Canadian Medical s.r.o.
Veleslavínská 30/1, Praha

Pan doktor je skvělý člověk i lékař. Můj porod byl nakonec zakončen kvůli komplikacím císařským řezem. Vůbec jsem se nebála, protože jsem věděla, že ho povede on. Mám krásnou tenounkou jizvičku. Má doktor opravdu umí.
Děkuju.
Ing. Zuzana Rothanzlová

U pana doktora Velebila jsem pred 9 dny porodila svoje prvni dite. Muzu naprosto souhlasit s tim co bylo napsano uz vyse - je velmi empaticky, lidsky a profesionalni. Diky nemu a ostatnim lidem, ktery se o me celou dobu starali povazuju svuj porod za naprosto uzasny pozitivni zazitek. Vsem vrely dik.

Pan doktor Velebil je bezvadný porodník. Rodila jsem s ním obě děti a maximální spokojenost. Je úžasně klidný, profesionální, rozhodný, lidský. Kdybych věděla, že bude u mých obou porodů byla bych rozhodně klidnější.

nejlepší a ještě k tomu moc sympatický porodník - takových více

Kromě toho, že MUDr. Velebil je považován za odborníka ve svém oboru, mohu z osobní zkušenosti říci, že se k pacientkám chová velmi hezky a lidsky, což jsem během svého porodu velmi ocenila.

U pana doktora Velebila v Podolí jsem odrodila obě děti. Pokaždé to byl maximálně profesionální výkon.Pan doktor je velice citlivý, ohleduplný ke všem rodičkám. Vše vysvětlí, řekne všechna pro a proti, umí uklidnit, ale také včas rázně zasáhnout. Víc takovýchto porodníků - nikdo by se pak nebál jít rodit. Je skvělý!