Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Rumburk

• Praktický lékař

„Skvělý doktor, který si vyslechne cokoli co vás trápí za bolesti, a to bez zbytečných povídání kolem.

Poštovní 2060, Varnsdorf Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Naprostý souhlas. Měla jsem s panem doktorem velmi dobrou zkušenost. Psal se sice rok 1995, ale pamatuji si to stále. Pan doktor sloužil na pohotovosti, byly vánoční svátky, ale stavil se pokaždé, když měl výjezd, aby zkontroloval můj zdravotní stav, ač jsem ho nevolala. ???????? Více

Jiráskova 4, Rumburk Mapa

• Praktický lékař

„Vstupní vyšetření do nového zaměstnání - vyšetření perfektní, přístup perfektní, chování lékaře k pacientům na neskutečné úrovni. Víc takových lékařů!!!! Dlouho jsem tak skvělý přístup nezažila a myslím, že ani nezažiji. Více

Náměstí 28.října 818, Česká Kamenice Mapa

• „Nejlepší doktorka,mí mámě zachránila život. Petr

Vilémovská 500, Velký Šenov Mapa

• Praktický lékař

„Myslím, že pan doktor Corn si tu kritiku nezaslouží. Nechodím k němu sice často, ale pomohl mi vždy, když mě něco trápilo. On i sestřička jsou příjemní a můžeme být rádi, že je v Mikulášovicích máme a že nemusíme chodit k veterináři. Více

č.d. 40, Mikulášovice Mapa

• Praktický lékař

„nikdy jsem neměla s panem doktorem žádné špatné skušnosti...je to doktor jako kdždý jiný...a každý má své chyby nemyslíteco se líbí mě nebo někomu... nemusí se líbit druhému...a tak je to na světě se vším, nemůžu říct dobrý nebo špatný!!!! ale jde o charakter člověka... u mě pan doktor je jednička :-) Více

Náměstí Míru 149, Šluknov Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Velmi dobrá lékařka. Naslouchá pacientům a je lidská.

č.d. 422, Lipová Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• „Oceňuji její profesionální přístup a diagnostické posouzení vycházející z odborných znalostí. Velice si jí vážím.

č.d. 152, Vilémov Mapa

Náměstí 28. října 818, Česká Kamenice Mapa