h objednaní, ct 12-18, pa 7-11h 11-13 objednaní.
      Ve stredu cekam od 10:30 v radě..asi 4 tý. Sestřička zamkne ordinaci.
      Pricházi další lidé a dobývají se. Někoho pustí. Padne 11 řada ubyla o lidi ale ty co jsou od 11 objednaní chodí před 11h a jsou branní přednostně. Kartičku má sestra,ale na řadu se nebere ohled.
      Prijde asi 6 objednaných a jdou opět.Tudíž je už 12:20 a jsem stále poslední a bez komunikace sestry.
      Nejpřijde mi tento způsob fér. Ne každý potřebuje tolik času a způsob řazení lidí jsem zažik za svůj život jen zde.
      Tak příjemné posezení..a brzkou nápravu.

• Tibor Klein

Kardiolog, Pediatr,

• V
      Umístění: Medifin a.s., Poliklinika Šustova

Jsme velice spokojeni. Neuvěřitelna ochota vyjít vstříc ohledně termínu, perfektní přístup pana doktora i sestřičky k miminku.

• J
      Umístění: Dětský kardiolog s.r.o. Poliklinika Jižní Město

Velice milý, sympatický a profesionální pan doktor. Skvělý přístup jak k dětem, tak i k rodičům. Dokáže vše srozumitelně vysvětlit a uklidnit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře