Praktický lékař Opočno

• Praktický lékař

„Za svoji lidskost,přístup k pacientům a jeho neodmyslitelný humor bych pana doktora za nic nevyměnila.Pro mě nejlepší pan doktor na světě a za sebe mohu jen a jen doporučit Více

Turkova /Geriatrické centrum/ 785, Týniště nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař

„Je to opravdu lékař s dobrým přístupem k pacientům. Nedokáži posoudit odbornost, memám velké problémy ale předpokládám, že je na dobré úrovni. To je názor nejen můj. Více

Radima Drejsla 619, Dobruška Mapa

• Praktický lékař

„Jednoduše řečeno pan doktor Jan Škrada je skvělý lékař a správný člověk na pravém místě! S neuvěřitelnou lidskostí, obětavostí a profesionalitou poskytuje svým pacietům péči a pomoc za každé situace, dokáže účinně pomoc, velmi dobře poradit i v případech, kdy ostatní lékaři selhávají, což "kloubouk dolů" před takovým "Panem Doktorem". Z vlastní zkušenosti mohu po všech stránkách všem jen vřele doporučit užasného člověka a svěklého lékaře pana doktora Škardu. Takových lidských bytostí jako je on, je na tomto světe už velmi málo. Více

Hlavsova 51, Vamberk Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině. Více

Ordinace, Vamberk Mapa

• „Jsem rád, že v ordinaci již nepracuje MUDr. Javorský. Zpočátku byl supr, ale později bylo vidět, že ho práce nebaví. Štvalo mě, když mi cpal ty své ,,zázračné" vitamíny. Velmi rozporuplný člověk. MUDr. Javorská má velmi zodpovědný a profesionální přístup k pacientům. Lepší lékařku jsem si nemohli v NM přát. Je to nejen skvělý odborník, ale i člověk. Více

T.G.M. 197, Nové Město nad Metují Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor na svém místě, vstřícný, s příjemným vystupováním, ochotný, nebrání se diskuzi, empatický, odborný.....prostě Pan doktor, za kterým se nemusím bát přijít s problémem - velké díky .... Více

č.d. 102, Býšť Mapa

• Praktický lékař

„Jsem moc ráda, že je to můj dlouholetý doktor. Umí svoji práci se vstřícností a přehledem profesionála. Mnohokrát mi pomohl a patří mu můj dík. Je vlídný a také toto o něm slýchávám. Jeho sestřička je velmi milá a odběry jí jdou skvěle a to mohu říci, protože ani v nemocnicích se s takovým bezproblémovým odběrem ne vždy setkala.Vždy je dobře naladěná a usměvavá, je to takové zdravotnické sluníčko. Moc bych touto cestou jim obou chtěla poděkovat a popřát hodně zdraví a štěstí a všem těm, kteří k němu chodí s vědomím, že jim pomůže, tak hodně let, aby nám ještě dlouho vydržel ve svém povolání. Více

a.s. Stavostroj, Nové Město nad Metují Mapa

• Praktický lékař

„velmi příjemný a spolehlivý lékař

Boženy Němcové 738, Náchod Mapa

Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem Mapa

• Praktický lékař, Internista

„S panem doktorem Jakoubkem jsem velice spokojena, je to dá se říci náš rodinný lékař a jsme všichni vděční za jeho profesionální i osobní přístup. Mohu jen a jen doporučit Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• Praktický lékař, Internista

„K panu doktorovi Valentovi chodil můj otec, i má maminka a i já stále dojiždím.profesionalni rychlý a stálý přístup léčení či rady zůstat stále zde u Valentů.za mě určitě ano Více

Patrného 191, Jaroměř Mapa

Poliklinika Jaroměř

• Praktický lékař

„Pan doktor je odborník na svém místě s lidským přístupem k pacientovi. Je vstřícný, starostlivý, při léčbě pacienta nic nepodceňuje. Uplatňuje zpětnou vazbu na pacienta, pokud ho posílá ke specialistovi. Vážím si pana doktora i sestry pro jejich náročnou práci. Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Mam ho rada. rozumi cloveku, jeho problemum A potizim.Navic je vtipny, svetaznaly ,zadny morous. Pane doktore,uz budu chodit jen k vam, pro me jste nejlepsi. Doufam,ze mi brzy zase neco bude ☺ Více

Černilov 38, Třebechovice pod Orebem Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan MUDr. Ivan Pařízek je ten nejlepší lékař, jakého jsem kdy poznala. Výborný člověk a pan doktor. Irena Theodora Auerová Více

Zdeňka Němečka 130, Jaroměř Mapa

• Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená. K pacientům má velice lidský přístup a po odborné stránce si rozhodně nemůžu na nic stěžovat. Někteří z těch, kteří přidali svůj názor, si stěžují na spousty důchodců v jeho čekárně. Mladí lidé samozřejmě doktora tak často nepotřebují. Ale to asi pochopí teprve tehdy, až zestárnou. Právě to, že dokáže své pacienty vyslechnout a snaží se jim pomoci, je významná součást léčení. Více

T. G. Masaryka 197, Nové Město nad Metují Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „zatím jsem se s lepší praktickou lékařkou ve svém životě nesetkala není v ničích silách zavděčt se všem

Komenského 48, Nové Město nad Metují Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je velice hodná a má ráda pacienty, proto ji již mnoho let navštěvuji. Přeju jí pevné zdraví a ještě mnoho let spokojeného života. Více

Komenského 538, Kostelec nad Orlicí Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Poctivý,pečlivý a lidský lékař ze staré školy, který nic neodbude. Pacientovy se věnuje na 100% Tremlová Renata

č.d. 17, Skuhrov nad Bělou Mapa

• Praktický lékař

„S panem doktorem jsme celá rodina velice spokojená,jeho přístup je naprosto profesionální a přitom i lidský.Na některé odkazy proto musím reagovat a konstatovat,že jenom lituji ty "ubožáky",kteří ho pomlouvají a očerňují.Jsou to u mně lidé,kteří v životě nikdy nic nedokázali,trpí "zakomplexovaností" a asi se i špatně učili:). Více

třída T. G. Masaryka 833, Česká Skalice Mapa

• Praktický lékař

„Chodila jsem k panu doktorovi cca 18 let, pak jsem změnila z organizačních důvodů lékaře a po dvou letech s prosíkem a se zkušeností s jiným praktikem jsem se k panu doktorovi vrátila. A to pro jeho pečlivost, pochopení a také to, že sleduje preventivní prohlídky a tetanovku a zve si pacienty, což tohle nedělá už v dnešní době NIKDO!!!Je skvělý a jsem ráda, že mě zpátky vůbec vzal. Více

Pulická 99, Dobruška Mapa