Přijímám: dospělí
Bankovní převod

Konzultace online • 1 600 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

Po prvním objednání se vám pošlu fakturu, která je splatná do 3 dnů od zaslání faktury nebo nejpozději 48 hodin před sezením.

Storno podmínky
Pokud na sezení nemůžete přijít, informujte mě prosím co nejdřív. Sezení lze bezplatně zrušit nejpozději 48 hodin předem. V případě pozdějšího zrušení budete hradit neuskutečněné sezení v plné výši.

Objednáním se na sezení vyjadřujete souhlas s uvedenými podmínkami.

==========================================================

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Jiné aplikace pro videohovory:
Na sezení si připravte počítač nebo jiný přístroj s mikrofonem, kamerou a stabilním připojením k internetu. Zkontrolujte, zda je zařízení dostatečně nabité. Najděte si tiché místo, kde vás nebude nikdo rušit. Je fajn si připravit něco na pití a kapesníčky.

Minimálně 30 minut před sezením vám pošlu email s odkazem. Není třeba si nic instalovat, pouze kliknete na odkaz a povolíte prohlížeči přísup ke kameře a mikrofonu.

Nejčastěji hledané služby

1 600 Kč

Online konzultace

Josefská 15, Brno

1 600 Kč

Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu

Jsem psycholožka a psychoterapeutka. Vystudovala jsem psychologii na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity, absolvovala psychoterapeutický v...

Léčené nemoci

• Poznání sebe sama
  • Vztahy s druhými
  • Silné či nepříjemné emoce
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• Magisterský obor psychologie na Fakultě sociálních studií, Masarykova univerzita, Brno
  • Psychoterapeutický výcvik v Institutu pro výcvik v Gestalt terapii (gestalt-praha.cz)

• psychoterapie
  • návykové nemoci

Účty sociálních médií

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu individuální psychoterapie

Umí naslouchat i poradit. Velmi příjemné vystupováni, cítím se v její společnosti příjemně a mám k ní důvěru

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu individuální psychoterapie

Byla jsem na par sezeních, a musím rict,ze mi to hodně pomohlo utřídit si myšlenky v hlave a to, kde pramení moje nespokojenost. Petra je velmi trpělivy posluchač a taky umí hezky navest na odpoved,kteru jsem hledala sama v sobě. Naplanovala jsem kroky do budoucna, ktere múžu učinit jenom ja, aby se stav zlepšil. Moc děkuji a doporučuji !

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu individuální psychoterapie

Chodim pravidelne a tieto terapie mi velmi pomahaju

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu individuální psychoterapie

Shrnu to, určitě si domluvte vstupní sezení. Ze začátku se oba musíte poznat a být se vším v co největší pohodě. Vám (jako klientovi) musí sednout terapeut a terapeut si s vámi také musí rozumnět. Uvidíte sami, já doporučuji. Přišel jsem psychicky vyždímaný, už mě nabavilo si stěžovat kamarádům na pivě, jak je svět nespravedlivý. Má témata byla: studium, práce, rodina a vztah. Věděl jsem, že není žádná hanba požádat o pomoc, tak jsem ji vyhledal. S Petrou jsme postupně řešili jedno téma za druhý a já si teď říkám, že nejrychlejší cesta je někdy ta s nejmenšími krůčky. Vytvořili jsme společně bezpečné prostředí, kam jsem se nebál přinést jakoukoliv informaci, pocit nebo trápení. Bolelo to, brečel jsem, mluvil sprostě, ale postupně jsme se tím vším probrali. Já se vždy těšil na teplý šálek čaje. Petra byla vždy duchem přítomná, zajímala se o mé pocity a její způsob terapie mi sedl a vyhovoval. Mám za sebou 17 sezení, jednou týdně. Je mi 26 let. A je mi zatraceně líp! Držím vám palce.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Empatická, klidná, nápomocná, naslouchající. Cítím pocit bezpečí, důvěry, zóny, kde můžete být sami sebou bez filtru, přetvářky a nebát se odsouzení nebo předsudků. Jít k paní Fialové bylo jedno z nejlepších rozhodnutí vůbec.

Umístění: Online konzultace Konzultace online

Online konzultace se občas potýká s technickými problémy. Ale terapie účinná, Petra je milá a naslouchavá. Velice empatická a vyzařuje z ní neskutečný klid, který vám dodá pocit bezpečí a důvěry. S terapiemi předešlou zkušenost nemám, ale jsem ráda, že právě ona je mým prvním průvodcem.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu individuální psychoterapie

Petra Fialová je skvělá terapeutka. Navštěvuju ji již přes rok a terapie značně změnila moje mentální zdraví. P. Fialová je empatická, milá, úpřimná a autentická a moc si toho vážím. Metody terapie, které využívá doporučuju pokud se chcete více zaměřit na svoje emoce a prožívání. Validace a sebepochopení, které jsem od p. Fialové dostala je k nezaplacení.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu individuální psychoterapie

Paní Petru Fialovou musím velmi pochválit. Pomohla mě se dostat z úplného dna. Ukazuje mi cestu jak jít dál a díky jejím radám se dokážu na různé situace koukat jiným pohledem. Určitě doporučuji.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Nevěšhlavu

Petra je velmi empatický a milý člověk. Správnýma otázkama mě přivedla ke spoustě uvědomění, na které bych sama nikdy nepřišla. Neříkám, že návštěva byla vždy příjemná. Odcházela jsem často v slzách. Ale to beru jako ten největší přínos. Tehdy přišly ty největší uvědomění, díky kterým nad hodně věcma už přemýšlím jinak. Opravdu doporučuji.

Umístění: Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s individuální psychoterapie

Petra má osobní, empatický přístup, který mi vyhovoval. To i odráží dobu po kterou jsme se stýkali, což bylo zhruba dva roky. Velmi oceňuji s jakou citlivostí přistupovala k tématům, které jsem přinášel. Také zpětně oceňuji, že jsem neměl pocit, že mě otázkami navádí ke přijetí jejího pohledu na věc. Spíše byla společníkem. Společníkem, který mi umožnil se naladit se na svůj vnitřní svět. Pomalu konstruovat svoje vlastní závěry. Pomalu se ladit do kontaktu se sebou a svými emocemi.