Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Děčín

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Karla Čapka 270, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„Velmi pečlivá, rozumná, vždy příjemná a vstřícná. Jsem ráda, že patřím do její péče. I v době Covidu je možné se domluvit telefonicky a problémy řešit operativně. Více

Bratislavská 6, Ústí nad Labem Mapa

• Praktický lékař

„Moc často paní doktorku nenavštěvuji, ale je velice milá vždy ochotná a návštěva u ní je vždy příjemná. Sestrička je také výborná a příjemná. Za mě super ordinace :) Více

Bohosudovská 378, Krupka Mapa

• Praktický lékař

„PO 30 letech sem byl u doktora v L. Doktor je dobrej tady byly dycky dobrý doktoři,ikdyž je to DÍRA, ale ta sestra je tak hrozná, snad by mohl dělat bez ní ? Dyť tu neni tolik lidí. A zbyl by mu její plat. Ale co mě zarazilo? tak ta čekárna a ordinace se za 38 let vůbec nezměnily, všechno jak za krále Klacka a ta zašlá zaplivaná špína? Kdo to tam takle uklízí? Hodnotím jen doktora - Víbornej. ZT Více

č.d. 40, Lovečkovice Mapa

1 názor

„Tedy pane doktore stehliku, chudáku, že tady můžete ordinovat, to je na sebezapření. Dyť tu neuděláte žádný body, Ty dvě babičky a ten děda a ta pani co před každejma Vánocema zuzá neschopenku na úpečení cukroví a gruntování - to je asi všechno. Možná v létě lufťáci. Chcíp tu pes, to zrušte, ať jezdej do LIběšic nebo lovčic. Ale za tu objetavost a že jste mě dobře léčil a jednal se mnou, jenom tu sestru vymeňte, píču vám jedničku. Tomáš R. Více

č.d. 58, Levín Mapa

1 názor

„Paní doktorka Chvátalová je milá a šikovná lékařka, ochotná je i paní sestřička, nevýhodou jsou však velmi dlouhé čekací doby, nejsou výjimkou tříhodinové fronty :-(. Více

Weberova 7, Děčín Mapa

1 názor

„Pani doktorka i sestricka maji prijemne vystupovani a hezky vztah k detem. Cekarna je vybavena spoustou hracek, aby deti pri cekani nezlobily a nenudily se. V ordinaci se clovek neboji na cokoliv zeptat, vzdy me jako starostlivou matku uklidnila :-D a ocenuji i webove stranky. Za nas super. Více

28. října 11, Děčín Mapa

Zdravotní středisko 28.října, Děčín