Poliklinika Ohmova - Zdeněk Tesař s.r.o. Gynekologie a porodnictví
Ohmova 271, 109 00 Praha-Petrovice, Praha

Paní doktorka je pečlivá, vždy vstřícná, ochotná a to samé mohu říct o sestřičkách. A že se někdy čeká? V těhotenství jsem chodila na gynekologii na IKEM, kde bylo i 5ti hodinové čekání normální.

MUDr.Paskova jste uzastna zena a doktorka!

Já k paní doktorce začala chodit v 18ti letech, bez vyšetření mi narvala antikoncepci a čau..samozřejmě tu nejdražší a když jsem se ozvala že je to pro mě jako studentku moc drahé koukala se na mě jak na socku...po 4 letech, kdy mi neudělala ani ultrazvuk a byla stále nepříjemná jsem se rozhodla odejít a nelituju. Sestřičky byly vždy celkem v pohodě, takový průměr no...jen mě nebavilo tam čekat x hodin a pak být za 2 minuty venku. Ted mám super doktorku, která udělá vše co je potřeba, vysvětlí vše a nečekám tam!!!

Rozhodně nedoporucuji v dobe tehotenství, na zacatku jsme mela velke problemy s unavou kdy jsem v praci usinala ve stoje a vycerpanim omdlevala, pani doktorka mi rekla ze to neni tak hrozne a ze na unavu mi nemuze dat neschopenku. Nemluve o tehotenske poradne, pokazde jsem v cekarne stravila temer dve hodiny aby se me pani doktorka zeptala jak mi je a pote jsem opet asi po dvou minutach odesla.... ma neprijemne jednani, neda se tam temer dovolat a sestricky jsou neuveritelne protivne, nerozumim proc nekdo dela praci kde se jedna s lidma a ma takovyto pristup...

Pani doktorko, jsem rada ze sem dneska od Vás odešla jelikož tohle není možny. Ordinujete od 7:30a prijdete si v 8:30 cekarna je plna pacientek a vy si delate za dverma tutununu na mimco. Pokud vás tato práce nebaví tak jí nedelejte, stejne se blížíte k tomu ze jednou budete sama v ordinaci a cekat na nějaky zbloudilky, které stejne utečou jako všichni ostani. Milé dámy NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!

Paní doktorka není špatná ale zřejmě nesoustředěná.Nelečí nic bez vyteru což je sice hezky ale mam dojem že neví co už zalečila.Musím ji poděkovat že to ona mě poslala na operaci,po které se mi ulevilo ale slibyla mi lazně a pak mě nikam neposlala,i když jsem si oně řekla .Myslím že není špatná lekařka ale že ji ta práce prostě někdy nebaví.Což chapu že prace s lidma a stereotyp je těžký.

Také jsem se konečně po 5 letech rozhodla odejít. Arogance a neochota sestřiček je zarážející. Paní doktorka na mě byla většinou milá, ale její dlouhé rozhovory s kamarádkou v ordinaci když jsem objednaná mě opravdu vytáčí. Jako doktorka je průměrná a má kolem sebe příšerný personál. Sestřičky by měly jít dělat jinou práci...když je tato tak otravuje.

Dobrý den, souhlasím tady s většinou pacientek, že dlouhé čekání a někdy podrážděné nálady paní doktorky Paškové-Hejlové nejsou normální při výkonu zaměstnání a že osobní problémy by měly zůstat za dveřmi bytu nebo domu. Paní doktorka řešila se všemi sestrami na oddělení rozchod s jejím přítelem-manželem a že ona není na peníze a nepotrpí si na značkové věci a drahé dárky, ale vzápětí na to tam přišla vietnamská pacientka se kterou se tam domlouvala, jak ji může sehnat značkovou kabelku. Paní doktorka si ani neuvědomuje, že přes nezatěsněné dveře a nebo otevřené dveře do sesterny i kabinek jde velice dobře všechno slyšet i zrovna rozebírané problémy a vyšetření jiných pacientek. Myslím, že v tomto směru by se mělo celé oddělení trošku zlepšit - jinak pak rovnou můžou dělat vyšetření před ostatními na chodbě. Občas se opravdu na chodbě čekající pacientky baví "dokonalou angličtinou sestřiček" nebo zrovna diskutující lékařkou o svých partnerských problémech a skoro životních zkušenostech. Nu což... Jinak na kvalitu vyšetření si nemůžu stěžovat, vždy jsem dostala dostačující informace a když jsem něčemu nerozumněla, tak jsem se zeptala.

Nevím paní doktorko, ale možná jste si ani nevšimla, že hromada pacientek od Vás odchází... A není to kvůli plným čekárnám, každý si rád počká na DOBRÉHO lékaře, ale u Vás nebyly a nejsou čekárny plné proto, že byste byla tak dobrá, ale protože na to kašlete.

Pokud je někdo nespokojený, může přeci chodit jinam.Vzhledem v plné čekárně a neustále nově registrovaným pacientkám je určitě více spokojených pacientek