Mgr.

Petra Fialová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s

Hilleho 5, Brno-střed, 602 00 Brno, jihomoravský

• J
    Umístění: Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.sSlužby: podpůrná skupina, individuální psychoterapie

Doporučuji za lidský a individuální přistup ke klientům. Hodně mi pomohla se posunut v životě dál. Absolvoval jsme individuální pohovory a i skupinové a můžu jen doporučit.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Šárka Kohoutková
    Šárka Kohoutková
    Lidická 718/77, Brno
    Diky psychoterapii u Šárky Kohoutkové ziju. (bez nadsazky) Vzdy me posloucha a pomaha mi videt/slyset veci ktere… Více

Hana Formánková
    Hana Formánková
    Jezuitská 13, 1p., Brno
    Se svým terapeutem je potřeba si sednout. Někdy je k tomu cesta trnitá, ale s paní Hanou jsem si sedla hned. Je… Více

Blanka Šimková
    Blanka Šimková
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Jezuitská 13, Brno
    S paní magistrou jsem byl spokojen.. Byla milá, vystupovala příjemně a konzultace byla pohpodová. Mohu doporučit.                                                                                                                                                                                                                                                                                                            . Více

Veronika Gondžová
    Veronika Gondžová
    Dětský psycholog
    Sukova 49/4, Brno
    Děkujeme celému týmu Theraplay. Velmi příjemní lidé, profesionálové každým coulem.Samotné vyšetření syna a pak… Více

Vladimír Marček, Ph.d.
    Vladimír Marček, Ph.d.
    Sukova 49/4, Brno
    Dostane-li se člověk do situace, ve které se necítí dobře a z níž nevidí východisko, měl by vyhledat odborníka.… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Pracuji jako psycholožka a psychoterapeutka s lidmi, kteří trpí nějakou závislostí či problémovým užíváním a jejich blízkými. V praxi to znamená, že kromě samotné závislosti řešíme vztahy, práci, volný čas a jakákoli další témata, protože samotná závislost většinou vzniká na základě nefungující jedné či více oblastní v životě člověka.
      Kromě individuální a skupinové terapie nabízím také poradenství.
      Kromě kurzu komplexní krizové intervence, internetového poradenství, ročního výcviku v Na řešení orientovaném přístupu a dalších kurzů jsem také účastnicí komplexního psychoterapeutického výcviku v gestalt modalitě (IVGT Praha). Na základě tohoto výcviku ve své praxi pracuji a propojuji s myslí, tělem i emocemi.

• návykové nemoci
    • psychoterapie

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• J

• R

Již dříve než mnou bylo požádáno o individuální terapii znám p. Mgr. Petru Fialovou ze společných skupin,kde se mi už tam líbil její přístup ke klientům a i k mé osobě. Po necelém roce v krizi jsem požádal terapeutku o pomoc. Neváhala a ještě týž den mi navrhla schůzku. Následovaly čtyři individuální terapie v rozsahu cca 3 týdnů a moc mi pomohly. Všem vřele doporučuji a vážím si její práce. Děkuji Radomír Hudec