Umístění: Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s podpůrná skupina, individuální psychoterapie

Doporučuji za lidský a individuální přistup ke klientům. Hodně mi pomohla se posunut v životě dál. Absolvoval jsme individuální pohovory a i skupinové a můžu jen doporučit.

Hilleho 5, Brno-střed, Brno
Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s (mapa)

Krizová intervence

Skupinová psychoterapie

Psychoterapie + 7 Více

Partnerská psychoterapie

Individuální psychoterapie

Psychoterapie závislostí

Pracuji jako psycholožka a psychoterapeutka s lidmi, kteří trpí nějakou závislostí či problémovým užíváním a jejich blízkými. V praxi to znamená, že k...

• závislosti
  • alkoholismus
  • poruchy v mezilidských vztazích

Již dříve než mnou bylo požádáno o individuální terapii znám p. Mgr. Petru Fialovou ze společných skupin,kde se mi už tam líbil její přístup ke klientům a i k mé osobě. Po necelém roce v krizi jsem požádal terapeutku o pomoc. Neváhala a ještě týž den mi navrhla schůzku. Následovaly čtyři individuální terapie v rozsahu cca 3 týdnů a moc mi pomohly. Všem vřele doporučuji a vážím si její práce. Děkuji Radomír Hudec

Krizová intervence

Skupinová psychoterapie