Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
8 názorů

L
Umístění: jiné místo Jiný

Mám úplně stejnou zkušenost jako maminka s 4 měsíčním synem. Bez pořádného vysvětlení mi pro 3,5 měsíčního syna predepsala masticky, ze mam mazat 2x denně Na cele tělo a až doma jsem podle příbaloveho letáku zjistila, ze jsou to kortikoidy a ze se mazat plošně nesmějí!!!
Nikdy víc.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Kozni problemy miminka

Velice neprijemna zkusenost. Sla jsem k ni se svym 4 mesicnim synem a pani doktorka se na nej temer ani nepodivala, suse pronesla, ze je to ekzem a predepsala mi masticky, ke kterym mi nic nerekla. Vlastne mi nerekla vubec nic. Na me otazky mi odpovidala tak, ze jsem pochopila, ze ji extremne otravuji. Az doma jsem zjistila, co mi to tedy dala. Jedna mast byla neco univerzalniho, druha ale byla kortikoidova mast!! Pro male miminko bez toho aby mi to rekla, nebo me o tom jakkoli poucila a treti mast byla pro dospele a v lekarne mi ji odmitli vydat. Naprosto neresila pricinu, nedala rady co dal. Nic. Otresna zkusenost a rozhodne nikdy vic.


P
Ověřeny pacient

Přestože je doktorka příjemná, mám pocit, že mi nikdy s ničím pořádně neporadila a žádný problém nevyřešila jinak, než doporučením běžného přípravku. A při poslední návštěvě mě u ní dorazilo tvrzení "že se moc zkoumám", načež jiná doktorka mi na stejný problém doporučila chirurgický zákrok. To byl impuls, abych přešel jinam.


P
Ověřeny pacient

Nemůžu si pomoct, ale takto arogantní doktorku jsem dlouho nepotkala. Přišla jsem s oparem a spáleninami (přímo silnou alergií na sluníčko). Na opar mi předepsala nějakou mast na bakterie, a když jsem si požádala o předpis na prášky herpesin, že je jediný, který mi zabírá, nechala mě zaplatit celou částku. V lékarně mi řekli, že je na lékaři, zda Vám napíše spoluúčast pacienta, nebo ne. Přitom viděla, že opar opravdu mám, na dvou místech. Spáleniny vůbec neřešila. Přišlo mi, že se mě ptá, co já chci, a že vlastně tak nějak otravuju, než že by byla milá a vstřícná. Už nikdy více k ní.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, umí poradit a hlavně problémy řešit. Také má skvělou sestřičku :-) .Rozhodně doporučuji


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka velice pečlivě zvažuje různé zákroky a je profesionál.Souhlasím i s tím, že má vynikající sestřičku


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, umí pomoci i poradit, profesionálka. Při objednání na čas se většinou nečeká, jsem s ní moc spokojená.


L
Ověřeny pacient

Zkušená paní doktorka. Je příjemná a velké plus je i milá sestřička. Dokáže svým přístupem člověka uklidnit. Další plus je, že pokud tam není tak se střídá ve čtvrtek a pátek s jinou stejně milou a pečlivou lékařkou (sestra je stejná) takže se svými problémy či obavami můžete klidně přijít kdykoliv. Lze se objednat - nebudete potom muset čekat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti