Petra Fialová, psycholog Brno

Mgr. Petra Fialová

Psycholog, Psychoterapeut

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přijímám: dospělí

Psychologické poradenství • 700 Kč +1 Více

Krizová intervence • 700 Kč

Přijímám: dospělí

Způsoby platby: Bankovní převod

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Hilleho 5, Brno-střed, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

www.petrafialova.cz  |  Můj způsob práce pramení převážně z Gestalt přístupu. V terapii se spolu s klientem bavíme o tématech, se kterými přichází — o...

• Krizové situace
  • Vztahy s druhými
  • Silné či nepříjemné emoce

• psychoterapie
  • návykové nemoci

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Individuální psychoterapie (50 minut)

Konzultace online

Psychoterapie závislostí

Rodinná psychoterapie

Skupinová psychoterapie

Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s

Umístění: Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s individuální psychoterapie

Petra je jedna z nejlepších terapeutek, které znám, jak odborně, tak i lidsky. Naše spolupráce trvá nyní zhruba 8 měsíců a jsem na 1000% spokojená, protože zažívám na sobě skutečné výsledky a změny.

Petra je moudrým a citlivým průvodcem na cestě k sobě, k poznání sebe sama a k sebepřijetí. Mám manio-depresivní sklony a v terapii s Petrou se učím, jak svou osobnost přijímat, jak s ní žít, aby se mi žilo dobře. Díky této terapii zažívám velmi zásadní uvědomění a porozumění sebe sama, které mi velmi pomáhají ve zvládání mé ne zcela stabilní osobnosti. Díky Petře jsem se přestala trápit a moje deprese už nejsou tak tíživé jako dřív. Petru doporučuji všem, kteří jsou ochotni se vydat na dobrodružnou cestu sebepoznání, kterou my, kdož jsou "obdařeni" nějakou tou "duševní přecitlivělostí", musím tak jako tak vykonat.

Tak jak mě potkávaly různé problémy v žvotě, začal jsem se i já občas setkávat s různými psychology. S Paní Petrou to ale byla zcela nová zkušenost. Její empatický přístupa její snaha pomoci je bezpříkladná. Správnou volbou otázek mě nakonec přivedla k poznání, co musím udělat a jak se k problému postavit. Ze všech psychologů, u kterých jsem byl je ona ta nejlepší. A já jí za to moc děkuji.

Lidský přístup bez odsuzování. Trefné otázky, které navedou člověka k uvědomování svých vnitřních pochodu, empatka.

Umístění: Terapeutické centrum v Jihomoravském kraji, Společnost Podané ruce o.p.s podpůrná skupina, individuální psychoterapie

Doporučuji za lidský a individuální přistup ke klientům. Hodně mi pomohla se posunut v životě dál. Absolvoval jsme individuální pohovory a i skupinové a můžu jen doporučit.

Již dříve než mnou bylo požádáno o individuální terapii znám p. Mgr. Petru Fialovou ze společných skupin,kde se mi už tam líbil její přístup ke klientům a i k mé osobě. Po necelém roce v krizi jsem požádal terapeutku o pomoc. Neváhala a ještě týž den mi navrhla schůzku. Následovaly čtyři individuální terapie v rozsahu cca 3 týdnů a moc mi pomohly. Všem vřele doporučuji a vážím si její práce. Děkuji Radomír Hudec

• Krizové situace
  • Vztahy s druhými